Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vēlreiz viss par dermatologu

 
Reitings 2015
Reģ: 18.11.2012
Pastāstiet man kā nezinītim par dermatologu. Esmu bijusi tikai pie kosmetologa. Ar ko atšķiras dermotologs no kosmetologa? Cik ilgu laiku aizņem vizīte?
Vai dermotologs iesaka kādus man speciālus ādas kopšanas līdzekļus?
Vai ar vienu vizīti parasti ir līdzēts vai jādodas atkārtoti? Vai dermatologs tīra arī seju? Katrā ziņā, īsumā pastāstiet par vizīti.
Un varat ieteikt savu ārsti, kā arī pierakstiet cenuun vietu!
Paldies :)
21.01.2013 16:09 |
 
Reitings 881
Reģ: 29.01.2009
Pie dermatologa iet, ja ir kāda nopietnāka ādas slimība, kuras stāvokli īsti nevar uzlabot tikai ar kosmētiksajiem līdzekļiem un vēl visādām procedūrām.
Pati varu visu to labāko teikt par Lieni Matuzeli, kura strādā Juglas veselības centrā. Ļoti zinoša, atsaucīga un visādā ziņā forša :)
Par cenu īsti nezinu.
21.01.2013 16:14 |
 
Reitings 2015
Reģ: 18.11.2012
Man šobrīd āda ir ļoti briesmīga, nezinu,kas ir noticis. Lietoju gana labus(es vismaz tā uzskatu) līdzekļus, bet tāpat. Šobrīd esmu pārstājusi lietot dekoratīvo kosmētiku,lai āda atpūšas, veseļojas, bet nemainās. Domāju,ka nākamās kosmetologa vizītes vietā,varētu apmeklēt dermatologu. Par ļaunu vai tad nāktu? :D
21.01.2013 16:18 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Esmu bijusi pie daudziem dermatologiem, katrs tomēr darīja kaut ko savādāk, bet man tīkamākā ārste sāka ar asins analīzēm, kā arī pārbaudi uz alerģijām (sūdzējos par to, ka seja iekaisa no visa, ko liku tai virsū. Jo vairāk zieķēju, lai kļūtu labāk, jo vairāk seja iekaisa), tā palūdza arī slimības vēsturi un cītīgi runāja, pētīja, interesējās, izrakstīja līdzekļus sejas kopšanai, kā arī sūtīja pie savas kolēģes, lai tā arī apstiprina diagnozi (man ļoti patika, ka ko tādu viņa neizlēma vienpersoniski), uzzināja iemeslu visām kaitēm, nosūtīja uz nepieciešamo procedūru. Ideālā variantā man tagad vajadzētu jūsmot par ādu, bet uz to procedūru īsti nebija lemts aiziet. Tā kaut kā īsumā.
21.01.2013 16:20 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Tatler, par ļaunu nenāktu, ja atradīsi īsto ārstu. Es savā laikā esmu bijusi pie ļoti daudziem izslavētiem ārstiem, kuri kļūdījušies diagnozē un neko īsti nav līdzējuši. Tiku arī pie pārmetumiem no pēdējās ārstes, jo kādā privātklīnikā ārsts man bija izrakstījis sejai smēri, kuru uz sejas nemaz nedrīkstot lietot. Sekas īsti novērst nevar, tā kā arī dermatologu jāizvēlas ļoti apdomīgi.
21.01.2013 16:22 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Tatler, kosmetologa arsenālā nav tik plašu iespēju un pilnvaru, piemēram, diagnostikā vai medikamentu nozīmēšanā, kosmetologs ir speciālists, kas vairāk strādā ar vizuālā rakstura problēmām, taču dermatologs ar saslimšanām, bet tā kā runājot par ādu tur īsti nevar saprast, kur beidzas viens, bet sākas otrs, es dotos pie dermatologa.

Un atbildot uz jautājumu, nē, par ļaunu nenāktu.

Pie manas ārstes vizīte-konsultācija ilgst 15min, parasti visus interesējošus jautājumus es pierakstu iepriekš, lai neaizmirstu, tai skaitā par kopšanas līdzekļiem u.tml. Ja ir paredzēta procedūra, tad attiecīgi pasaka, cik laika tā aizņems.
21.01.2013 16:23 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Vuples, vari pastāstīt, ko Tev atklāja, tīri interesei, jo man ar alerģijām ir īpašs stāsts.
21.01.2013 16:25 |
 
Reitings 3168
Reģ: 14.10.2009
Becky, nosūtīšu Tev vēstuli, šeit par mani jau tā pārāk daudz zina
21.01.2013 16:28 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Vuples, paldies, gaidu! :)
21.01.2013 16:28 |
 
Reitings 196
Reģ: 19.07.2009
Vulpes - vari pateikt kontaktus kas tā bija par ārsti kura tevi uzreiz nosūtija uz analīzēm un alerģijām? Cik maksāja vizīte? Meklēju kādu ārstu kas tiešām kko spētu darīt lietas labā :/
22.01.2013 13:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits