Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Iztīrīt gultas matraci + smaka skapī

 
Reitings 729
Reģ: 07.06.2012
Dzīvokli,kurā dzīvoja vecmamma (kuras vairs nav) gribu izīrēt,man tikai gribas savest visas lietas kārtībā un iztīrīt visu,tad man ir jautājums,kā tīrīt gultas matraci? Ar kādiem līdzekļiem?
Viņš ir samērā jauns,bet tomēr gribas lai būtu tīrs. Vai varat ko ieteikt?
Un otrs,drēbju skapī ir nedaudz pelējuma smaka,kā viņu dabūt ārā?
Paldies liels jau iepriekš! :)
24.01.2013 16:31 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Par skapi.
Izņemt ārā visu, kas iekšā, izmazgāt un skapja virsmas apstrādāt ar pelējuma līdzekli, nomazgāt, izžāvēt, izvēdināt un vajadzētu būt ok.
24.01.2013 16:32 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
par pelējuma smaku skapī- nu tā smaka ar laiku tāpat parādīsies, jo tur viņš vnk ir. vai nu maini skapi vai sāc viņu berzt ar kādiem līdzekļiem. gan jau ka maximas un drogas, lielveikali ir pilni ar tādiem, kādai virsmai tev vajadzētu. tad droši vien kādu brīdi nebūs tas pelējums tā jūtams.
par gultas matraci, nu patiesību sakot aizej uz veikalu un pajautā. kaut vai uz mājā un dārzā vai uz ko tamlīdzīgu.
24.01.2013 16:35 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Matraci var kārtīgi izsūkt ar putekļsūcēju un tad uzbērt tam sodu un ar birstīti it kā ieberzēt matracī un tad atkārtoti izsūkt, lai sodu savāktu. Gan iztīrīs netīrumus, gan izņems smaciņu.

Skapi arī var ar sodu izberzt un atstāt vaļā, lai vēdinās. Vannas istabā pelējumu esmu ņēmusi nost ar etiķi - apsmidzina virsmu un notīra un ļauj, lai kārtīgi nožūst. Bet skapim jāskatās, kāds materiāls, lai etiķis traki nesasūcas, ja skapis ir no saplākšņa.
24.01.2013 16:38 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Nē, nepiekrītu Sany!
Maximas un Drogas nav pilnas ar pelējuma līdzekļiem. Man pēdējos 2 gados ir liela pieredze, zinu, kas ir labākais un efeltīvākais.
Iesaku nopirkt Savo, kas dabūnams Depo un atvadies no pelējuma un tā smakas uz ilgiem laikiem. (Izklausījās, kā reklāma :D )
24.01.2013 16:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits