Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

viss ir beidzies...

 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
sveikas.
ka visefektivaak parciest skirshanos un to, ka viss ir beidzies? lai arii ir idzeestas visas bildes, atvienots visos portaalos, izdzeestas visas sms, kaa dabuut aaraa no praata un sirds? man ljoti saap. bija mana pirmaa miilestiiba...iemesls taads, ka vinjam vinja pret mani paargaaja, jo saprata, ka esam paraak dazaadi, neesot kopigas intereses utt.. it ka. 2 meneshus turpinajam komuniceties, jo vins velejaas mani par draugu. tad nu es vairs to neiztureeju un jaa...izdzeesu no visa iespejamaa. shovakar.
saap visvairak tas, ka vinu miileju un miilu, pirmo reizi muuzhaa man bija tik stipri. vinam bija taas iipashibas, kuras mekleeju savaa otraa cilveeka, delj kura butu verts ciniities. mums pat nebija striidu, tikai vien vinja attaisnojums - esam parak dazhaadi. lai vai kaa...kaa tikt tam paari? ka lai atguust prieku dzivot un to laimes piepildijumu, ar kadu dzivoju saskanaa ar sevi, un taja bridi tieshi vinju arii sastapu, jo biju lamiga pati ar sevi. velos atgut sho sajuutu....
meitenes, ludzu uzmundirniet mani, man tik ljoti saap....
23.01.2013 02:42 |
 
Reitings 368
Reģ: 12.04.2011
Turies! Baudi dzīvi, varbūt bij pirmais, bet ne pēdējais! :)
23.01.2013 02:51 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Tu esi jau malacis, ka visu pārtrauci, izdzēsi viņu no sociāliem tīkliem utt., tas jau liecina par to, ka esi spēcīga. Turpini tāda būt un viss nokārtosies! :)
Visefektīvāk pārciest šķiršanos, manuprāt, var sevi noslogojot ar mācībām/darbu, hobijiem, tā, lai nepietiktu laika un spēka gremdēties pārdomās un sāpēs. Satiecies daudz ar cilvēkiem, esi sabiedrībā, tad ir vieglāk.
23.01.2013 02:53 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
un mani netastaaj taa doma, ka vins pec kada laika atgrieziisies...
jo visi, ar kuriem esmu bijusi kadaas attiecibaas, pec laika atgriezas manaa dzivee, vai nu es gribu vai negribu, bet atgriezhas un joprojam ir simpatijas pret mani. apjukums kaa buus shoreiz, dzen mazliet pardomas...
ahh paldies Tev :)
23.01.2013 02:54 |
 
Reitings 370
Reģ: 29.01.2009
Laiks palīdzēs, ir jāizsāp, lai varētu atkal doties uz priekšu.
Pievērsies lietām, kas rada tevī prieku, un ar laiku pāries, atradīs jaunu cilvēku, kuru iemīlēt :)
23.01.2013 04:29 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
un mani netastaaj taa doma, ka vins pec kada laika atgrieziisies...
jo visi, ar kuriem esmu bijusi kadaas attiecibaas, pec laika atgriezas manaa dzivee, vai nu es gribu vai negribu, bet atgriezhas un joprojam ir simpatijas pret mani.

tad izdari taa, lai vinjam atpakaljcelja nebuutu. tieshi tas, ka veel esi piekeerusies tai sakritiibai, ka bijushie atgriezjaas un padariijusi to par likumsakariibu,neljauj tev atlaist pilniibaa pagaatni. nekur nav teikts, ka vinjsh atgrieziisies, taapeec nelolo velti ceriibas. sagraut peedeejo sapnju pils torni ir vissaapiigaak, bet tieshi tas ljaus tev aatraak sadziedeet reetas. aprodi ar domu, ka viss ir beidzies uz visiem laikiem un ka vinjsh atpakalj nenaaks peec iespeejas aatraak. labaak domaas pasaki vinjam paldies par to, ko tev iemaaciija un deva un par to, ka laiciigi tevi atbriivoja no savas kompaanijas, lai tu speetu sastapt savu iisto un vieniigo peec iespeejas aatraak.
23.01.2013 04:56 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
paldies, meitenes!
23.01.2013 09:05 |
 
Reitings 5481
Reģ: 17.08.2010
Laiks, tikai laiks. No acīm prom un no sirds laukā. Nekas cits te nepalīdzēs. Ir jāizsāp mīlestība, lai tai tiktu pāri, citādāk nevar :) Lai pašai vieglāk, kā jau meitenes minēja, maksimāli nodarbini sevi, lai nebūtu laika gremdēties atmiņās un pārdzīvotu.

Mūsu šodienas sāpes ir mūsu rītdienas spēks! Turies!
23.01.2013 09:08 |
 
Reitings 360
Reģ: 29.12.2010
Man bij tiesi tapat ka tev sapej milestiba pirma nesu cauri gadu gadiem vinu!Un bij ta ka puisis ko mileju np sakuma nejuta to pasu ko es!Bet tagad vins mani mil un nu esam kopa!Pasakaini ka pirma milesstiba ir kopa ar tevi!Man ari bij ta ka pec katras reizes kad sanemu noraidijumu bij sajuta ka viss bus labi un nu tagad ir!Tapec iesaku tagad nepardzivot un gaidit vinu atpakal!Tici man pec kada laicina ja vins atgriezisies tad vinam ir jutas!Kaut viena vestule sms zvans pateiks tev ti ka vins jut kko!Man butu tev tik daudz ko teikt..bet nu labi!Tikai iesaku gaidit!Vins ja jut kko naks atpakal! :)
23.01.2013 09:20 |
 
Reitings 1352
Reģ: 10.08.2012
Anete_es ar esmu izšķīrusies un man ļoti sāp, šodien pilnas acis ar asarām un vēl darbā :(
23.01.2013 09:27 |
 
Reitings 472
Reģ: 11.07.2010
Visefektīvāk pārciest šķiršanos, manuprāt, var sevi noslogojot ar mācībām/darbu, hobijiem, tā, lai nepietiktu laika un spēka gremdēties pārdomās un sāpēs.


Viennozīmīgi! :)
23.01.2013 09:30 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
nu lieta ir taada, ka juutas vinjam ir...
vinsh teica, ka vinjam vajadziigs laiks...sen jau man to teica..
es vadiishos peec shaada principa - ja miili, tad atlaid, ja naaks atpakal, tad ir tavs, ja nenaaks, tad nekaad taads nav bijis. :)
23.01.2013 09:30 |
 
Reitings 40
Reģ: 23.08.2012
Es lasu Tavu stāstu tā it kā tas būtu par mani..man bija tieši tāda pati situācija-gan šķiršanās iemesls,gan tas,ka pēc šķiršanās palikām draugi!
Lai nu kā turies :)
23.01.2013 10:16 |
 
Reitings 2248
Reģ: 12.03.2009
Ļoti populārs viedoklis ir par jauniem hobijiem, izklaidēm utt., bet pēc savas pieredzes zinu, ka man nepalīdzēja nekas, tikai un vienīgi laiks..Izsāpēju savu sāpi, izraudāju..Mēģināju iekrauties darbos, ballītēs utt, man personīgi nekas nepalīdzēja..Bet tagad, pēc 2 gadiem, ir ok. Saprotu, ka ilgs laiks, bet Tu ganm jau esi daudz stiprāka un aizmirsīsi ātrāk:)
23.01.2013 10:35 |
 
10 gadi
Reitings 2151
Reģ: 02.04.2011
Tas jau laikam atkarīgs no rakstura stingrības un tā, cik cilvēks vispār ir stiprs, bet tādi hobiji, sabiedrība, nodarbības man bija stipri pie kājas. Piecelties, autopilotā nodušoties, uzvilkt pirmo, kas gadās pa rokai, kā robokopam aizdoties uz darbu, acis krāsotas, nekrāsotas - vissviens, ātrāk gribas uz mājām un gulēt un raudāt.

Un tad, pēc tā visgrūtākā perioda, kas katram ilgst atšķirīgi, nedēļu, divas, mēnesi, ir nākamais līmenis - tu lēnām sāc mosties un atcerēties, ka var jau arī ieskatīties spogulī un vispār jau tu esi arī sieviete, kura var sapucēties, nevis bezdzimuma homo sapiens, kas nelaimīgs klimst pa pasauli. Un arī no paēšanas nekas slikts nenotiks.

Diez ko uzmundrinoši man nesanāca :D, bet zini ko - viss būs bumbās, tici vai nē. ;) Iedomājies, ka Tev tagad tāds ilgais mazgāšanas režīms veļasmašīnā, bet, kad Tu izmazgāsies, izmalsies cauri tiem netīrajiem ūdeņiem, būsi tīra, gaiša un vienkārši žilbinoša!

Izturēt, galvenais izturēt!
23.01.2013 10:59 |
 
Reitings 2
Reģ: 20.01.2013
Lasot Tevis rakstīto velku paralēles ar sevi..
Pirms 3 mēnešiem draugs pateica, ka vairs neko nejūt... bez strīdiem, bez nekā...
5 gadus bijām kopā. Un vienā dienā, bez redzama iemesla..

Iesaku domāt labas domas, daudz uzturēties savu mīļo klātbūtnē, ja nepieciešams - raudāt un izrunāt visu.
Izanalizēt, kāpēc tas tā notika, jo nekas jau bez iemesla nenotiek. Saprast, ko varēji darīt labāk. Un galvenais, saprast, kādi ir Tavi ieguvumi no šīm attiecībām, kas ir Tavas stiprās puses..
Varu teikt to, ja sāksi analizēt sevi un situāciju - kļūs vieglāk. ;)
23.01.2013 11:02 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
Pēc kāda mēneša apmēram sāks palikt veglāk.
Ieteikums : ej uz randiņiem !
:)
23.01.2013 11:05 |
 
Reitings 615
Reģ: 20.10.2009
Nāks cits un vēl labāks! :)
Starpcitu, no pieredzes!
23.01.2013 11:11 |
 
Reitings 4129
Reģ: 29.01.2009
Visvienkāršākais veids kā aizmirst konkrētu personu- satikt citu vēl labāku, lai atkal rozā brilles un taureņi vēderā. Tad tas iepriekšējais paliks tikai vārgās atmiņās. :)
23.01.2013 11:12 |
 
Reitings 280
Reģ: 31.01.2011
Manuprāt, tā liela kļūda, ka esi izdzēsusi no visiem portāliem viņu.Viņš jau nav vainīgs, ka tā vērtē esošo situāciju, tāda ir dzīve.Ja cilvēks dzīvē, ir kaut cik nozīmējis, tad tā ir necieņa izdzēst no visiem portāliem viņu.Vislabāk pēc atsvešināšanās palikt draugos, jo cilvēks mums devis tik duadz noderīga, pieredzi dažādās jomās.
Un viņš nevēlējos neko sliktu, labāk ātrāk pateikt, kā ir, nekā velti dod cerības.

Viss vieglāk tikt pāri, sākot domāt, ka viņš nav vienīgais.Paralēri, komunicēt ar citiem vīriešiem, bet tikai sarakstes līmenī, lai nebūtu tik sāpīgi.Dari kas Tev patīk, nodarbini sevi, ejot uz airobikas nodarbībām,tiekoties ar draudzenēm, uz ballīti kārtīgi izklaidēties.Dzīve turpinās, vīriešu daudz, tikai sāc komunicēt, dzīve nav tik tumša kā tā izskatās, domā pozitīvi! :)

Lai veicas! ;)
23.01.2013 13:24 |
 
Reitings 865
Reģ: 13.08.2012
priecaashos, ja vel kada padaliisies savaa pieredzee.
23.01.2013 22:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online

 
Šobrīd nav neviens reģistrēts profils portālā!