Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

lika justies nožēlojami

 
Reitings 57
Reģ: 28.01.2011
Sveikas!:)

Tēma ir par mana puiša izteikto komentāru pirms divām dienām, kurš neliek man mieru!
Varbūt lieta vēl ir tajā, ka slima esmu+ citas problēmas, bet jūtos emocionāli sagrauta :(

Kaut ko tādu no puiša gan šajās attiecības, gan iepriekš, kuras ir bijušas, dzirdu pirmo reizi, gan vispār no apkārtējiem cilvēkiem neesmu neko tādu dzirdējusi.

Viss sākās, kad vinš atnāca no darba (strādā fiziski) iegāja dušā, atnāca vakariņās. Viņš piekopj tādu lietu, kā pats nomazgājas, bet matus dažreiz neizmazgā pēc darba. Bet tā kā vide viņa darbavietā nav no labākajām-putekļi utt, pajautāju, vai matus mazgāja, un pasmaržoju, izrādījās, ka nav, un es pateicu, ka mati smird..(ok, varbūt man pašai nevajadzēja tā izteikties, bet tas bija bez jebkāda pārmetuma, tad arī viņa komentārs nesekotu).

Tātad, ziniet, ko viņš man pateica?? Viņš man pateica, ka man smird mute, pīz**,ka man ir spalvainas paduses un kaulains dibens. Neizdariet priekšlaicīgus secinājumus, bet es higiēnu piekopju, mazgājos 2x dienā. Ir bijušas reizes, kad pārnāku mājās pēc garas dienas un viņš man uzmācas ar seksu pirms es vēl bju dušā. Vienmēr ari nomazgājos, bet ir gadījies, ka negribu pārtraukt mirkli. Varbut tad viņš ir sajutis kādus nepatīkamus aromātus. Aa, un par padusēm, man te bja gripa, loģiski man ar augstu temperatūru bija ne līdz skūšanai, bet nu tas bija varbut kadi 1mm, 1.5mm.
Lai vai kā, ja arī tā būtu bijis, tad, man šķiet, tas nav veids, kā to pasniegt. Nu es viennozīmīgi neko tādu nepateiktu.

Pēc tam, kad viņš to visu izteica, pateica, ka jokojot, ko es pūšos..Nākamajā dienā uzvedās tā itkā nekas nebūtu bijis.. Vakarā pajautājas, kas man ir,es teicu, ka vēl dusmojos, par viņa teikto.atkal teica, ka jokojis, ka mīlot utt.
Bet man viņa atvainošanās īsti nelīdz. Jūtos vispār nepievilcīga, viņa vārdi visu laiku galvā. Ir izveidojies, tāds kā fizisks boks pret viņu, nepatīk, ka pieskaras. Divas naktis jau raudu :(

Stulbi, jautāt, vai kādai ir tā bijis, jo viennozīmīgi nē. Tāpēc, kā jūs to uztvertu, kā jums tas liktu justies, ja jums tā pateiktu?
Es jau arī nesaprotu, varbūt to visu sadramatizēju savā prātiņā.

Paldies, ka šo murgu izlasījāt! :)

Novērtēšu, ja nebūs komentāru no "sāc mazgāties" un taml. scenārijiem, jo kā jau teicu, viss ir normas robežās.
30.01.2013 19:05 |
 
Reitings 2001
Reģ: 11.02.2011
Es novilktu bikses un pateiktu :"Vai tiešām smird?" un aizietu. :D
30.01.2013 19:09 |
 
10 gadi
Reitings 1288
Reģ: 29.01.2009
Es par tādu joku iespērtu pa kājstarpi.
30.01.2013 19:11 |
 
Reitings 523
Reģ: 12.05.2011
cik ilgi esat kopā?
30.01.2013 19:11 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Es, goda vārds, vakariņas viņam uz galvas uzmauktu!
Un es neuzskatu, ka tev tagad mums jātaisnojas, ka tu piekopj higiēnu, nomazgājies utt., esmu pārliecināta, ka normāls vecis pat ja gadās situācija, ka tu nepaspēj tikt dušā nekad neko tādu nepateiks, turklāt tik pretīgā veidā!!!
30.01.2013 19:14 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
es arii apvainotos tavaa vietaa....
30.01.2013 19:14 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
es pasūtītu un pazustu no viņa dzīves. Pretīgi, ka vīrietis ko tādu var pateikt.

Un vispār es zinu ,kad vīrietis nenomazgā matus, ir tāda specifiska smaka, kas nav patīkama. Tu neko nepareizu neizdarīji, pateici, kā ir.
bet tas, ko viņš atbildēja. es nespētu tādam cilvēkam vairs nekad mūžā skatīties acīs, nemaz nerunājot par kopdzīvošanu vai seksu. Izdari secinājumus.. Ja vīrietis tevi tāā mīlētu un cienītu, nu neteiktu tādas lietas.

un vispār veselīga sieviete nesmird. tas, ka tu mazgājies 2x dienā par to jau liecina, ka viņa pašpārmetumi bija pilnīgi nevietā un es vispār nesaprotu, kā var ko tādu mīļotajai sievietei pateikt..!
30.01.2013 19:15 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Tas bija tikai stulbs joks, nenjem tik ljoti pie sirds.
30.01.2013 19:16 |
 
Reitings 620
Reģ: 22.10.2010
Bļāviens, kaut ko tādu lasu pirmo reizi :D
Katrā ziņā, saprotu tavas izjūtas. Pati neko tādu piedzīvojusi neesmu, vienīgais ko varu pateikt, agri vai vēlu tas viss atkārtojas, un, ja cilvēks atļaujas kaut ko izdarīt/pateikt, attiecīgi līdz tam pašam punktam kaut kad tas aizies vēlreiz, šīs attiecības. Jautājums, vai to pieļaut un tagad samierināties un izlikties, ka nekas traks nav bijis un tad to darīt arī turpmāk pie šādiem viņa izgājieniem, vai tagad skaidri parādīt, ka tev tas nav pieņemami un, ka to nepieļausi ( to, tu vari izdarīt uzreiz izšķiroties vai ļoti nopietni viņam paskaidrojot, ka, ja tas vēlreiz atkārtosies, viņš tevi pazaudēs uz visiem laikiem ).
30.01.2013 19:17 |
 
Reitings 57
Reģ: 28.01.2011
kopā ap pus gadu, arī dzīvojam kopā.

es uz to mirkli vnk apjuku,neiespēru ne pa kārstarpi, neko tamlīdzigu, bet viennozīmīgi ir pelnījis!!

sekss gan vinjam kādu laiku nebūs, ja jau tur smird!!
30.01.2013 19:18 |
 
Reitings 218
Reģ: 20.09.2012
Īpatnējs humors Tavam draugam, bet, ja godīgi, vienkārši ļoti, ļoti neaudzināts vīrietis. Es pat nezinu, ko es darītu, bet viennozīmīgi neizliktos, ka nekas nav noticis un neraudātu klusi spilvenā. Tas kretīns (piedod par ši vārda lietojumu, bet citādāk nevaru apzīmēt) man vēl falsetā padziedātu, lai nolūgtos!
30.01.2013 19:22 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
kā saka - katrā jokā, sava daļa taisnības vien ir.
Tātad viņš to pamanīja (gan neskūtās paduses, gan kādu aromātu) un viņam izdevīgā brīdi izmeta. Vispār pati neesmu ar ko tādu saskārusies, bet varu iedomāties,kā tu jūties. pašai lasot, dusmas uznāca.
Gan nevis apvainotos, bet iedotu pa ģīmi. Tā riktīgi,lai šņurka līdz celim.
Vispār godīgi sakot - es nezinu kā varētu turpināt attiecības pēc kā tāda. tas man būtu kā komplekss visai atlikušajai dzīve.
30.01.2013 19:22 |
 
Reitings 731
Reģ: 31.10.2009
Es domāju, ka viņš vienkārši apvainojās par tiem matiem, aizsvīlās un tad izteica tev tik riebīgas frāzes, lai arī tevi aizvainotu. Protams, ko tādu dzirdēt no mīļotā cilvēka ir ļoti aizskaroši, bet nedomāju, ka viņš tiešām par tevi ko tādu domā.
30.01.2013 19:23 |
 
Reitings 57
Reģ: 28.01.2011
Miquela, šķirties gan negribas, jo kopumā mums attiecībās ir harmonija, nav strīdu (pareizāk teikt BIJA harmonija). Bet šitas mani no kājām nonesa..
30.01.2013 19:23 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Kad es esmu apslimusi, vienmēr palieku melanholiska un raudulīga, lai gan pēc dabas tāda absolūti neesmu. Iespējams, ka arī Tu tik saasināti to uztver, jo esi slima?
Diezgan rupjš un nesmalkjūtīgs joks, neatkarīgi no tā, vai tā ir, vai nē.
Higiēnas ievērošana gan ne vienmēr nozīmēs, ka cilvēks neož slikti, jo, lai patiešām neostu, ir jādzīvo dikti veselīgi (veselīga pārtika, nekādas smēķēšanas, gaļas, kā arī nekādu pārspīlētu stresu utt).
Kas attiecas uz padusēm - viņš pats savējās vienmēr tik perfekti noskuj? (Tas man vienmēr interesē, kad vīrieši negatīvi izsakās par sieviešu ataugušo lieko apmatojumu).
30.01.2013 19:24 |
 
Reitings 57
Reģ: 28.01.2011
tas man būtu kā komplekss visai atlikušajai dzīve


tieši tā arī jūtos
30.01.2013 19:25 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
briesmígi netaktiski no vinja puses tá pateikt.... man liekas, jebkura sieviete par shito apvainotos...
30.01.2013 19:27 |
 
Reitings 57
Reģ: 28.01.2011
zaptesburka, nē, neizskuj. vēl toreiz, kad pamanīja tos matiņus, piebilda, ka gandrīz kā viņam esot! laikam uzskata, ka sievietei nekam tamlīdzīgam nav jābūt
30.01.2013 19:28 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Es domāju, ka viņš vienkārši apvainojās par tiem matiem, aizsvīlās un tad izteica tev tik riebīgas frāzes, lai arī tevi aizvainotu. Protams, ko tādu dzirdēt no mīļotā cilvēka ir ļoti aizskaroši, bet nedomāju, ka viņš tiešām par tevi ko tādu domā.


Es arii taa domaaju. Par kompleksu "visai atlikushai dziivei" - nu tad gan, jaasaka, ir ekstra zema pashapzija.
30.01.2013 19:28 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
es neaizstavesu puisi, bet teiksu ka ir-tu pati izsauci uguni uz sevi! paanalizesim situaciju, kas tad isti notika!
viriesa viedoklis:puisim varbut nebija si ta labaka diena, atnak majas, ieiet dusa, atnak draudzene un osna matus, ka tada mate vai barga skolotaja norada,ka smird un ir jaiet mazgaties.tas aizskara vina ego un vins ir virietis, vins sevi aizstav, un ka vislabak sevi aizstavet?uzbrukot preti!!
sievietes viedoklis: es tikai par vinu rupejos, tapec , neko launu nedomajot, pateicu ta, tas nebija nekads apvainojums vai kas tads.
protams, vins rupji izdarija, bet izverte situaciju vai reali sada strida del ir verts partraukt attiecibas, pardzivot???nu manejais teica,ka man kaju pirksti ir ka mazi jaunie kartupelisi un smejas, nu ko, es smejos lidzi, jo ta ari ir:D
30.01.2013 19:33 |
 
Reitings 57
Reģ: 28.01.2011
Es arii taa domaaju. Par kompleksu "visai atlikushai dziivei" - nu tad gan, jaasaka, ir ekstra zema pashapzija.
3


Tēma gan nav par manu pašapziņu, bet prar izteikto frāzi. Apzinos, ka varētu būt pašapziņa augstāka, bet attiecīgaja situācijā un viņa teiktais pielikumā vēl vairāk manu pašapziņu grauj...

Negribētos, man vēl papildus kritiku dzirdēt.

Vairāk interesē, ko tādu darīt, lai būtu atkal ok? Nekādu mīļumu izrādīt nevaru un negribu. Skumji, jo zinu, ka var būt fiasko šīm attiecībām
30.01.2013 19:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits