Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

katram savs stūrītis :)

 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
Man darbā šodien ļoti neinteresanta diena, tāpēc, es šodien esmu ļāvusies tādai mazai apcerei pa attiecībām, jo vienmēr esmu domājusi un mēģinājusi izprast to ilgo attiecību noslēpumu (nerunāju pa 5 gadiem, bet tiešām visu mūžu kopā)... Vienmēr interesanti palasīt tos attiecību modeļus ilgdzīvotājiem kopā :)) un katru reizi, protams, es izlasu kādu citu ''formulu'' un mēģinu to apstrādāt savā prātā vai arī man tas pieņemami un vai es tā varētu... variantu ir daudz - citās attiecībās sieviete piekāpjas vīrietim, piedod tiešām DAUDZ, uz daudz ko piever acis... Citā gadījumā atkal vīrs visu mūžu sievieti tur dievietes lomā - lutina, pārsteidz , palīdz... Daži atkal vienkārši uzsākuši kopā kādu biznesu, pelna lielo naudu, veido tādu saucamo mazo ''dinastiju'' un tur kopā ģimenes pavardu.. Vienmēr esmu domājusi , ko lai izvēlas pa savu dzīves ceļu, jo es tik tiešām vēlos ar vīrieti pavadīt visu dzīvi, un šodien, no rīta paņemot pa rokai žurnālu "Ieva'' netīšām atvēru interviju ar PV Mihelsona sievu.. Un mani tiešām "paķēra" tas viņas domu gājiens,kuru es arī sevī biju lēnām ''dēstījusi'' un ko arī mana māte man mācījusi, proti, - attiecībām katram jābūt savai mazai pasaulītei, savam stūrītim, savai nodarbošanās un hobijam, un vienmēr jācenšas būt pašpietiekamam arī , ja iedomājas, ka otrs var nebūt vairāk! Man ļoti patika kā viņa aprakstīja to, ka viņai Parīzē ir savs stūrītis uz kuru viņa bieži no visa un visiem viena pati aizbrauc, dara tur , ko vēlas un atpūšas, tajā pašā laikā vīrs uz to neiebilst dod brīvību un nodarbojas ar savām lietām... Un tad es tiešām sapratu, ka tāda tiešām varētu būt "atslēga" uz to forši dzīvi kopā. Tik tiešām sievietei jāveido sava karjera, savi hobiji, nevar dzīvot un pilnībā atdoties vīrietim un otrādāk. Ir jāmāk cienīt otra privātās lietas, ir jāļauj arī savam vīrietim iet vienam atpūsties, darīt savas lietas, nav jābūt ar binokli rokās, jāmeklē kur tad aizvilkies, ir jābūt saviem mazajiem noslēpumiņiem.

Baigi gari sanāca :D
Bet kādas ir Jūsu domas, meitenes, šajā jautājumā? Būtu interesanti paklausīties. :)
28.01.2013 10:44 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
;)
28.01.2013 10:45 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Noteikti, piekrītu. Man tieši tagad draugs aizbrauca uz četriem mēnešiem prom, viens projekts UK. Tad es tieši par to domāju - cik labi, ka man ir darbs, treniņi, draugi, vismaz dzīve turpinās, nav jākar striķis kaklā un jākāpj uz ziepēm :D
28.01.2013 10:53 |
 
Reitings 465
Reģ: 29.01.2009
taa jau viss forshi..bet ar mani piemeram ir taa,ka es nekaad nevaru to savu stuuriiti atrast-iesaku kautko liekas,ka patiik...paiet laiks un saprotu ka tas tomer nav mans..un tad ej nu sazin kaaa lai saprot kas tad ir tas taveejais..
28.01.2013 10:53 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
Es piekrītu, ka ir jābūt savām lietām - saviem draugiem - katram.... lai ir interesanti kopā - lai man 24/7 un apnikums visam galā.. :D .. Nevajag visas kārtis izlikt galdā - tagad visu par mani iznās - tad vairs nav interesanti... Protams, ir jāiemācās arī daudz ko piedot, daudz ko palaist gar ausīm/acīm...

Un par otra nemitīgo kontrolēšanu - to vajadzētu aizleigt ar likumu :D

Mihelsona kundzes ideja man šķiet ļoti peiņemama.
28.01.2013 10:55 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Loģiski, ka ar attiecību sākumu ''sava'' dzīve nebeidzas. Jāturpina darīt to, kas sagādā prieku un jāpilnveidojas, citādi ātri apniksi gan sev, gan otram cilvēkam.
28.01.2013 11:00 |
 
Reitings 341
Reģ: 06.05.2009
Nu bet protams, ka katram jāļauj darīt savas lietas, ne tikai jāļauj, bet arī jāatbalsta! Bet bieži vien ir tā, ka mēs (arī otrs cilvēks) gribam daudz vairāk darīt kopā! Lūk tas ir jāmāk! Man pazīstams pāris ( nekādi jaunie vairs nav) dodas kopā gan makšķerēt, gan nūjot. Vecim ir draugi, sievietei arī, bet tie vienmēr par labāko draugu un darīšanas biedru uzskata otru pusi. Tāpēc nevajag par katru varīti censties sūtīt draugu darīt ko savu, atsevišķi no Tevis.
28.01.2013 11:00 |
 
Reitings 1613
Reģ: 09.03.2010
Man patik tas domu gajiens, par kopigas "dinastijas" veidosanu. Vienmer pati ari esmu ta domajusi.
Jo vienreiz kaut kur lasiju, ka" ilgi paliek kopa tie, kuri skatas viena virziena, nevis viens uz otru". Man patik tads sadarbibas modelis. Kad ir kopigi plani, merki un dzives redzejums.
Nevis, katrs ar savu darbu, savam interesem, dzivo it ka kopa, bet taja pasa laika, katrs sava pasaule.
28.01.2013 11:01 |
 
Reitings 967
Reģ: 14.09.2009
mimis, bet tas jau iespējams tikai tad, ja ir kopīgas intereses. Ir pāri, kuriem nav kopīgu interešu hobiju, nekā kopīga nav, jo viņi ir ļoti atšķirīgi cilvēki. Tad mocīt ar kopīgām aktivitātēm nevajadzētu...
28.01.2013 11:03 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Laikam jau piekrītu šai teorijai par "savu stūrīti", tikai manā praksē tas nedarbojas. Man nav ne jausmas,kas tās ir par sajūtām,kad otra pietiek pilnībā un katram gribas pa savam kur iet. :D Mēs tiekamies pāra stundas dienā pat dzīvojot kopā. Šad tad brīvdienās, šad tad nē. Un pēc iespējas vairāk raujamies uz kopējām izklaidēm, kopējiem pasākumiem. Tā,ka praksē man nav ne jausmas kā tas ir, kad katrs iet pa savam. Bet teorētiski piekrītu.
Iespējams,ka tad,ja darba grafiki būtu citādāki, tad pietrūktu sava stūrīša būšanai, bet pagaidām abi raujamies cik vien var uz kopējām nodarbēm.
28.01.2013 11:06 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Protams,vajag katram savu stūrīti,kurā ietilpst draugi, hobiji, skola, darbs.
Lai arī lielākoties pavadām laiku kopā - divatā vai kādās draugu kompānijās -, vienmēr viens otram esam ļāvuši pabūt vienatnē, kaut kur doties ar draugiem, izklaidēties. Forši!
28.01.2013 11:09 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Man šķiet, ka tā jau ikdienā reti tiekamies - katram savs darbs (ok, darba laiks daudz maz sakrīt, abiem beidzas ap 17iem), bet man skola, trenniņi. Viņam blakus projekti. Katram savi vecāki taču, pie kuriem aizbraukt ciemos, savi draugi. Un visu saliekot kopā, ir tā kā sniega.pika saka - īsti apnikt otram nav laika. Un tieši raujamies pēc svētdienām, kad no gultas varam neizkāpt un baudīt viens otra sabiedrību. :)
28.01.2013 11:11 |
 
Reitings 160
Reģ: 09.01.2013
Nu mēs ar draugu jau septīto gadu kopā.. :) ir lietas, ko darām kopā kas mūs abus saista.. un protams, ir lietas, kur jābūt atsevišķi.. es nevelkos viņam līdzi, ja viņam ir paredzēts puišu tusiņš, tā pat kā viņš nevelkas līdzi, ja es eju pie draudzenēm.. tā pat nesēdēšu pie viņa garāžā, kamēr viņš taisa sporta auto.. Mums kkā tā ir iegājies.. bet zinu daudzus pazīstamus pārus, kuri ir vienkārši šokā (maigi teikts) par to, "kā var iet atpūsties bez otras pusītes" :D c'mon.. :)
Zinu vienu pāri, kuri kopā strādā.. un ir jau viens otram var teikt apnikuši, jo ir kopā 24/7.. un tai meitenei nav draudzeņu pie kurām iet, tāpēc velkas savam džekam pakaļ VISUR.. tas nu ir galīgi garām..
28.01.2013 11:11 |
 
Reitings 3022
Reģ: 29.01.2009
Mums ar vīru ir apmēram kā mimis raksta. Bet ir arī katram savi hobiji.

Jo vienreiz kaut kur lasiju, ka" ilgi paliek kopa tie, kuri skatas viena virziena, nevis viens uz otru". Man patik tads sadarbibas modelis. Kad ir kopigi plani, merki un dzives redzejums.


manuprāt, nevar tā, ka galīgi nekā kopīga nav.
28.01.2013 11:12 |
 
Reitings 160
Reģ: 09.01.2013
aloe jā svētdienas mums arī ir gultas dienas.. (giggle) patīt tajās dienās vnk neko nedarīt un būt kopā.. :)
28.01.2013 11:14 |
 
10 gadi
Reitings 1368
Reģ: 03.01.2010
Mums ir tā, ka diena katram aizņemta ar saviem darbiem. Bet brīvdienās man gribas kaut ko kopā padarīt, bet viņam to neprasās
28.01.2013 11:15 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
_paris, vaine! Protams, ir skumji, ka tas cilvēks nav blakus, bet nu labāk ir skumt sarakstoties vai sazvanoties pa skype vakaros, nekā katru dienu non -stop bez maz vai ''mīļais,man bez tevis zudusi dzīves jēga" :D a tā , ok, aizbrauca, nu nekas, varēsu vairāk darīt savas lietas cītīgāk trennēties, aiziet biežāk kkur ar draugiem vai nezinu - vairāk dekupēt mēbeles :D :D


mijauu - piemeram ko iesāc? Es domaju katrai sievietei, ja pat ne nepatīk, tad vajag atrast kādu aktīvu lietu - treniņus, aerobiku, jogu ar ko nodarboties, darbā censties sevi īstenot, nu nevar tā būt, ka pilniigi nekas nav, kas paķer ? :)
28.01.2013 11:19 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nu daļēji piekrītu par to savu stūrīti, bet es vairāk domāju par to pašpietiekamību, jo ar draugu gandrīz vienmēr nedēļas nogales pavadam kopā ar mūsu kopējiem draugiem, taču pa nedēļas vidu draugam principā ir tikai darbs (nu mani jau gluži neaizmirst), bet tāpēc, lai viņam to nepārmestu man ir darbs, skola, sporta zālē kā arī mājās viena pietiekoši sevi māku nodarbināt. Pēc savas pieredzes varu teikt, ka attiecības būs labas, ja abas puses māk arī ar sevi nodarboties bez tās otras puses, jo man ir bijis periods, kad bija ļoti daudz brīva laika, tad arī draugu tracināju, ka gribas visu laiku kaut ko pasākt, bet kopš sevi nodarbinu, tā arī attiecības uzlabojās, jo sāku saprast otru pusi, kā tas ir, ka tiešām neko negribas darīt un tikai nedēļas nogali pa gultu novārtīties. :)
28.01.2013 11:20 |
 
Reitings 2494
Reģ: 29.01.2009
uzskatu, ka ir jābūt kopīgām lietām, kopīgiem sapieņiem, plāniem un ir pa laikam jābūt katram savām lietām - saviem draugiem, savām nodarbēm, hobijiem. Nevajag jau visu uz reiz kategorizēt - vai nu viss vai nekas.
Uzskatu, ka meitenēm nav jāsēž comu tusiņos un čaļem nav jānāk līdzi uz adīšanas nodarbībām. Katram savs. Tomēr tam visam pāri ir jābūt laikam, kas jāvelta abiem kopā - kaut vai tām pašām kopīgajām svētdienām, kad abi kopā velta dienu TIKAI sev vai sev un bērniem/ģimenei.

Un, protams, katram jau atkal savs viedoklis...
28.01.2013 11:24 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
sniega. pika, bet lūk arī atbilde - jūs abi JAU tā esat katrs savā stūrītī, un, protams, ka tad,kad būsiet kopā, gribēsies arī pavadīt to laiku kopā,ja katrs veidotu attiecības pats ar sevi, tas jau drīzāk varētu tikt dēvēts par egoismu. :)

Un īstenībā šajā jautājumā es varu arī no savas pieredzes piekrist, bija man arī viens periods, kad īsti ne ar ko nenodarbojos, un tieši tā pat kā Liilii visu laiku uzplijos draugam daram to daram šito, viņs atnāk pārguris, a es tieši visu dienu nogaidījusies - davai tagad daram kko! Un ar laiku tas jau sāka palikt apnicīgi gan man, gan viņam, - man tas, ka viņš nekad neko nedara, viņam , iespējams, tas, ka es pati neko nedaru savu un gaidu tikai uz viņu...
Pašlaik mums ar puisi ir katram savs darbs, savi draugi, nodarbošanās, un tad arī satiekoties mēs viens otram šķietam interesantāki padaloties pieredzēs, jaunumos... Nevis tā, ka viens tupi sēž mājās, ņem informāciju tikai no otra, bet pats pretī nedod neko...
28.01.2013 11:28 |
 
Reitings 1496
Reģ: 12.09.2009
murr murr, prtams, ir jābūt kopīgiem sapņiem un plāniem! Nu nevar dzīvot harmoniski, ja viens vēlas doties uz Indiju pieversties budismam,atstājot materiālo pēdējā plānā, savukārt, otrs vēlēties nopelnīt miljonu Amerikā :D īstenībā, es pieļauju ļoti maza iespējamība, ka tādi cilvēki vispār kādreiz satiktos :D
28.01.2013 11:30 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits