Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Ak šī mīlestība

 
Reitings 1
Reģ: 18.01.2013
Sveikas meitenes! :)

Nekad nebiju domājusi,ka man vajadzētu lūgt palīdzību tieši šeit! Bet nu ir noticis tā,ka man ir jau kādu laiku ir iepaticies mans kursa biedrs.Tātad,viss sākās,kā jau parasti,kļuvām par labiem draugiem,apspriedām viens otra attiecības,devām padomus,ķircinājāmies viens par otru utt...Bet nu jau kādu laiku esmu sevi pieķērusi pie domas,ka esmu viņā samīlējusies,kā maza meitene...Nespēju dusmoties uz viņu,satiekot viņu smaidu kā maija saulīte...Taurentiņi ar pa vēderu tusējās...Bet,protams,ka cenšos neizrādīt to...Liekas,ka arī viņam ir kādas simpātijas,taču iespējams,ka maldos,tādēļ nevēlos izjaukt visu draudzību,stāstot viņam pa savām izjūtām...Man ļoti gribētos aizmirst par viņu,jo es saprotu,ka attiecības nekad nebūs iespējamas..

Tātad,es vēlētos Jums lūgt padomu,kā atkal uztvert puisi kā vienkāršu draugu,kā aizmirst par cilvēku,kutu tu satiec un runājies katru dienu? :)
18.01.2013 21:45 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Kapēc domā, ka attiecības nebūs iespējamas?
Varbūt viņš vēlas saglabāt ''draudzību'' un tauriņus (kamēr mācaties) pēc iespējas ilgāk?

Kā uztvert atkal par vienkāršu draugu - iemīlies citā. :) Strādā. :D
18.01.2013 21:48 |
 
Reitings 925
Reģ: 11.06.2012
Man līdzīga situācija... Uzrakstīju Tev vēstuli.
18.01.2013 21:52 |
 
Reitings 134
Reģ: 05.06.2012
kāpēc sarežģīt sev dzīvi?!
ja jau patīk,ņem un uzrunā,ko Tu vari zaudēt,nemēģinot visu laiku mocīsies gan neziņā,gan sirds pārmetumos...
18.01.2013 21:54 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits