Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meitene, kura mani apbur.

 
Reitings 8
Reģ: 20.01.2013
Sveiki, visiem, seit pirmo reizi, jo nezinu, kur griezsties, varbut te kads spes man palidzet!
Atvainojums par gramatiskajam kludam, bet tads dators man te. :D Respektivi, esmu nokluvis tada situacija - 1. Iss mans raksturojums - esmu uzticigais tikai 1 meitenei, ja vinu milu, ja nav milestibas, tad mana dzive neeksite tads termins, ka "Sekss bez milestibas nav iedomajams."
Ir viena meitene, no skolas, ar kuru mes macamies kopa jau pusotru gadu +-, jau kops pasa sakuma, kad ieraudziju vinu, sapratu, ka nebus labi, jo tada meitene vnk nemak atstat aizmirstosu iespaidu, tiesi preteji. Taja laika man bija draudzene un man vina praktiski vsp neintereseja, jo iemesls ir minets tresaja rindina no augsas, bet ka meitene iepatikas pirmajas sekundes, traki. :D Runasu isi un konkreti - gaja laiks, sarakstijamies ar to skolas meiteni, nekas konkrets - tad apmeram 6 vai 7 menesu pirms iepazisanas, izskiros ar draudzeni dazadu nesaskanu del, tad es turpinaju sarakstities ar skolas meiteni, tad piegaja viena diena un aizgajam mes uz kino, tur viss sapisas, jo es nez, kkas neta, vinai nepatika, es ari biju noguris un nebija velme tur izpatikt - kluda mana, kr4 nekas. Aaa, starp to laika posmu, mums ir bijusi daudz stridu, visulaiku dirshamies par nejedzigam lietam. Tad naca vasara un mes vsp nerunajam pat kkur 2 menesus lidz atkal skola atsakas, burvigi. Atlika vinu ieraudzit uz 1 sekundi skola, ka atkal, smadzenes es vnk misene vareju izmest. :D Nu neko, aykal sakam sarakstities un vis atkal no jauna, kkur 3 nedelas atkal sadirsamies un viss slikti bija, Aaa, aizmirsu pieminet, vinai ir draugs. :D Nu neko, atkal sakam sarakstities lidz viss pienaca lidz siem ziemassvetkiem, kkad decembra beigas, kad es vinu meginaju uzaicinat, lai atnak ar mani uz vakarinam, paris reizu aizgajam uz kafejnicu, bet tur mes runajam par viss kkadam privatam lietam, nekas tads. Tad viena no nakosajam dienam, mums sanaca saruna, par to, ka man vina loti lotii patika un ja vinai nebutu draugs un mes butu sagajushi kopa jau no pasa sakuma, es teicu vinai, ka vinu es pat precetu, tad, vina pateica, ka es esmu loti sarmants un forss calis, bet vina man spejiga pateikt neko tadu, kas padaritu mani priecigu. Tad viss, taja diena man pat nebija velme vinu pazit vairak, 2 dienas paiet, esmu vecriga, tusejos ar savejiem, vina sak zvanit un prasa, kur esmu, es negribeju, jo zinaju, ka vina brauktu pie manis un es negribeju sev izpistu vakaru ar meiteni, kuru JAA miilu, kura pirms 2 dienam pateica, ka nekad savu muzu nekas tads nenotiks +-, a ko man? Nakosaja diena man atnaca pa apastu apsveikums ziemassvetkos no tas pasas meitenes, uzrakstiju sms, paldies par apsveikumu :) vina stresa uzrakstija, lai izmetu ara.... sarunas aizgaja lidz tam, ka vina pateica, ka vinai es loti patiku, ka pat butu gatava ar mani uz meksiku braukt, tad vina man zvanija raudadama un teica, ka es esmu tiesi tads puisis, kadu vinu veletos dzive, bet es atzistu, ka vinu esmu sapinajis loti daudz reizes, nevis tisham, bet ar savu neapzinatu darbibu un parsteidzigiem lemumiem esmu bijis maskimals lohs, vina pateica, ka viss, kad es taja vakara nepacelu telefonu, vina pateica, ka vnk grib, lai es pazudu no vinas dzives, es zinu, ka vinai patiku jau sen, manuprat, vina tik loti mani ir iekerusies jau kopsh pirmajam dienam, bet atzist to tikai pec pusotra gada, tas, ka es vinai patiku, to es jutu jau sen, praktiski visu laiku, tie skatieni, runas, tas nebija tas pats, kas ja es runatu ar savu draugu meitenei, kuru pazitu ilgu laiku vai kas tmldzgs, respektivi, es vinu milu, esmu milijoniem reizu to izpaudis, esmu sapinajis vinu daudz reizu, ko nozeloju, bet nu tajas situacijas mes abi bijam vainigi, ne es viens. Vinai es patiku, nezeligi, bet, lai ari kas, nekas nenotiek, tgd es vinai biju atstajis pie majas durvim vestuli, jo vina ta ari man pateica, ka nevelas mani redzet un viss. pec vestules, praktiski neesam runajusi. Nezinu ko iesakt, kko iesakiet, luudzu. :)
20.01.2013 17:17 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Runasu isi un konkreti

Tev nesanāca :D
20.01.2013 17:18 |
 
Reitings 23
Reģ: 15.01.2013
es neko nesapratu :s
20.01.2013 17:20 |
 
10 gadi
Reitings 6246
Reģ: 01.04.2009
Sarežģīti! Viss :D
20.01.2013 17:22 |
 
Reitings 6037
Reģ: 30.10.2010
Tev nesanāca


:D
20.01.2013 17:26 |
 
Reitings 821
Reģ: 23.04.2011
Runasu isi un konkreti


Tev nesanāca


Un arī pie tavām gramatikas kļūdām dators nav vainojams! :D
20.01.2013 17:26 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
jēziņ. vajag uzvesties kā pieaugušiem cilvēkiem. man tā meitene liekas nelīdzsvarota :D
20.01.2013 17:29 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
kaut kāda histēriķa gadījusies :D
20.01.2013 17:30 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Iepazīsties, tipiska sieviete :D
20.01.2013 17:31 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
esmu sapinajis vinu daudz reizu,

kā tu viņu sāpināji? :D
20.01.2013 17:34 |
 
10 gadi
Reitings 272
Reģ: 02.12.2012
negribeju sev izpistu vakaru ar meiteni, kuru JAA miilu,


Kāpēc lai vakars būtu ''izpists''?
20.01.2013 17:34 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
es visu izlasīju uzraksti vēl kaut ko :D
20.01.2013 17:44 |
 
Reitings 6947
Reģ: 21.10.2010
es visu izlasīju uzraksti vēl kaut ko


bļāā, neticami,bet es pirmo reizi piekrītu hvz :D :D :D
20.01.2013 17:50 |
 
Reitings 8
Reģ: 20.01.2013
1. Ticiet man, tas bija isi un konkreti, pusotra gada notikumus atstatit man aiznemtu dienam, man liekas svarigi, ja jus zinat stasta butiskakas detalas, lai butu iespejams mani saprast.
2. meitenei, jaa, ir savs raksturs, traks, bet parak dzili viss aizgajis, mani tas neattur. Vina ir traka tikai tad, kad ir ar kko neapmierinata, un parsvara tas 90% laika. :D man vajag tikai likt vinai saprast, ka es neesmu tas calis, kas velas ar vinu tikai pargulet es censos viss kaut kaa, nesanak, tas ir viens no butiskakajiem iemesliem, kapec vina atsaka, bet pieradit pretejo iespeju nedod, kaut gan patiku es vinai loti. Es esmu iemilejies vina, bet ja man bus vina japamet, tad, lai ta ari notiek, es tikai negribu pielaut kludu, jo aiziesanu uzskatu par tadu pagaidam.
3. Vakars izpists, jo es biju bara kopa ar saviem draugiem piedzeries un man gaja labi. :D iedomajoties, ka man tgd ir jasatiek meitene, kuru es milu, bet taja bridi man vina lika saprast, ka vari aizmirst par manim. Negribeju un neatbildot uz telefonu viss sagaja delii, respektivi, telefonu es iemetu mashina uz prom uz barciku, tikai velak redzeju zvanus un sms.
4. Sapinajis esmu, neatbildot uz vinas zvaniem dazreiz, jo ari mans pacietibas mers medz pazust, nu taa, skola dzreiz es neesmu piegajis pie vinas klat, bet gan pie citas meitenes, utt... tadi sikumi, nekas tads ko nevaretu atrisinat mieriga sarunvaloda.

Respektivi, man vnk jazin ko darit, jaa/nee, gribas dzirdet citu cilveku viedokli, tad es pats izdomasu ko darit un ko nee. :) plds
20.01.2013 18:25 |
 
Reitings 1323
Reģ: 04.03.2012
Vidusskola, ja? Labāk cītīgāk latviešu valodas stundas apmeklē un mazāk pa barčikiem vazājies. ;p
20.01.2013 18:31 |
 
Reitings 8
Reģ: 20.01.2013
Augstskola un manas latviesu valodas zinasanas ir loti laba limeni, es seit nerakstu, lai apspriestu mana teksta gramatiskas kludas, par ko ari atvainojos, bet gan problemu, kas man ir izveidojusies. ;)
Man bija jaraksta gars teksts, tapec, es vairak spiedu pa klaviaturu, lai izpaustu visu, kas uz sirds, nevis, lai atstatu iespaidu uz tevi par manam latviesu valodas prasmem.
20.01.2013 18:41 |
 
Reitings 137
Reģ: 29.01.2009
Vina ir traka tikai tad, kad ir ar kko neapmierinata, un parsvara tas 90% laika.


Mūc.
20.01.2013 18:51 |
 
Reitings 8
Reģ: 20.01.2013
Bet, ja tu zinatu, cik gruti, to ir izdarit tgd.
20.01.2013 18:52 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Sapinajis esmu, neatbildot uz vinas zvaniem dazreiz, jo ari mans pacietibas mers medz pazust, nu taa, skola dzreiz es neesmu piegajis pie vinas klat, bet gan pie citas meitenes

:D ak dievs kāds tu esi nelietis un viņa bij spējīga tev piedot!!!!! :D
20.01.2013 18:53 |
 
Reitings 8
Reģ: 20.01.2013
Ja, bet vinai ir draugs, ko tad, lai es saku?
20.01.2013 18:58 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
saki,lai iet dillēs :D
20.01.2013 18:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits