Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vai zems pašvērtējums?

 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 24.09.2012
Labrīt! :)
Vakar pamanīju, ka man ir tāda savāda īpašība - vadību es spēju uzņemties tikai tad, ja man jāvada cilvēku kopums, kas ir vienā līmenī ar mani, bet līdz ko parādās cilvēku grupa, kas ir augstāki par mani (tādi, kas ir ne īsti iedomīgi, bet tomēr ar degunu gaisā, kas neatbilst manam līmenim, ja tā var teikt), tā uzreiz zūd visas manas līdera izpausmes un es neko nevaru ne normāli izdomāt, ne izdarīt kopā ar viņiem!

Ceru, ka doma ir saprotama! :)
Kas tam varētu būt par iemeslu? Varbūt mans pašvērtējums ir par zemu? Kādai no jums nav līdzīgi? Vai arī tas ir pilnīgi normāli? :D
09.01.2013 08:34 |
 
Reitings 1592
Reģ: 29.01.2009
Tās ir bailes, ka šie augstākie izrādīties gudrāki/pārāki/valdonīgāko, jo viņiem ir augstāks statuss.
09.01.2013 08:53 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Ja Tu šai projektā esi vadītāja, tad viņiem nav citas izvēles, kā Tev pakļauties .. šādi cilvēki respektē stingrību un spēcīgas vadītāja pozīcijas. Ja esi vadītājs, tad noteikti zināsi, kā ar viņiem tikt galā un kā pēc iespējas labāk no viņiem iegūt vēlamo rezultātu .. varbūt tas ir dzelzs tvēriens? Bet var arī būt, ka jādod šim cilvēkam brīva vaļa darboties ..

Galvenais - nav ko baidīties! Uz priekšu un ne soli atpakaļ! Tavi priekšnieki Tev uzticas un liek strādāt kopā ar šiem cilvēkiem .. tādad viņi uzskata, ka Tu tiksi galā! Šai domai vajadzētu iedrošināt :D
09.01.2013 10:18 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits