Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Priekšnieka nepamatotās pretenzijas

 
Reitings 46
Reģ: 06.07.2012
Bāc, šodien lielā dusma :@

Priekšniece izdomājusi, ka grib strādāt mazāk, tāpēc vēlas savu darba slodzi (veikalā) sadalīt uz mani un manu kolēģi. Es to nevaru pavilkt, jo pati studēju un tā jau strādāju visas brīvās dienas, tāpēc nu no ticamiem avotiem dzirdu, ka manā vietā meklē kādu citu, papildus žēlojoties ar to, ka es ņemot pārāk daudz brīvdienu. Es 6 mēnešu laikā esmu DIVAS reizes palūgusi, lai man iedod brīvu, ko pēc tam arī atstrādāju citā laikā!
Nezinu,ko ar šo gribu pateikt, laikam jau nolaist tvaiku vienkārši, bet viss liekas tik absurdi... Acīmredzot, jāsāk meklēt cits darbs.
Vai tiešām tikai man ir tik nenormāls darba devējs? :D

P.s. Varbūt kāda zina kādu studentam draudzīgu vakanci Ventspilī? Protu tulkot, labi saprotos ar bērniem, varu strādāt arī tirdzniecībā, par apkopēju, utt. Esmu arī pietiekami gudra, lai pasniegtu privātstundas vai pildītu mājasdarbus :D :)
19.01.2013 18:28 |
 
Reitings 20
Reģ: 22.09.2009
Sveika!
Ja nav noslēpums kur tieši strādā? Jautāju jo man ir līdzīga problēma un tieši tajā pašā pilsētā :D
Un plus vēl jāsaka ka Ventspilī darba tirgus nav ne tuvu normālam ( tāpat kā nekustamā īpašuma tirgus) un darbu atrast ir gandrīz neiespējami, ja vien nav plašs paziņu loks kas palīdz iekārtoties :(
19.01.2013 18:42 |
 
Reitings 46
Reģ: 06.07.2012
Sveika! :)

Šobrīd strādāju netālu no Ventspils privātā uzņēmumā, bet negribas īsti teikt precīzāk, jo pagaidām jāvelk dzīvība te :D
vispār jau muļķīgi, ka tik lielā pilsētā gandrīz vispār tiešām nav darba...
19.01.2013 18:55 |
 
Reitings 20
Reģ: 22.09.2009
Nu ar to arī man pietiek - tas nozīmē ka kolēģes neesam :D
visa pilsēta ir " uzpūsta" - tieši šobrīd lasu diskusiju "Neiespējami atrast normālus darbiniekus" un vēlreiz šokējos cik tālu mēs vēl esam no Rīgas nemaz nerunājot par ES. Es strādāju veikalā par minimālo algu un mans darbs nav sēdēt aiz letes bet gan uzbāzties katram veikala apmeklētājam un līdz ar to dzirdēt visu ko par mani domā (jo uzrunāt "auksto" ventspilnieku ir liela uzdrīkstēšanās)
19.01.2013 19:01 |
 
Reitings 46
Reģ: 06.07.2012
O jā, ventspilnieki kā klienti ir īpaša suga... Mans pienākums ir pret viņiem izturēties tā, it kā viņi būtu mana pazudusī māte, kas nu ir atradusies, vismaz tāda sajūta dažreiz rodas no tām prasībām, kas man tiek noteiktas :D
19.01.2013 19:17 |
 
Reitings 20
Reģ: 22.09.2009
man tieši tā pat un ja vienreiz pasūta pēc pāris minūtēm jāmēģina vēlreiz, kas automātiski nozīmē demonstratīvu izskriešanu no veikala labākajā gadījumā :D
19.01.2013 19:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits