Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

nezinu ko darīt sporta zālē

 
Reitings 61
Reģ: 12.12.2012
kā tu zini ko darīt sporta zale? ir treneri,kas parada un treninprogramu uzstada,bet tie maksa naudu. man tadas naudas nav. vienīgi kur es nekluditosw ir braukšanā ar velotrenazieri.
bail,ka citi skatisies ka es daru ko nepareizi, jo neviens jau nenaks klat un neteiks-tu dari nepareizi. ka zinat ko darit. treneties gribu... help
08.01.2013 21:40 |
 
Reitings 370
Reģ: 29.01.2009
Ja jau atlicināji naudu zālei, tad labāk atlicini drusku arī trenerim, lai izstrādā tev programmu. Trenneris noskaidros tavas vēlmes un izveidos programmu, kas ir paredzēta tieši tev, lai būtu ideāls rezultāts. CItādāk vari vēl nodarīt sev pāri izpildot nepareizi/par daudz kādus vingrinājumus. Un nemaksā jau miljonu ;)
08.01.2013 21:44 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Nepareizi domā - normālā zālē dežūrtreneris iespēju robežās arī pienāks un izlabos, vismaz man tā Reakorā un Triumfā treneri darīja.
08.01.2013 21:46 |
 
Reitings 7704
Reģ: 13.03.2012
Kad es gāju Reaktorā, man uzreiz treneris pienāca klāt un kādas 40min bija kopā ar mani, rādot, kas un kā ir jādara.
08.01.2013 21:48 |
 
Reitings 61
Reģ: 12.12.2012
cityfitness... neviena nekad nav klāt pienācis
08.01.2013 21:51 |
 
Reitings 3379
Reģ: 29.01.2009
Tieši šī iemesla dēļ nekad neesmu apmeklējusi trenažierus, tikai un vienīgi grupu nodarbības - stundas garumā izpumpējies, nekas pašam nav jādomā, kamēr trenažieru zālē vajag, pirmkārt, programmu, ko un cik darīt, otrkārt, vajag pašdisciplīnu, lai neluņotos starp trenažieriem.
08.01.2013 21:55 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
es kad pirmo reizi gaaju uz sporta zaali uzreiz samekleeju treneri un prasiju, lai staasta man, jo es neko nesaprotu un nezinu, kurš verķis kam domāts :D tā nu viņš man rādija - bezmaksas! jo katraa zaalee ir treneri, kas tev pirmajaas reizees pastaastiis tas vinu darbs..... vins man raadija visu pirmaas kaadas 3 vai 4 reizes, jo visu jau vienaa dienaa nepadariisi... bet, ja gribeeju peec tam, lai vins ar mani visu laiku trenejas bija jaamaksaa, bet vins jau bija visu paraadijis takaa nebija vairs vajadziiba....
veel tagad citreiz pajautaaju kaa bija jaapilda pareizi un,ja gribu jaunus vingrojumus ,piemeeram, dibenam :D
08.01.2013 22:04 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
:D

iet un sportot :D
08.01.2013 22:14 |
 
Reitings 5478
Reģ: 29.01.2009
Es ārzemēs eju uz sporta zāli un tur ir tā,ka treneris visu laiku tur staigā un skatās,ko kuram palīdzēt, pastāstīt un bez maksas. Viņi jau redz kuram vajag palīdzēt (ok,daudzi saka,ka tur jau tādas mentalitātes vīrieši,ka tik tuvāk būt sievietēm,bet muļķības!!!). Sākumā arī sastāda bez maksas programmu (iepriekš piesakot,ka vajadzēs tādu). Nākošajās reizēs,ja grib ko citu un lai atkal sastāda programmu,tad gan jau jāmaksā. Bet ar to konsultēšanu,ka treneris tur visu laiku staigā un pakonsultē,pilnīgi pietiek.
08.01.2013 22:18 |
 
Reitings 61
Reģ: 12.12.2012
ko jūs parasti darat sporta zāle? Kādu trenažieri izmantojat? aprakstiet kādu vienu savu treninu piemeram. paldies!
08.01.2013 23:03 |
 
10 gadi
Reitings 10290
Reģ: 29.01.2009
1) Tu točna zini, ka gribi iet tieši uz zāli, nevis uz nodarbībām?? vismaz man ir lielāka, daudz lielāka motivācija nodarbībās;
2) kad es hāju uz zāli, tad sāumā paskrēju, tad izgāju renažierus kāju, roku, preses muskuļu grupām, beigās atkal skrēju;
3) cik es gāju uz Cityfiitness olimpijā, nekad tur nemanīju zāles treneri......bet tādam ir jābūt, tam arī visu var iet un jautāt.
08.01.2013 23:08 |
 
Reitings 465
Reģ: 29.01.2009
es arii saakumaa nezinaaju..tad pats treneris pienaaca un paraadija..pec tam saaka uzmaakties, rakstiit sms un nacaas nomainit sporta zaalI :D:D vinji taadi lumi tipinji, tapec nakamajaa sporta zaalee nemaz i praata nenaaca prasiit kadam trenerim kaut ko :D
gaaju un pati meeginaaju, darija, pluss bija tas,kad gaju kopaa ar draudzeni un tad abas nejeegas vienkarsi gajam pie trenazieriem un petijaam tos zimejumus,kas viniem virsuu ir uzliimeeti -ar pamaacibu kaa dariit.
Tiesa es arii nemaz lielako dalu trenazieru neizmantoju-bet pa lielam tos kurus man vajag esmu apguvusi..sākumā sāku ar skrejceliņu, tad eju trenēt kāju uz tāda kā beņka, kur jāapsēžas un tad "jāplāta kājas"vaļā un ciet :D tas dibenam un auštilbiem..nu tur nekaa sarezgita nav.
Tad parasti eju presiites taisit-vai nu uz paklaajinja vai nu uz kada no trenažieriem-vai nu tieši auggšējai preses daļai, vai saaniem-tur parasti ir tads trenazieris kur ar celiem janostajas uz taada kaa spilventina un ar preses speeku jaagriezas pa labi, tad pa kreisi..
utt..
man slinkums rakstit siikaak :D
bet godigi sakot iesaku patieshaam vienkarsi pieiet pie katra trenaziera un paskatities to zimejumus-man uzreiz ari tapa skaidrs..vai ari ja kauns kaadam chalim prasiit tad pajautaa kaadai meitene,kas trenazieru zaalee treneejas, parasti visas atsauciigas.
08.01.2013 23:16 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Kādu laiku atpakaļ Cityfitness Olimpijā redzēju paziņojumu, ka kādās dienās un laikos zālē būs pieejams treneris. Informācija man nebija aktuāla, tādēļ neatceros sīkāk.

Ja ir kauns darboties ar trenažieriem, tad labs variants ir grupu nodarbības, ko papildināt ar sportošanu un jau zināmā skrejceliņa vai velotrenažiera.

Man pašai ir trenera sastādīta programmiņa - uz paklāja un zālē un konkrētiem rīkiem - aizņem apmēram 1h.
Aprakstīt nevaru, ārkārtīgi gari sanāktu. Un nav jau teikts, ka tas, kas ir man, der, kādam citam.

Rīcības plānus var pasmelties http://www.bodybuilding.com , tik vajag parakt. Var atrast programmas sievietēm, ko pildīt zālē.
09.01.2013 14:59 |
 
Reitings 1852
Reģ: 21.02.2010
man viss ir sadaliits pa 3 dienaam. Pirmaja dienaa kaajas un pleci, otrajaa kruutis un nedaudz no rokaam un 3shajaa mugura un arii shi tas no rokaam.... bet citreiz kaaju treninja vietaa eju uz body bike....prese, protams, katru reizi...
iesildos uz sleepeem, peec tam pildu vingrojumus un tad kardio kaadas 40min.... eju kaadas 4-5 reizes nedeeljaa treneeties... tad 3 dienas pildu tos vingrojumus un paareejais vai nu eju uz kaadaam grupu nodarbiibaa vai vnk skrienu, vai eju uz jogu...ko nu kuraa reizee sagribaas
09.01.2013 15:36 |
 
Reitings 619
Reģ: 09.10.2012
es ari gaju Reaktora un ari man pienaca klat treneris, izrunajam kas un ka, izgajam cauri visiem trenazieriem, vinsh pastastija ka un ko labak .. atceros, jau pec tam, kad darbojos viena, vienreiz ari Visockis, kurs tur pats ari regulari uzturas, pienaca klat un palaboja mani.
Ja ej uz Reaktoru, iesaku uzreiz pieiet pie trenera, kas tur ir un izrunat.

esmu gajusi ari Cityfitness, jaatzist, ka tiesam neesmu ieverojusi, ka tur butu treneris trenazieru zaalee..
09.01.2013 15:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits