Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Patērētāju tiesības, palīdziet :)

 
Reitings 133
Reģ: 14.10.2012
Sveikas :)
Man ir tāda problēma, ka pirms jaunā gada iegādājos krustmeitai sintezatoru, protams nemaksāja viņš 100 Ls bet tomēr. Izpakoju, jo gribēju pamēģināt, un atklājas tas, ka viņš ir pārāk nekvalitatīvs, piem. spiežot divus vienādus akordus, katrs akords skan savādāk un tas man īsti nelikās normāli. Aiznesu atpakaļ, lika rakstīt iesniegumu. Šodien ir pagājusi 14-tā diena kopš iesnieguma, bet es domāju man ir izredzes dabūt naudu atpakaļ?
10.01.2013 11:38 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.10.2012
Paceļu
10.01.2013 12:00 |
 
Reitings 217
Reģ: 15.11.2012
Nu nezinu, ka tik nesanāk kā tam vīrietim ar kafijas automātu, kurš tikai ar Bez tabu palīdzību kaut ko panāca (viņam nebija taisnība, bet ar bez tabu starpniecību panāca vienošanos ar tirgotāju). Īsumā: vīrietis pa lēto nopirka espresso kafijas aparātu, kas taisīja ne gluži espresso (viņš bija kafijas eksperts), bet kaut ko līdzīgu. Pēc bez tabu iejaukšanās, pārdevēji piedāvāja, lai vīrietis piemaksā naudu un nopērk citu aparātu, kurš tad laikam gatavo īsto espresso.

Ka tikai tev arī nesanāk, ka pa lēto naudu nopirku kaut ko līdzīgu sintezatoram. Ja tas būs defekts, tad naudu dabūsi atpakaļ, bet ja prece tāda bija paredzēta, tad nauda nebūs.
10.01.2013 12:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits