Telefona izvēle

 
Reitings 54
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, dāmas!

Beidzot arī es plānoju iegādāties viedtālruni, taču to klāsts ir tik plašs, ka man, kā būtnei, kas ar tehnoloģijām ir uz Jūs, ir grūti saprast, kurš būtu piemērotākais. Vai varat padalīties atsauksmēs par konkrētiem zīmoliem, modeļiem? Pagaidām esmu apstājusies pie šiem - Samsung, HTC un Sony. Tikai jautājums - kuru tieši! Ieteikumi? :)

Lai feina diena! :)
20.01.2013 09:35 |
 
10 gadi
Reitings 4946
Reģ: 20.08.2010
s*ds ar kameraam, bet kuram no time visiem tachskriiniem visilgaak turaas baterija? Paarieshu un viedtaalrunjiem tikai tad, kad baterija turees pietiekami ilgi (vismaz 3 dienas AR aplikaacijaam, nevis vienkaarshi nolikts malinjaa).
20.01.2013 20:52 |
 
Reitings 207
Reģ: 16.08.2012
soFLY- Priekš kam mēģināt visiem strīdēties pretim? Jo vairāk nepamatoti.
1kārt jaunajiem telefoniem bateriju (Li-ion tipa baterijas) nav ieteicams izlādēt pilnībā ne 1. reizē, ne arī vēlāk.
2kart fotokameras "labums" nosakāms pēc pikseļu skaita, nevis modeļa vai firmas. Protams, minimālas atšķirības varētu būt, bet ne jau diži.
3kart visi jaunie telefoni ir trausli, nez kāpēc telefona vāciņus/maciņos lieto PAT(!) svētais IPhone lietotājs, baterijas ilgi netur nevienam jaunajam telefonam, ja to lieto aktīvi (internets,aplikācijas, spēles utt.). Neticās par tavām paziņām ar "uzpūstajām" baterijām, neesmu neko tādu dzirdējusi ne par Galaxy modeļiem, ne kādiem citiem. Piedevām baterijas garantija ir 6 mēn, to var apmainīt tā pat.
20.01.2013 21:48 |
 
Reitings 3431
Reģ: 19.08.2009
Man ir Sony Xperia S un viss baigi patīk, vispār arī pirms laika jautāju te pēc padoma un nenožēloju, ka pēc ieteikuma izvēlējos šo :) man jau liekas, ka grūti atrast citu telefonu ar tik pat labiem parametriem par tādu cenu

21.01.2013 01:29 |
 
Reitings 2308
Reģ: 12.03.2011
Man ir Samsung Galkaxy SII. Sāka gļukot pēc tam, kad draugs uzinstalēja visjaunāko Android versiju (bet gļuko reti un tikai tad, ja ilgi sēž Internetā ar gandrīz izlādēto telefonu).
Draugam ir HTC One - viņs ir sajusmā, jo sāka, ka visu šo štruntu ziņā(kas ir telefonam iekšā), viņš stāv uz viena plauktiņa ar Iphone5 un GalaxyS III, bet ir lētāks.

Telefoniem kameras ir +- vienādas. Ir stulbi sagaidīt no telefona tādu kvalitāti, ka ar spoguļkameru :)))

un par trauslumu runājot - manai paziņai Iphone 4s silikonā vāciņā nokrīta no nakts galdiņā uz kažoku (kas ir pie gultas) - un ekrāns uzreiz bija beigts. Tā kā ne tikai Samsungi ir trausli :)
21.01.2013 08:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!