Esi bijusi Mīļākā?

 
Reitings 281
Reģ: 20.05.2010
Esat kādreiz bijušas Mīļākās statusā kādam aizņemtam/precētam vīrietim?
Kāda pieredze?
11.01.2013 19:33 |
 
Reitings 119
Reģ: 05.02.2009
HonoLuluu, izklausās, ka Tev ir uzmanības trūkums no drauga puses, kas butu arī jāizrunā..Bet kātrā ziņā, tas nebūtu jāgūst no aizņemta vīrieša
15.01.2013 17:31 |
 
Reitings 675
Reģ: 07.09.2012
Meitenes, nekad nesakiet nekad. Šos vārdus sakot, jums pat nav ne jausmas kā dzīvei patīk paspēlēties ar cilvēkiem. Un noteikti nevajag nosodīt kādu par sādu rīcību. Dzīve noteikti izdarīs tā, lai pierādītu jums, ka neesat ne ar ko labāka no tā otra, ko nosodat.

Atbildot uz autores jautājumu - nē, neesmu bijusi nevienam mīļākā.
15.01.2013 17:31 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
:D
Nav man zema pašapziņa.
Dzīvē ir bijuši dažādi periodi.
Bija laiks, kad man nopietnas attiecības vispār negribējās un es pat tādas atļauties nevarēju, bet seksu gan un izklaidi grinējās. Tad nu man bija mīļākie, es kādam biju mīļākā. Un vispār, lielākā daļa vīrieši kuri bija mani mīļākie nebija aizņemti, bet bija arī pa kādam aizņemtam.
15.01.2013 17:34 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
BaCk,

manā dzīvē nebija tas rožainakais posms un manai pašapziņai ātri bija vajadzīgs vīrietis - plāksteris. man patika, ka viņš bija 12 gadus vecāks, veda mani pa smuko iedzert koteiļus, pastaigāties pie jūras u.tml. ne par kādām nopietnām attiecībām toreiz nevarēja būt pat runa, bet šīs man palīdzēja neieslīgt pārāk depresīvā noskaņojumā. bet saku vēreiz, ka gluži ļoti patīkamas šīs attiecības nebija, jo mana sirdsapziņa neļāva vnk baudīt mirkli. bet man to vajadzēja.

tagad neiedomājos, ka varētu to atkal atkārtot. tomēr tad man bija tikai 19, tagad savadāk uztveru dzīvi.
15.01.2013 17:36 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Zīle, cik es saprotu, tad te runa ir tikai par aizņemtiem vīriešiem. Gribas seksu un izklaidi - atrodi brīvu.
15.01.2013 17:36 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
mana pieredze

Zinu, ka daudzi krāpj vienkārši tāpat - izklaides, sava prieka pēc, savu vainu, kaut kādu izdomātu problēmu dēļ, bet nejau tādēļ, ka sieva ir ragana.


un vēl lasīju,ka meitenes saka,ka vīrieši rūpīgi slēpj savas attiecības.
vari ilgi dzīvot ilūzijās,ka esi vienīgā.
lai gan tādas ir 5-6 bet cilvēkam tas ir hobijs.
un tas viņu "baro" un liek justies labi.
bet nepaies ilgs laiks,kad viņš paliks viens, vecs, beigsies nauda,vai vēl kas..jo nekas nav mūžīgs.
15.01.2013 17:36 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Piekrītu tam, ka nekad nevar zināt kādā situācijā nokļūsi. Un vēl-ja vīrietis ir spējīgs krāpt un jau ir izlēmis par šo soli-viņš tāpat to izdarīs ar vienu vai otru. Un uzskatu, ka krāpšanā attiecībā pret sievu/patstāvīgo partneri atbildību uzņemas tikai un vienīgi vīrs un smieklīgi un traģiski šķiet, ka sievietes lielākoties vaino mīļākās, ne vīrus/draugus.
Mīļākai vienīgais "dīls" ir tikai un vienīgi ar viņas sirdsapziņu un tā jau ir viņas darīšana.
15.01.2013 17:38 |
 
Reitings 2982
Reģ: 29.01.2009
Queen- bet es vienkārši nepazīstu nevienu pāri, kur sieviete ir lieliska, bet vīrietis viņu krāpj. tikai tādas- kur sievietes nolaidušas izskata vai attiecību ziņā. Un arī tādas sievas, kuras ļauj sevi krāpt, jo viņām tā vieglāk dzīvot. Kaut gan te es reāli nesaprotu, kā var vieglāk dzīvot, ja vīrs pie ctas..
15.01.2013 17:41 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Nu redz, Lancaster gadījums tikai pierāda to, ka mīļākajām ir problēmas ar pašapziņu, jo viņai bija smags periods un vajadzēja to paaugstināt.

Un Angry atbilde (citēts zemāk) Lancaster vietā par patīkamo seksu tagad izklausās smieklīgi, jo nejau tas bija svarīgākais, bet gan pašapziņa.

Un tas jautājums- kāda jēga?! Es atļaušos atbildēt Lancaster vietā: sekss un patīkami pavadīts laiks. Jo šīs mīļākās noteikti seksu uztver kā dzīves sastāvdaļu, nevis kā šausmīgās sievas- atkal viņam vajag. plus nekādu "zāgēšanu", galvassāpju, atbildības. Tikai izklaide.
15.01.2013 17:42 |
 
Reitings 787
Reģ: 02.05.2011
Manā gadījumā atbilde ir ļoti neviennozīmīga- ja jā, tad tikai vienu dienu!
15.01.2013 17:45 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
daudzreiz sievai uz galvas ir bērni, darbs, problēmas, tā jau ir, ka to seksu negribas. tāpēc jau uzreiz nav jāskrien pie citas. :( tas ir skumīgi, ka problēmas tiek "risinātas" tā - aizejot pie citas un dabūjot to, ko sieva nedod. visa cieņa tiem vīriešiem, kuri savas sievas nekrāpj, bet dara visu, lai sievai būtu mazāk rūpju par bērniem, visiem mājas darbiem utt. :) nereti jau arī vīri ir vainīgi, ka sievas tādas nolaidušās. ne katrai ir pa spēkai pabarot ģimeni, tikt galā ar bērniem un vēl satriecoši izskatīties.
15.01.2013 17:45 |
 
Reitings 6
Reģ: 15.01.2013
Varbut mani vnk piesaista vecaki virieshi, nevis vienaudzhi. Jo tomer no 50 gadiga viriesa var iemacities daudz vairak neka no 30 gadiga.

Es vispar biju loti noraidosha pret sansoliem, neesmu krapusi savu draugu teju 9 gadus, bet saprotiet, ka pec tada laika attiecibas atdziest un dazreiz sanak atrast to, ko nesanem majas kaut kur citur. Un te es nerunaju par seksu, bet gan garigajam attiecibam, romantiku, kopigiem uzskatiem utt.
15.01.2013 17:45 |
 
Reitings 3743
Reģ: 31.01.2009
Te visur laužās tas pats aprobežotais viedoklis, kas citās šāda tipa diskusijās. Visur tikai skandina, ka mīļākās ir zemiskas, jo savāc uzmanības atlikumus, tiri piri.
Bet kādēļ nevienam neienāk prātā, ka sieviete dod savas uzmanības krikumus?! Ka viņa ir tā, kura izvēlas- apēst šo konfekti vai nē. Vai tikai nokost mazu gabaliņu, lai pārliecinātos vai tā vispar ir garšīga?! Vienmēr un visur tikai vīrietis, vīrietis. Bet, viņai varbūt tieši patīk, ka viņš no rīta savāc savas mantiņas un aiziet. Nav jāmazgā zeķes un jātaisa pusdienas, kad to nevēlas. Nav jāatskaitās par to, kur viņa ies un nav jāsaņem nosodoši skatieni par nekārtīgu guļamistabu. Bet tad, kad viņš, pēc sievietes domām, ir pelnījis uzmanību vai arī VIŅA vēlas ko vairāk, viņa piezvanīs viņam un satiksies.
15.01.2013 17:46 |
 
Reitings 602
Reģ: 04.08.2012
Nebiju un nekad arī nebūšu. Tas priekš manis ir pretīgi un nepieņemami man pašai.
15.01.2013 17:47 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
jā, manā gadījumā bija nepieciešama arī uzmanība. man bija nesen piedzimis bērns, biju viena un man likās, ka tagad visu mūžu palikšu arī.

es uzskatu, ka ļoti bieži mīļākajām ir problēmas ar pašnovērtējumu. ne visām, protams. bet tādām, kas ir hroniskas mīļākās aizņemtiem vīriešiem - noteikti. pazīstu tādas. viņām vnk ir jāpierāda, ka viņas ir labākas par to otru sievieti, ja to aizņemto vīrieti var dabūt...
15.01.2013 17:47 |
 
Reitings 119
Reģ: 05.02.2009
Uz jautājumu, vai esmu bijusi mīļākā, jāatbild- jā, esmu. Tāpēc nevaru pilnībā nostāties vienā vai otrā pusē (atbalstītāju/nosodītāju). Bet būtībā esmu kategoriski pret, un neatbalstu tāda veida izklaides. Bet notika "nekad nesaki nekad " scenārijs.

Bet pēc dažu komentāru izlasīšanas pat pilnīgi rodas iespaids, ka dažas uzskata, ka tas būtu kaut kas tāds, ar ko jālepojas...
15.01.2013 17:48 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
HonoLuluu, piedod, bet mazliet dīvaini liekas, ka tev ar mīļāko ir garīga veida attiecības ;) iespējams viņš vienkārši ir ļoti daiļrunīgs, citādi neredzu iemeslu, kāpēc viņš vēl aizvien ir ar savu pusīti, bet tu ar... savu.
15.01.2013 17:48 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Pievakare
Es jau rakstu, kad lielākā daļa bija brīvi, bet bija arī daži aizņemti. Katram no viņiem savs stāsts kuru stāstīt es te netaisos. Speciāli aizņemtus jau arī nemeklēju un iepazīstoties pirmais jautājums jau arī nav : Tu esi brīvs? Un uz pieres jau arī neraksta.
Tas viss atklājās tikai pēc vairākām tikšanās reizēm.
Es piemēram šo jautājumu vispār neuzdevu, jo ja vīrietis meklē...

p.s. Pašlaik nēsmu mīļākā meklējumos :D
15.01.2013 17:49 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
koshlene, tāpēc, ka sievietēm ir nepatīkami to atzīt!!
15.01.2013 17:49 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
HonoLuluu
Tagad jau tas noteikti ir interesanti, vecāks, ar citādu skatu uz dzīvi.. Bet biežāk satiekoties pieķeršanās pieaug.. un tad ar katru brīdi ir grūtāk ''tikt vaļā''
Tagad Jums ir interesanti... bet pēc 20 gadiem viņš jau būs cienījamos opja gados, savukārt tu būsi salīdzinoši jauna nobriedusi sieviete.
15.01.2013 17:50 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits