Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Studējošā kredīts studijām ārzemēs

 
Reitings 118
Reģ: 29.01.2009
Sveikas, meitenes :)

Plānoju iegūt maģistra grādu ārzemēs, bet mācības, protams, tur ir ļoti dārgas, tāpēc domāju par aizņēmumu no malas.
Zinu, ka ir iespējams iegūt studiju kredītu, kas sedz mācību maksu, bet kā ir ar kredītu ikdienas vajadzībām?

Augstskolā, kurā vēlos mācīties, mācības ir bez maksas, bet, tā kā tā ir skandināvu zeme, tad dzīvošana tur man izmaksātu noteikti kā min ~ 500Ls mēnesī. Daļu noteikti centīšos sakrāt pati, bet esmu reāla... bet visu diemžēl man,protams, nesanāks :(

Vai ir iespējams iegūt studējošā kredīta ekvivalentu, bet mācībām ārzemēs? Internetā meklēju, bet, ja godīgi, tā arī netika skaidrs. Vēlētos dzirdēt vienkārši atsauksmes no reālām meitenēm. :)
Daudzas no Jums taču mācās ārzemēs, kā sedzat izmaksas?

P.S. Paļauties uz to, ka atradīšu tur darbu nevēlos. Ja būs iespēja, protams. Bet braucu ar mērķi tur studēt, kas būs mana prioritāte, nevis strādāšana visdrīzāk mazkvalficētā darbā.
Arī atgriezties plānoju, vienkārši tā izglītība man liekas pievilcīgāka :)
14.01.2013 00:03 |
 
Reitings 118
Reģ: 29.01.2009
paceļu

Vai tiešām nav nevienas, kas studēja ārzemēs, neizmantojot bankas aizdevumu? :)
15.01.2013 19:02 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Kādā valstī studēsi?
Zinu, ka var iegūt, zinu arī cilvēkus, kas ir iguvuši. Pati arī intereses pēc skatījos un, man šķiet, SEB banka šādus krdītus izsniedz. Vari painteresēties.
15.01.2013 19:15 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits