Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Rītdienas (pirmdienas) beztēma.

 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Ja jau es te sēžu un gulēt, šķiet, netaisos, uzveidošu nākošās dienas beztēmu.

Beztēmas ietvaros varu pastāstīt, ka tikko saņēmu uzaicinājumu piedalīties dziedāšanas konkursā un tas jau ir trešais šogad. Bail domāt, kā to visu apvienot gan finansiāli, pie tam es nesaprotu, kā tie organizatori mani dabū rokā, jo neesmu jau nekāda zvaigzne. Pie tam viens konkurss paredzēts Lietuvā. Sēžu un domāju - priecāties par to, ka mani aicina vai dauzīt galvu pret galdu domājot, kā lai dabū tam visam naudu.

Kas jums jauns?
14.01.2013 01:41 |
 
Reitings 806
Reģ: 29.01.2009
Vai ar dziedāšanas konkursiem domāti Aprīļa pilieni, Slavjanskij Bazar un tamlīdzīgie vai varbūt kādi man nezināmi,vairāk uz pieaugušo auditoriju tendēti?

Es arī neguļu, un tā stabili veidojas par svētdienas/pirmdienas nakts tradīciju, jo iepriekšējā dienā dikti daudz gulēts. Rīt skolā varēšu acīs sērkociņus stutēt.
Pati vēl jauna, hehe. :D

Cenšos beidzot ar pilnu krūti pievērsties otrā semestra darbiem; diemžēl joprojām visam par nomācošu fonu rēgojas dvēseles mokas, kuras galīgi negribu kā tādu vecu miesu valkāt sev līdzi arī šajā gadā. Pērn dabūju baigo knipi pa degunu, naivais ideālisms drusku pievīla. Šausmīgi grūti pieņemt, ka teju viss labais, ko redzēju kādā cilvēkā, izrādījās maldi un uzspēle. Pfu.
Pati jau daudzējādā ziņā esmu vainīga, fantazējot un pa pasaku zemēm lidinoties. Bet nesanāk citādi.
14.01.2013 01:57 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Vajadzētu iet gulēt, jo atkal esmu sajaukusi nakti ar dienu, dažādas domas galvā rosās..

Visi man saka, un pati to apzinos, ka vienmēr dzīvoju nākotnē, plānoju, gaidu, skaitu dienas un sajūsminos par visu, kas būs. Par šodienu priecājos, baudu, bet uzsvars vienmēr ir nākotnē.

Kā ir jums - esat pagātnes, tagadnes vai nākotnes cilvēki?


Mans šī gada jauninājums dzīvē ir pozitīvo emociju ķēdes reakcija. Tiklīdz kā izdaru ko labu, ar mani notiek kas labs. Palīdzēju kursabiedrenēm ar mācību vielu - eksāmenā bija tie jautājumi, kurus biju kārtīgi apguvusi; apmaldījos pilsētā, divas dāmas man palīdzēja, bet es kādai garāmgājējai izteicu komplimentu, viņa ļoti priecājās; palaidu veikalā puisi ar 1 pirkumu sev pa priekšu - visi pēkšni sāk man paturēt durvis, palaist pa priekšu, kas te vīriešiem ir neraksturīgi, utt. :) Prieks, galvenais, ka uzreiz labais nāk atpakaļ! Tādi sīkumiņi, bet pozitīvas emocijas garantētas.

Kā arī viena vēlju kolāžas bilde jau piepildījusies un rīt piepildīsies vēl viena!
14.01.2013 02:04 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Aprīļa Pilieni - jā, jo man tur defoltā jāpiedalās līdz 25 gadu vecumam vai kamēr nepalikšu bar baigo stāru, par cik mana pasniedzēja šo konkursu organizē. :D

Pārējie divi ir jauni, šogad rīko pirmoreiz un man nav ne jausmas, kādai auditorijai tie būs tendēti.
14.01.2013 02:07 |
 
Reitings 649
Reģ: 06.11.2012
=> Queen

Par pagaatni, tagadni un naakotni- http://pilnigstuksums.wordpress.com/2012/10/24/laime/
14.01.2013 02:12 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Queen, es esmu nedaudz no katra. Nesēžu un neilosofēju par to, kas būs vai kā būtu, ja būtu. Bet nevar teikt, ka es uz šīs zemes šajā laikā dzīvotu ar sirdi, dvēseli un prātu.
14.01.2013 02:16 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Ance - tu uzstājies arī ārpus konkursiem - pasākumos? Ir iespējams paklausīties kaut kur kā tu dziedi? :)
14.01.2013 02:16 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
cloo, kad piedāvā dziedu arī pasākumos. Ierakstu man vēl nav, jo gribas orģināldziesmu, nevis kaverversiju, bet orģināldziesma maksā naudiņu, kuras man pagaidām nav. Paklausīties var diezgan švakos video youtube.com šeit: http://www.youtube.com/channel/UCRNLjUQ0Ql6F-EyV0mYqzNA/videos?flow=grid&view=0
bet es, ja nemaldos jau vienreiz šeit liku linku.
14.01.2013 02:22 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Excite,



burtiski iemīlējos rakstā , vai varbūt autorā? Tieši tas, ko domāju, par ko prātoju.

Es visu dzīvi dzīvoju uz priekšu, esmu izteikta karjeriste, ambīcijas kā smilšu pilis, laikam jau to sauc par jaunības maksimālismu, bet vismaz pagaidām, par laimi, nav sanāci smagi aplauzties. Es dzīvoju ar savu mērķi nākotnē, jo līdz galam nevaru atslābināties, izbaudīt mirkli, jo vienmēr galvā ir rītdiena, sekas, nākotne. Ai, interesanta tā sevis preparēšana., Paldies par rakstu! :)
14.01.2013 02:30 |
 
Reitings 806
Reģ: 29.01.2009
Ahā, tātad pie Nijoles mācies. Es kādreiz aktīvi trallināju, daudzi konkursi izdziedāti.

Uz Queen jautājumu atbildot, noteikti pa daļai no katra, bet, ja jāizvēlas spilgtākā tendence, tad laikam visbiežāk mēdzu gremdēties pagātnē. Atcerēties, domāt un apaudzēt piedzīvoto notikumus ar jaunām sajūtām, nereti glorificējot savu personīgo vēsturi. Kāds gudrs vīrs reiz teica: Kad esat laimīgi, neaizmirstiet to pamanīt. Ar šo man klājas grūti. Bieži vien laimi konstatēju tikai pēcāk. Kaningems šo lietu ārkārtīgi skaisti un izjusti apraksta vienā no Stundu pirmajām nodaļām.
14.01.2013 02:34 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Pārsvarā dzīvoju visur, izņemot tagadni. Sūdīga iezīme, no kuras cenšos tikt vaļā.

Ance, skaisti skan :)
14.01.2013 02:48 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
puķu meitene man ir spilgti iespiedusies atmiņā ar mūzikas gaumi.No man pazīstamiem reti,kurš zina,kas ir tornis/torņa mūzika.Gribēju jau iepriekš pateikt,ka varētu būt interesanti izlasīt U.Rudaka Rokupāciju, ja vien neesi jauizlasījusi :)
Nezinu, kur nākotnē/tagadnē/pagātnē dzīvoju,bet nepātraukti jūtu sevī pozitīvu strāvojumu,kas manu dienu padara simtiem reižu jaukāku.
Šodien čāpošu pēc ieteiktās Kaningema grāmatas.
14.01.2013 07:02 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Jā, Ance, es tevi tagad atceros no četrdesmitpiektās! :D :)
Biju uz Tavu žetonvakaru, jo man Tavā klasē laba draudzene mācījās arīdzan un tur laikam arī Tu dziedāji, videoklipos arī jauki izklausās! Tagad vismaz kāda skaidrība, hah! :)
14.01.2013 07:39 |
 
Reitings 1123
Reģ: 18.04.2012
Labs rīts! Šis rīts jau sācies neierasti agri. Jau 4:30 piecēlās draugs, sataisījās un aizbrauca uz vairākām dienām prom uz darba objektu patālāku. Tā kā palieku viena, ļoti jocīgi. Ilgi viņš bija visu laiku mājās un jau pieradu pa visiem 100%.

Man ir ļoti liels prieks un nedaudz uztraukums reizē. Beidzot pēc vairāk kā pusgada gandrīz neko nedarīšanas, tagad arī man katru rītu jāceļās un jādodas uz skolu. :) :) :)

Ārā -3 grādi, nedaudz balta zeme. Superīga ziema! Jātaisās, jākāpj uz riteņa un jāminās uz skolu :)

Veiksmīgu visiem dienu ;)
14.01.2013 07:40 |
 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
Labrīt! :)
es arī jau esmu augšā, kaut gan man šodien brīvdiena..:)
Draugs aizbrauca komandējumā uz visu nedēļu, pavadīju viņu un vairs nevaru aizmigt:D
Būs grūti vienai šo nedēļu dzīvot, jo pierasts ka kāds ir blakus, it sevišķi naktīs, jo man jau no visa ir bailes - arī vienai gulēt bailes, visu laiku liekas ka kkādas skaņas ir utt :D
"sodien tikšānās ar sen nesatiktu draudzeni :) tagad sēžu ar matu krāsu galvā.
Ceru ka šī diena būs izdevusies :)
Veiksmīgu jums visām dienu :)
14.01.2013 07:43 |
 
10 gadi
Reitings 1154
Reģ: 19.01.2010
un atbildot uz Queen jautājumu - es esmu pagātnes un nākotnes cilvēks, par tagadni man pat domāt negribas, domāju par nākotni - kā būs ja būs un par pagātni - kā varēja būt :D
pašai tas tracina :@
14.01.2013 07:44 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
spotlight, pasaule maza. ;)
Bāc, par žetonvakaru runājot... jau tas, ka piesauci to vien atraisa tāāādas atmiņas, eh. Labie laiki.

Tagad sēžu un domāju, kura varētu būt tā draudzene, kas tev mācījās manā klasē. :D
14.01.2013 07:47 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Ance, Tu vēl neesi aizgājusi gulēt? ;) izmanto iespēju, un kas zina, varbūt ar laiku gūsti atpazīstamību :)
Labrīt! (l)
Vēlu iegāju gulēt, tūlīt jābrauc uz praksi, un pa dienu, mācīties, mācīties un vēlreiz mācīties :)
14.01.2013 08:04 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Mademoiselle!, es sirgstu ar bezmiegu, nopietni. Ja kaut kas izjauc manu ritmu, es nevaru nedēļām ieiet pareizos rāmjos un kopš Jaungada svinībām man jūk diena un nakts. Švaki :(
14.01.2013 08:13 |
 
Reitings 1123
Reģ: 18.04.2012
Ance, tiešām Tu šonakt neesi vispār vēl gulējusi? Kā Tu spēj pa dienu ar mazo padzīvoties, ja neesi nakti gulējusi?
Tev miega zāles neder?
14.01.2013 08:20 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Man arī diena ar nakti bieži jūk, bet ko darīt, ja naktis ir tās pašas, pašas produktīvākās... Šonakt tik daudz ko sadarīju, ka, šķiet, pa nedēļu izdarīts bija mazāk. :D
14.01.2013 08:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits