Jocīgākie izteicieni miegā/pusmiegā

 
Reitings 72
Reģ: 30.06.2012
Šodien laikam esmu pavilkusies un visu jocīgo un dīvaino:D

Tad nu tā, man šonakt/šorīt gadījās visai kuriozs brīdis, draugs mācījās un redzot, ka esmu takā uzmodusies pielīda klāt un mīlināties sāka, bet man vnk tā nāca miegs, ka ļauj man pagulēt, ļoti nāk miegs vietā vnk viņam pateicu: "ej plūc lapas":D, pat nezinu, ko domāju tai brīdī, kad tā teicu, bet šķiet, ka vēl biju sapņa kkāda iespaidā, un vnk tā pateicu, un pagriezos uz otriem sāniem un aizmigu, no rīta, kad viņš jautāja vai atceros, ko teicu naktī, tad no sākuma nesapratu par ko šis domā, bet, kad pateica, tad atcerējos brīdi, kad tā teicu, un varējām pasmieties par manu jauno teicienu:D
11.01.2013 22:40 |
 
Reitings 6
Reģ: 27.03.2013
Kad biju sīka arī staigāju un tad vienu nakti pamodos uz virtuves galda :)
28.03.2013 11:26 |
 
10 gadi
Reitings 5180
Reģ: 29.01.2009
Man tētis mēdz ļoti bieži runāt. Pēdējos,ko es atceros bija - "Iedod skrūvi. Es teicu skrūvi, bļ**"
Viņš ir automehāniķis :D

Man draugs parasti kaut ko murmina un izdvešs dīvainas skaņas :D Bet mēdz pusmiegā iet uz virtuvi kaut ko apēst. Pēdējais kuriozs bija - es sēžu un skatos, ka šis pieceļas, aiziet uz virtuvi, uzsmērē maizīti, atnāk atpakaļ, nokož gabaliņu un noliek maizi sev blakus pie spilvena. Kad pamostas - izbrīnīts skatās, kāpēc gultā ir iekosta maizīte :D
28.03.2013 11:44 |
 
Reitings 354
Reģ: 29.01.2009
Draugs stāstīja, ka es vienreiz esmu piecēlusies sēdus gultā un no visa spēka paniski centusies viņu izgrūst laukā.
Viņš jautājis: "Ko tu dari?!"
Es esmu atbildējusi: "Ātrāk, malā! Zirneklis kritīs gultā!" (acīmredzot sapņoju, ka no griestiem zirneklis taisās krist).

Vēl nesen atkal piemodos sēdus gultā. Draugs stāsta - esot taustījusi spilvenu ar WTF sejas izteiksmi un tad paskatījusies uz telefonu un jautājusi: "Kas tas tāds?"
28.03.2013 12:19 |
 
Reitings 906
Reģ: 18.02.2012
Smieklu deva visam rītam. :D
28.03.2013 12:38 |
 
Reitings 354
Reģ: 29.01.2009
Par pašu draugu man ir ārkārtīgi līdzīgs stāsts Rene stāstītajam.
Bija mammas dzimšanas diena, draugs ļoti sadzērās. Mums bija divatā jāguļ uz matračiem, bet istabā gulēja vēl mana tante. Draugs jau atlūza ātri, bet es vēlāk nācu ielīst zem segas. Kā es pakustināju segu, viņš sāka lamāties visos iespējamajos 3-stāvīgajos lamuvārdos, ko es zinu (angļu, krievu, latviešu valodā).. un pie tam ļoti skaļi un ātri. Kautkādu minūti vervelēja, līdz beidzot viņu nomierināju. Lieki piebilst, ka ikdienā lamuvārdus praktiski nelieto.
Bet no rīta bija ārkārtīgi liels kauns no tantes... kundze gados un ļoti lielā šokā :D

Vēl vienu reizi, kad gulēja, es pierakstīju dažus viņa domugraudus :D :
"Kur ir mani cālīši"
"Ieliec inputu galvenajā sadaļā - Latvija"
"Google sūkā"
28.03.2013 12:48 |
 
Reitings 287
Reģ: 11.03.2013
Vienreiz kojās vakarā nāca baigais lūziens, bija smaga diena.. istabasbiedrenei gan gribējās [arunāties un ši mamn n kaut ko stāsta, un es jūtu ka es jau miegu ciet, bet pieklājības pēc vēl mēģinu kalusīties un runāt un tad vienā brīdī saku ; " Ieleic siera masku matiem!" un taja brīdī kad pateicu, pati pamodos uz saku smieties, jo sapratu kādu h***u esmu pateikusi :D:D:D:D:D
28.03.2013 13:32 |
 
Reitings 287
Reģ: 11.03.2013
esmu līka no šīs diskusijas.. Var palasīt kad slikts garastāvoklis :D:D:D:D
28.03.2013 13:35 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Es nesen pateicu-Tāpēc,ka vīrieši un sievietes ir dažādi,jo mēs ģērbjamies atšķirīgi
Vēl esmu teikusi-bet maziņie taču arī spēlē
Un vienreiz sanāca riktīgi smieties miega laikā,ka mans ex draudziņš sabijās
:D
28.03.2013 13:43 |
 
Reitings 221
Reģ: 27.01.2013
mana māsīca jau pāris gadus atpakaļ piecēlas naktī gultā sēdus. pasēdēja kādas 3 min piecēlās, izgāja uz balkona (tajā pašā istabā, balkons), pačurāja, iekāpa gultā un gulēja tālāk :D:D:D:D
Tā, kā man bail naktīs gulēt savā istabā, turu telci blakus, un dažreiz pa miegam saspaidu, kkam pazvanās, un es kaut ko murmulēju. Pati neatceros ko :D
28.03.2013 13:45 |
 
Reitings 8171
Reģ: 14.01.2013
Bet vispār es miega laikā uzmācos(ne jau seksuāli),lieku kāju virsū un roku,stumju ārā no gultas un ņemu nost segu :D Vēl sanāk izdvest skaņas kā "mmmmm" :D
28.03.2013 13:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits