Dzimumzīmes

 
Reitings 13
Reģ: 15.10.2012
Sveikas :)

Vai kāda ir taisījusi lāzeroperāciju , lai izņemtu dzimumzīmi?

-Kurā medicīnas iestādē taisījāt?
-Cik maksāja?
-Vai paliek kāda rēta?
21.01.2013 19:56 |
 
Reitings 64
Reģ: 28.07.2012
Tām, kuras saka "es noņēmu" "nekas nav" "muļķības, ka paliks sekas" tikai lūdzu, nevajag pārsteigties ar saviem secinājumiem, katra ķermenis ir savādāks. Vienai nekas, otrai var nepaveikties. Man ļoti labi zināms cilvēks diemžēl nomira no dzimumzīmes noņemšanas. Smalki un detalizēti nezinu kas tieši tur bija, bet fakts kā tāds, ka nav joka lieta ar dzimumzīmēm. Man ir daudz tādu, liela nesmuka uz muguras, uz kājas, vēdera un daktere saka lai drošības pēc pārbaudu. Bet es vienkārši nevaru aiziet, es pat negribu ņemt tās nost, lai cik tās pretīgas, neņemšu. Ar dzimumzīmēm piedzimu un tāda arī staigāšu.
24.01.2013 16:44 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Donata, to gan es nezināšu, turklāt es slīpēšanu netasīju, man bija intensīvi pulsējošā gaisma.

Liene, pirms tā biedēt vajag zināt, kā tad tur īsti bija! Neviens ārsts neuzņemsies atbildību kaut ko urķēt, ja tas nav droši, bet šādi šausmu stāsti iz sērijas "viena tante teica" tikai vairo cilvēku neziņu. Arī no iesnām var nomirt un noslīkt ūdens glāzē, tāda ir dzīve, bet var arī nenomirt.
27.01.2013 17:01 |
 
Reitings 675
Reģ: 07.09.2012
becky, jopcik, es tieši gribēju prasīt, kad būs jaunākais ieraksts blogā, bet skatos ka jau ir, tas labi, tā turpināt.
27.01.2013 17:04 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Varu iedomāties divus veidus, kā var nomirt "no" dzimumzīmes noņemšanas:
1) brūce netika pienācīgi kopta, tajā nonāca infekcija, notika asins saindēšanās
2) dzimumzīmē pārvērtās un sāka atkal augt ļaundabīga audzēja veidā, ārsts netika apmeklēts, vēzis izplatījās. Piezīme: lielāka iespēja, ka tā pārvertīsies, ir, ja tā tiks regulāri traumēta, nevis vienreiz pilnībā noņemta.

Liene, drīzāk var nomirt, nepārbaudot aizdomīgus izaugumus, kas var būt melanoma, nevis "no noņemšanas". Iesaku aizdomāties par to, ja pat ārste saka, ka jāpārbauda.
27.01.2013 17:08 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Cheryl, jā es vazājos riņķī apkārt, risināju sadzīviskās problēmas, kā redzi! :D
27.01.2013 17:10 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits