apaļa sejas forma

 
Reitings 137
Reģ: 10.01.2013
esmu apmierināta sevī ar pilnīgi visu, bet mani lielos kompleksos dzen tas, ka man ir apaļa sejas forma, un nesanāk to tuvināt ovālam, ne ar krāsošanos, ne ar citiem matu sakārtojumiem :(
varbūt ziniet, kā var likt " notievēt " sejai? :(
man ir apaļs deguntelis un sakniebtas lūpas, un neizteiktas acis, uz apaļas sejas tas izskatās vnk kaitinoši :@
29.01.2013 14:28 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Apaļa sejas forma nav tikai tiem, kam liekais svars, tāda vienkārši ir sejas skeleta forma - ne tik garena, vairāk horizontāli un vertikāli līdzīga garuma.
Man arī ir kinda apaļa sejas forma. Ne pilnībā, bet arī līdz ovālam neaizvelk. Neuzraucies, kurš ir teicis, ka viena vai otra sejas forma ir skaista vai neglīta. Tās ir muļķības :) Tīri vienkārši ovālai sejas formai, piemēram, piestāv vairāk matu sakārtojumu, jo tur nav kur nošaut greizi.
Vari pačolēt slavenības ar apaļu sejas formu - tai pašai mila kunis, kirsten dunst, arī cameron diaz pieņem kā apaļas sejas formas īpašnieci. Viņām labākie stilisti ir peimeklējuši atbilstošas frizūras un make-up, gan jau atradīsi kaut ko, kas derētu arī tev.
29.01.2013 16:17 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Piemēram, Mila Kunis ir ideāls piemērs tam, kā seja var izskatīties daudz garenāka, ja izveido griezumu, kur daļa matu krīt pār vaigiem.

29.01.2013 16:27 |
 
Reitings 112
Reģ: 10.09.2011
Pamēģiji sejas jogu. Youtube ir dažādi video.


Lasot gramatas, sēžot pie datora novieto objektus tā, lai tev nav galva uz leju jāliec, jo zinu, ka tas veicina dubultzoda veidošanos.
Varbūt, ka tas arī kaut ka ietekmē vaidziņus, nezinu.

Pašai arī ir apaļa sejas forma un izteikti vaidziņi. bet nu sadzīvoju ar to. :)
29.01.2013 16:57 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits