Not tested on animals

 
Reitings 200
Reģ: 22.08.2012
Te ir kāda kas atbalsta un nepērk kosmētiku ( vai ko citu ), kas tiek testēta uz zvēriņiem ?

pēdējā laikā esmu ar to pārņemta :) meklēju firmas, kuras nestestē uz dzīvniekiem.
13.01.2013 14:11 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Slinkums iet uz vannas istabu, bet uz dzīvniekiem netestē :
Naked
Giovanni
Philip B
13.01.2013 15:25 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Cormeum, lielā mērā tās lietas var izrēķināt. Šajos laikos nav vajadzīgs visu veikt praktiskajos eksperimentos, ļoti daudz, ko var paredzēt no jau esošajām zināšanām par organismu darbību, šūnām, dažādo ķīmiju ietekmi. Bet tik, cik nevar - tāpat laba iespēja, ka pēc gadiem diskutēs par kaitīgajiem efektiem. To, kādu iespaidu uz cilvēkiem atstās gadiem ilga saskare ar kādu ķimikāliju, nevar saprast no tā, kas notiek, kas to ķīmiju lielā daudzumā sagāž virsū un izbaro kaķēnam vai pelei.
Un, kas attiecas uz tiem AirWick - es varētu arī iztikt bez šīm lietām, ja līdz ar to netiktu spīdzināti dzīvnieki.
13.01.2013 15:29 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Queen, uz pedofīliem, izvarotājiem..jā! Es vispār uzskatu, ka tādi ir jālikvidē. Tad lai nes vismaz kādu labumu sabiedrībai.
13.01.2013 16:38 |
 
Reitings 73
Reģ: 29.01.2009
Ak dievs!! nu labi,visas tik gudras! ak,netestē uz dzīvniekiem! nuu tad jūs labak gribat lai testē uz slimiem cilvēkiem? vai vispar esat ar mieru būt pašas izmēģinājuma trusīši un lietot netestetu kosmētiku???
13.01.2013 16:45 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Riktīgi kaitina šīs pārspīlētās emocijas!
RedPaw, un kā ar vistām, kurām atņem olas(to nedzimušos mazuļus), kuras tu ēd??:D
13.01.2013 16:52 |
 
Reitings 1080
Reģ: 29.01.2009
Nu vai ziniet, pamēģināju Body shop smaržas, nu tik slikta dūša un pašsajūta man mūžā nebija bijusi, iedevu mammai arī pamēģināt, jo domāju,ka nevar būt tā, bet šai arī tas pats! Nu tad es labāk izvēlos kosmētiku u.c lietas,kas tiešām ir testētas uz dzīvām radībām, jo ja jau žurkai nekas, tad cilvēkam arī... :-/
13.01.2013 16:55 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Lēnija,
vai vispar esat ar mieru būt pašas izmēģinājuma trusīši un lietot netestetu kosmētiku?
hm, ja Tu mazliet padomātu, ko nozīmē tas, ka šeit meitenes tieši meklē tādu kosmētiku, kas arī nav testēta uz dzīvniekiem, tad saprastu, cik stulbi jautāt, vai būtu ar mieru tādu lietot.
Un "netestēts uz dzīvniekiem" nav tas pats, kas "vispār nekādi nepārbaudīts".
13.01.2013 16:58 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Jackie, tās nav pārspīlētas emocijas. Cilvēki nevēlas iegādāties produktus, kuru izstrādāšanas gaitā ir tikuši spīdzināti dzīvnieki.
No tā, ka vistām paņem nost olas, viņām nav ilgstošas fiziskas un emocionālas ciešanas - kā tas ir laboratorijas dzīvniekiem. (Es tagad runāju tikai par pašu olu savākšanu - ne par to, ka arī vairumā fermu vistas tiek turētas briesmīgos apstākļos - bet arī to var izvēlēties, kādas olas pirkt).
Paskaties petetv. com vide par to, kā tie testi notiek. Nevar saukt par pārspīlētām emocijām to, ja cilvēks nevēlas atbalstīt tādu dzīvnieku mocīšanu (it īpaši, ja tā nemaz nav nepieciešama).
13.01.2013 17:02 |
 
Reitings 123
Reģ: 13.12.2011
Riktīgi kaitina šīs pārspīlētās emocijas!


Jā, mani arī. Padomājiet loģiski! Kā nepērkot konkrētās firmas preci var ietekmēt produkcijas izmēģināšanu uz dzīvniekiem? Ja izmēģināja, tad arī izmēģinās un viss. Pat ja, visa Latvija sazvērētos un nepirktu produktus kurus izmēģina uz dzīvniekiem, tas neko neietekmētu.
Ja negribi pirkt- nepērc, taču nenosodi pārējos ar frāzēm "kā jūs tā varat" utt.
13.01.2013 17:08 |
 
Reitings 806
Reģ: 29.01.2009
Kopjošo kosmētiku, matu kopšanas līdzekļus u.tml. jau 2-3 gadus lietoju pārsvarā dabīgas izcelsmes un visbiežāk novērojams, ka bio/eko produkti netiek testēti uz dzīvniekiem. Ar sadzīves ķīmiju diemžēl joprojām grēkoju, kas pašu nebūt neiepriecina. Finanses ne vienmēr atļauj rīkoties saskaņā ar sirdsapziņu, bet cenšos pēc iespējas ierobežot sadisma industrijas stimulēšanu.

Atbildot uz šādām replikām allaž sekojošajiem jautājumiem: esmu veģetāriete, ādas izstrādājumus nepērku vai pērku second hand, olas pēdējā laikā pērku vistu kūtī dētas, nevis lielo fermu produkciju.

Par Avon esmu nepatīkami pārsteigta. Neesmu pastāvīgs klients, bet gadās šo to no smaržīgās Planet Spa sērijas iegādāt. Iedvesmojāt atkal smalkāk painteresēties.
13.01.2013 17:09 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Nezinu, cik daudz no manis pirktajiem produktiem ir tikuši testēti uz dzīvniekiem, cik - nē. Speciāli tam nesekoju. Tomēr tas, ja uz produkta iepakojuma ieraugu to priecīgā truša bildīti, man nostrādā kā pamudinājums izvēlēties tieši to produktu, nevis kādu citu, kas ir ticis testēts uz dzīvniekiem.
13.01.2013 17:10 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
Jackie - tavai zināšanai ne visas olas ir auglīgas, jo sevišķi, ja tās nāk no inkubatora vistām! pati zinu, jo ome ir stāstījusi, kad vistai uznāk perēšanas laiks, no tām olām nekas nesanāk - nosmird un jāmet ārā! uzvelk tā brēkšana par vistu abortiem!
un autorei par veģetārisma paveidu, jā, ir tāds - ovolakto veģetārisms!
es domāju, ka gan jau biku mazāk testē uz dzīvniekiem, jo gan jau ir pieredze, ka tās vielas ir kaitīgas un tās nē, un vēl jau testē uz tām gudrajām kompjūtersistēmām lielajās firmās (kaut kāda luxus firma tā bija, atceros, ka skatījos rakstu... )
un pieļauju, ka var paļauties, ka netestē uz dzīvniekiem eko firmas :)
13.01.2013 17:13 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Pokahonta - 1) tā ir arī paša sajūta un attieksme - par kādām lietām savā dzīvē iestājas, kādas atbalsta; 2) tas ietekmē vistiešākajā veidā - jo vairāk cilvēku izvēlēsies pirkt produktus, kas nav izmēģināti uz dzīvniekiem, jo izdevīgāk ražotājiem būs savus produktus padarīt pievilcīgus pircējiem tādā veidā, ka pārtraukt testus uz dzīvniekiem.
13.01.2013 17:14 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
ok, ok... viena lieta ir auglīgās olas... otra - padomājiet kādos apstākļos tiek turētas vistiņas, uz kuru olām taisa biznesu! Vai tad tā arī nav spīdzināšana? :D
13.01.2013 17:16 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Cormeum - paskaties uz cipariņiem, kas ir uz olas (0/1/2/3) un tad redzēsi, kādos tieši apstākļos tās vistas tikušas turētas. Tā ka mierīgi vari izvēlēties tās olas, kuras dējušas labos apstākļos turētas vistas.
13.01.2013 17:17 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Es nelietoju kosmētiskos produktus,kas ir testēti uz dzīvniekiem,ja nezinu ,vai šis iepatikušais produkts ir vai nav testēts uz dzīvniekiem es vienkārši pārbaudu internetā un tad pērku. Un tas nav sarežģīti vai ekstrēmi. Man tiešām žēl,ka Latvijas tauta šajā ziņā ir ļoti neizglītota-jebko,kas iestājas par dzīvnieku tiesībām sauc par ekstrēmu,kaut gan tas ir pilnīgi normāli citās valstīs. Un nevajag teikt,ka mums te ir citas prioritātes un svarīgākas lietas par ko uztraukties!
Es ceru,ka Latvijā laika gaitā uzradīsies daudz vairāk cilvēku ar savādāku domāšanu,ar līdzcietīgāku uztveri,kuri uztvers dzīvniekus kā būtnes,kas mums ir jāpasargā.
Padomāsim taču arī par kādu citu izņemot sevi!
13.01.2013 17:17 |
 
Reitings 670
Reģ: 03.10.2010
cormeum, jā tas ir briesmīgi! tad atbalstiet mazās lauksaimniecības un pērciet no viņiem olas ne no lielajiem vai skatieties uz paciņām,kur rakstīts, ka vistiņas turētas brīvos apstākļos! protams, attiecīgi maksāsiet augstāku cenu!
Bet tagad LV jauni noteikumi un līdz, laikam, nākamajam gadam jānomaina iekārtas, vistiņām jābūt plašākiem būrīšiem, lai vismaz var apgrozties utt.
13.01.2013 17:19 |
 
Reitings 335
Reģ: 29.01.2009
Pat ja, visa Latvija sazvērētos un nepirktu produktus kurus izmēģina uz dzīvniekiem, tas neko neietekmētu.


Tik negatīva domāšana!
Protams,ka tas ietekmētu industriju! Jo vairāk cilvēki par to domās un pacels šo tēmu jo mazāka izvēle atlikts visiem uzņēmumiem,kas testē uz dzīvniekiem!
13.01.2013 17:20 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
zaptesburka paldies! Vari pastāstīt sīkāk par tiem cipariņiem... kuri norāda uz labākiem vistu dzīves apstākļiem?
13.01.2013 17:21 |
 
Reitings 4343
Reģ: 01.10.2012
Pats pirmais cipars uz olas (kas ir pirms ražotājvalsts koda) parāda, kādos apstākļos vistas turētas. Jo mazāks skaitlis, jo labāk.
3= turētas sprostos. Diemžēl tādas ir vairākums lielveikalos nopērkamo olu.
2 = vistas turētas kūtī, var staigāt apkārt, dzīvoties pa to kūti, "risināt savas attiecības" utt., bet ārā netiek laistas (dienas gaismu neredz).
1 = vistas tiek laistas arī laukā no kūts.
0 = bioloģiskā saimniecība, nezinu, ko tieši tas nozīmē, laikam tās vistas tiek turētas pavisam, kā senos laikos, barotas ar dabīgu barību un tml.
Googlē noteikti var atrast precīzāku informāciju par šo visu.
13.01.2013 17:26 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits