Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Patīk, bet neuztver :)

 
Reitings 152
Reģ: 07.08.2012
Sveikas, Dāmas! :)
Mani šodien un pēdējās dienas nomāc jautājums. Ko darīt, ja vīrietis ir un nav tavs tips?
Izklausas muļķīgi? stāsts ir šāds...
Puisis gadu vecāks, ģimene un pats turīgi, strādā,ir dzīvoklis,mašīna,studē- pēc studijām būs WOW darbs, pats gudrs, jauks, gādīgs, mīļš Nu varu teikt visu to labāko, kā nopratāt :) Lai gan mans labākais draugs viņu zin un bija dzirdējis,ka viņam patīk samelot pa čomam vai arī palielīties,bet tas uz mani neattiecas,jo to neesmu pieredzējusi uz savu ādu.
Bet te nu sākas problēma...
Zināju viņu gadus 3atpakaļ, pirms 1,5g. iepazināmies aci pret aci. Toreiz nostādīju viņu friend zone plauktiņā, un nekad ne es, ne viņš nebija iedomājies,ka starp mums varētu būt kaut kāda ķīmija.
Puisis pēc izskata gluži arī nav mans sapņu princis, lai gan ir simpātisks un laikam jau šis faktors mani mazāk uztrauktu, jo neesmu nedz naudas, nedz izskata meklētāja puišos. Man vajag,lai ar puisi ir labi,
bet es itkā gribu, un nespēju viņu uztvert kā savu, iespējams, topošo puisi. Smadzenes jau ir iekodējušas, kurā plauktiņā viņu esmu nolikusi. Bet tā gribas, lai viņš man ļoti patiktu.

Es laikam nejautāšu ko man darīt, jo laiks iess un rādīs, kas notiks.
Tik domāju- varbūt jums arī tā vai līdzīgi ir gadījies, un kāds bija tālākais scenārijs?
13.01.2013 18:26 |
 
Reitings 312
Reģ: 12.04.2011
Ja viņš var būt labs draugs, tad var būt vēl labāks vīrietis.
Man liekas, ka jebkuru vizuāli pievilcīgu džeku, pat ja viņš šobrīd ir tev tikai draugs, var ieraudzīt arī kā vīrieti.
13.01.2013 18:50 |
 
Reitings 152
Reģ: 07.08.2012
Nu man viņš vizuāli neteikšu,ka ļoti patīk, bet nu ir ok.
Ir tās citas vērtības, kuras vērtēju ļoti augstu.
13.01.2013 18:51 |
 
Reitings 152
Reģ: 07.08.2012
up
13.01.2013 21:56 |
 
Reitings 1242
Reģ: 29.01.2009
Lai arī tu saki, ka tevi finansiālais neuztrauc...taču kkāda iemesla pēc tu vēlies lai viņš tev patīk, kaut arī vizuāli ir so so. Kāpēc ir jāmēģina uzspiest sev kkāda vīrieša iemīlēšana, ja tev nav svarīgs ne viņa izskats, ne stāvoklis?

Meklē citu, kas tevi airauj... :D
13.01.2013 22:02 |
 
10 gadi
Reitings 2315
Reģ: 10.03.2009
kaut kā neizklausās,ka neinteresē, nemeklē viņa finansiālā puse. tieši otrādi, Tev viņš nepatīk, bet gribētos,lai patīk,jo vecāki turīgi un etc. tjipa labs ķēriens,bet kkā sirsniņā neķeras.. ai.. ko darīt.. :(
13.01.2013 22:11 |
 
10 gadi
Reitings 2315
Reģ: 10.03.2009
*nemeklē svītrojam ārā ... :D
13.01.2013 22:12 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
ja es spriežu pēc sevis, tad, ja nepatīk jau pašā sākumā, kaut nedaudz, tad nepatiks arī vēlāk. Jo ir tie tipi, kurus zinu, ka mani nekad nepiesaistīs. Lai gan... nekad nesaki nekad, dzīve ne to vien var izspēlēt un varu iemīlēties pilnīgi pretējā saviem "tipiem" :)

un ir daži, kas pēc izskata so so, bet viņiem ir harisma, kas dod klāt šo nesaprotamo seksīgumu, pievilcību, ka kkādi sīkumi jau liekas nesvarīgi.

un ir tieši otrādi - puisis kā konfekte, bet personība nulle
13.01.2013 22:14 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
''Brīvās meitenes'' periodā satiku puisi, kas teorētiski bija ''labs variants''. Viņam es ārkārtīgi patiku, viņš izrādīja rūpes, realizēja katru vēlmi, vadāja katru dienu restorānos, laba izglītība un labs darbs ar izaugsmes iespējām. Puisis gudrs, perspektīvs, pieklājīgs...
Visi teica - šāds puisis ir labākais kādu esi līdz šim satikusi! Neesi muļķe... Es arī centos nebūt muļķe un tikos ar viņu... bet kaut kas iekšēji mani atgrūda..
Bet ar laiku sapratu, ka ne bez iemesla... sāka rasties iespaids, ka viņam es esmu kā tāda statuja... viņš mani ņēma visur līdzi, izrādīja... Viņam bija vienaldzīgi mani uzskati, domas. Šķita par visu svarīgāks ķeksītis - man ir meitene!
Tāpēc arī pārtraucu šo laika tērēšanu... Tagad viņam ir cita meitene, cerams piemērotāka par mani, es dzīvoju savu dzīvi.. :)
13.01.2013 22:17 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Man ir bijusi tāda situācijā, kurā es tomēr izvēlējos palikt viena. Protams, vīrietis bija fantastisks, vecāks, prātīgāks, miljonārs, itālis. Viņš man ļooooti patika, bet tikai kā cilvēks ar ko parunāties Laika gaitā mums izveidojās lieliskas attiecībās, kurās es biju tā, kas vienmēr atnāca pie viņa uz milzīgo Vecrīgas penthausu ciemos paēst ideāli pagatavotu itāļu ēdienu, padzertu vīnu un paklausītos, kur viņš ir bijis un ko redzējis. Citreiz viņš stāstīja, ka ir bijis LA un saticis Pamelu Andersoni vai Brūsu Vilisu. Rādīja bildes ar viņiem savā aifonā. Vienmēr brīnījos, ko tam cilvēkam no manis vajag un es tik ļoti gribēju viņā iemīlēties, jo tad man būtu vienkārši viss, ko es gribētu un dzīve būtu lieliska, bet es nevarēju. Nekad neesmu pat ar viņu skūpstījusies. Un nu jau gadu neesmu satikusi, bet nenožēloju, bija jauki.
13.01.2013 22:20 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Ir bijis līdzīgi. Bija puisis, kurš pēc rakstura nu vienkārši super, nu vispār gatavs pasauli pie kājām nolikt utt Pēc izskata ne mans tips, bet simpātisks. Samīlējies manī bija ļoti. Arī kopīgajiem draugiem stāstīja, ka gribot ar mani kopīgu nākotni, būt kopā. Bet nu kaut kas nebija. It kā sapratu, ka tiešām ar viņu varētu būt laba nākotne, būtu cilvēks, kurš mani mīl utt Tā kādu gadu nopērāmies, kopā nebijām. Tas viss līdz vienai reizei, kad pati visu sačakarēju un nu vairs neesam arī nekādi draugi, tik sasveicināmies un viss. Lai gan jau pašā sākumā viņam pateicu, ka uztveru viņu kā tikai draugu un ik pa laikam to atgādināju, viņš joprājām kaut ko centās panākt. My point is - ja nav klikšķis, tad neko. ;)
13.01.2013 22:43 |
 
Reitings 152
Reģ: 07.08.2012
Tām kuras uzskata,ka nauda spēlē te lomu, tā tiešām nav. Viņš ir harizmātisks un tāds jaukums, ko viņš sniedz man tika atņemts iepriekšējās attiecībās,man tā visa tā pietrūkst laikam. Bet nenoliedzami, ja sieviete domā apr nākotni arī ar vīrieti bez naudas un nestabilu negribētos tikties, tas gan.
Kā miss_mia teica, ja nav klikšķis tad neko.
Jā, puisis ir simpatisks man jau nedaudz patīk, bet laikam jau tā klikšķa no manas puses nav.
Vai maz ir vērts cerēt,ka tas parādīsies?
13.01.2013 23:29 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
sieviete, labāk ļauj viņam būt laimīgam ar kādu citu, kas viņu mīlēs. Jo turēt cilvēku sev, ja neko nejūti pret viņu to, ko viņš pret tevi, ir egoistiski. Domāju, ka šis vienkārši nav tavs cilvēks. Kad atnāks TAVS, tici man, būsi laimīgāka ar viņu nekā ar šo ideālo puisi, ko centies iemīlēt. :)
13.01.2013 23:33 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
a neko nejūti pret viņu to,
13.01.2013 23:33 |
 
Reitings 652
Reģ: 29.01.2009
Ja viņam jau ir ģimene bez vecākiem, ko tad tu tur jaucies?

Ja viņam nav balts Opelis, tad nevar viņu saukt pat vīrieti baltā zirgā..
13.01.2013 23:50 |
 
Reitings 419
Reģ: 08.01.2013
Ā, man arī ir viens tāds puisis, līdzīgi kā daudzas te aprakstīja. Tāds nenormāli jauks, mīļš un vispār super puisis ar kuru, ja būtu kopā, noteikti būtu superīgas attiecības, jo ar viņu var runāt par visu ko, vienmēr saprotošs un uzklausa mani. Vienmēr ir bijis blakus grūtākajos dzīves brīžos un sniedzis labus padomus. Liekas, ka būtu perfekts puisis, pat draudzenes ir prasījušas, kāpēc es neesmu ar viņu kopā. Esam pazīstami jau kādus 2 gadus, ar pārtraukumiem, bet vienmēr esmu atšuvusi viņu tikai tāpēc, ka nav tās sajūtas, tā saucama klikšķa. Vienu brīdi pat likās, ka parādās tas klikšķis, bet tajā brīdī biju aizbraukusi uz ārzemēm un kad atbraucu atpakaļ vairāk, atkal, neko nejutu. Kaut kāds stulbums, liekas ka varētu pamēģināt ar viņu varbūt būt kopā, bet kaut kas visu laiku attur. Tad liekas, ka viņš taču visu mūžu mani negaidīs, bet ko es darīšu, ja parādīsies viņam meitene un tikai tad es sapratīšu, ka es bez viņa nevaru dzīvot? Aij...
13.01.2013 23:59 |
 
Reitings 652
Reģ: 29.01.2009
Es arī varu būt super puisis ja mani kāda spēj nokoļīt!
14.01.2013 00:03 |
 
Reitings 152
Reģ: 07.08.2012
KeX, drošvien, ka nespēj :D
14.01.2013 16:40 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits