Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pazudis...

 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Jā, nedaudz jau padalījos vakar, bet nu cenšos rast savā galvā risinājumu :D
Pirms kāda laika iepazinos ar pēc manām domām superīgu vīrieti. Pieklājīgs, jauks, patīkams, nu viss jauki. Satikāmies, izklaidējāmies, iepazīstināja ar draugiem, sauca jau par savu meiteni, uci puci vēstules un sms utt. Bet... Šeku reku, 3 ned kā akā iekritis. Nē, protams, arī internetā viņš neiet īpaši bieži, tiešām reti redzu, bet tajā pašā laikā nekad uz sen manis sūtītām lietām neatbild. Zvanus paceļ reti, kaut kur reizi nedēļā sanācis viņu sazvanīt. Tajās reizēs, kad man kaut kur izdodās viņu sadabūt - esmu ļoti aizņemts, piedod, viss kārtībā.
Saprotu vienu - ja jau tāds uci puci, tad jau laiku atrastu.
Bet no otras puses - internetā jau arī neredzu nekad un visos saitos jau nevar noslēpties :D
Kā nu rīkoties, pazust pašai arī vai tomēr nu kaut kādu minimālu interesi izrādīt (negribās jau būt viņa stalkerei arī, ja nu cilvēkam vienkārši kauns atšūt vai kā:D)?
06.01.2013 18:21 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Ai, es tā arī izdarītu, ka piezvanītu un pajautātu, vai man ir vērts par viņu interesēties vai arī likties mierā uz visiem laikiem. Neko jau nezaudētu, galvenais sagatavotos nepatīkamākai atbildei.
06.01.2013 18:23 |
 
Reitings 819
Reģ: 29.01.2009
Tu mēli nokodi, ka pajautāt nevari, kas par lietu?
Es patiešām, meitenes, jūs, dažkārt apbrīnoju. Labāk jau ir kaut kādā forumā jautāt, ko tas tur čalis dara un domā, ka neraksta/nezvana tik bieži vairāk, it kā te kāda zinās, kas viņam galvā darās. Ja nepajautāsi, tā arī nekad neuzzināsi.
06.01.2013 18:24 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Tajās reizēs, kad man kaut kur izdodās viņu sadabūt - esmu ļoti aizņemts, piedod, viss kārtībā.
. Tā arī ir tā atbilde, ko man dod vienmēr, bet man kaut kā nav saprotams kā 3 nedēļu laikā nevar atrast ne 5 min
06.01.2013 18:26 |
 
Reitings 2796
Reģ: 20.10.2009
Man ar rudenii bija taads.. pazuda vienreiz uz 2 ned.. tad uaradaas.. ar visaadiem iemesliem.. piedevu un tad atkal pazuda... beigaas dr.lv uzrakstiiju, kas par lietu, vai nevar pateikt, ja negrib, nepatiik...? A šis pat neatbildēja.. tā kā... ir visādi dīvaiņi...
06.01.2013 18:27 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Nu sāc sarunu ar to, lai velta 2 min sava dārgā laika.

Man kkad kkas (ne attiecībās) bija tā pateicis, ka nav laika, es teicu, ka divas minūtes nu gan tagad būs jums jāatrod un vēl pavēlošā tonī. Laikam negaidīja tādu nagļaku, 2 min. atrada.
06.01.2013 18:28 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
3 nedēļu laikā nevar atrast ne 5 min
kam Tev tādu vīrieti? Aizietu un neatskatītos. Ir jāapzinās sava vērtība un kādu vīrieti vēlies sev blakus. Tie kas vienmēr ir aizņemti un ar pārpildītu dzīvi reti kad iemīlas, viņiem nav vajadzīga draudzene, bet lelle.
06.01.2013 18:32 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
100% atbalstu becky viedokli!
06.01.2013 18:35 |
 
Reitings 1229
Reģ: 15.05.2012
Es arī dažkārt apbrīnoju sievietes.
Tagad iedomājies sevi viņa vietā. Vai Tu neatrastu laiku savai simpātijai, ja viņa Tev tiešām patiktu?! Atrastu, ne tā? Tātad secinājumus izdari pati.
(Neinteresē Tu viņu! Vismaz ne pietiekami. )
06.01.2013 18:35 |
 
Reitings 5261
Reģ: 27.03.2009
vai tieshám meitenes nespéj sajégt, ka puisim nav nekádas véléshanás ar vinjám tikties? bet pateikt atshujies vinjsh negrib, domá, ka búsi pietiekami gudra, lai pati sajégtu! bet nu nesajédz neko....eh, cik ilgi domá skriet pakalj un zvaníties? 9 méneshus ká vél viena te no foruma?
06.01.2013 18:35 |
 
Reitings 27
Reģ: 03.01.2013
Man tāda sajūta, ka Tu runā par manu 'bijušo'. :D

Viss bija skaisti(kaut ilga tikai ~mēnesi), sarakstījāmies, tikāmies, mums bija lielisks sekss, līdz pēc vienas tikšanās reizes viņš vienkārši pazuda (kaut tā tikšanās reize bija tik pat laba, kā visas iepriekšējās). Vairs nebija sastopams interneta vidē, neatbildēja vairs uz sms, ja arī iegāja uz mirkli internetā, vēstulēs dr.lv aizbildinājās, ka milzīgs rēķins un nevar atbildēt vai arī neatbildēja vispār.
Saprotams, ka sajūtas man bija līdzīgas, kā Tev - rakstīt/nerakstīt, darīt/nedarīt, jo pa to neilgo brīdi es viņam biju ļoti paguvusi pieķerties. Gāja laiks un nekas nemainījās (retas, tukšas atbildes), līdz pēc pāris mēnešiem - tarāāāāāā- viņš nu atkal ir uzradies un nu viņš ir tas, kurš raksta man.

Manuprāt, labākais variants būtu - nerakstīt. Zinu, cik tas ir grūti, pati aizvadīju n-tās naktis raudot spilvenā un gaidot kādu ziņu no viņa, bet ja viņam Tevi vajadzēs, viņš Tevi uzmeklēs.
Turies! :)
06.01.2013 18:38 |
 
Reitings 146
Reģ: 12.11.2012
Tūlīt pat pezvanītu vai uzrakstītu ar tekstu, ka pēdējo reizi zvanu (vai rakstu) un prasu konkrēto jautājumu.
Pareizi jau becky saka ;)
Tu ilgi vari sēdēt un prātot, bet tādā veidā diezvai kaut kas mainīsies.
06.01.2013 18:39 |
 
Reitings 27
Reģ: 03.01.2013
Sibilla - minēšu vēl to, ka šis vīrietis tiešām bija trakākais variants no visām manām 'mīlestībām'.
Kamēr man bija labs darbs, laba izglītība un daudz mērķu dzīvē, tikmēr viņam nebija ne stabils darbs, ne kaut minimāli mērķi un jā, knapi izvilkta skola. Un līdzīgi kā Tev - arī par viņu biju 100% pārliecināta, ka viņam citas meitenes nav (mums ir vairāki kopīgi draugi, tādēļ to arī zināju).
Jocīgākais - laikā, kad viņš vienkārši 'pazuda', viss, ko viņš darīja, bija - tikās ar saviem draugiem, ar kuriem kopā spēlēja futbolu/basketbolu/video spēles utt.

Un jā, pat šodien viņš man uzrakstīja, kaut tas viss ir beidzies jau pirms vairāk kā pusgada. :D
06.01.2013 18:44 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Healthiness - tiešā tekstā, kā te visas iesaka, nejautāji viņam?
06.01.2013 18:55 |
 
Reitings 2796
Reģ: 20.10.2009
Healthiness un man liekas, ka Tu par manu bijušo :D
06.01.2013 19:02 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Mēs visas vienu un to pašu esam nocopējušas!
Zvanīt viņam ārprātā dārgi, tā jau esmu viņa dēļ lielus rēķinus maksājusi, nu tad ir vēstule, ja šito noignorēs, lai tak iet ellē.
06.01.2013 19:04 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
godīgi sakot, man būtu kauns n-tās reizes zvanīt un interesēties. jau pēc otrās manis atšūšanas reizes es liktos mierā. Kaut kāda pašcieņa man pret sevi tomēr ir. Nesaprotu šādas sievietes,kas zvanās pašas, meklē rokās, sūta miljons sms, vēstules, meklē pa visiem sociālajiem portāliem...itkā iz pasaules veču trūktu un jādzenās pēc tieši tā,kuram tu nafig neesi vajadzīga.
06.01.2013 19:08 |
 
Reitings 27
Reģ: 03.01.2013
Haha, nākas atzīt vien to, ka vīrieši tomēr ir tik līdzīgi. :D Sāku jau neticēt teicienam, ka vīrieši no Marsa un sievietes no Venēras, jo pamazām sāku viņus atkost. Pārāk daudzos manos bijušajos/pazīstamajos puišos ir kopīgas iezīmes, ja runa ir par attiecībām. :D

Sibilla, nevar citādāk uzzināt, ko viņš dara? Piemēram, no kopīgajiem paziņām? Jo man tiešām liekas, ka laiku VIENMĒR varēs atrast cilvēkam, kurš ir svarīgs.

Ja uzskati par pareizi, tad raksti viņam vēl šo (pēdējo) reizi, bet noteikti pati apzinies, ka pareizākas būtu - saņemties un dzīvot tālāk, iepazīties ar jauniem puišiem, gūt jaunus iespaidus utt. Zinu, ir grūti, bet nu - dzīvē gadīsies vēl tūkstošiem grūtāku situāciju. :)
06.01.2013 19:13 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
man likās, ka būs ziņojums, ka suņuks pazudis.
es pavisam noteikti liktos mierā, esmu par lepnu, lai skrietu pakaļ puisim un uzbāztos. ja gribētu mani, tad katru dienu liktu par sevi manīt. liecies mierā un nepazemo sevi.
06.01.2013 19:16 |
 
Reitings 2805
Reģ: 25.07.2011
Es it kā aptuveni zinu, ka darba viņam it kā nav nemaz tik daudz, jo viņš strādā kopā ar manu draudzeni, kura apgalvo, ka esot tāds.
Šo pēdējo reizi es rakstu viņam tīri uzbraukt augumā :D Ehh, tik labs tak!
Paldies vispār, nebūtu es viņu norakstījusi viena savā prātā! :)
06.01.2013 19:17 |
 
Reitings 560
Reģ: 29.01.2009
Es arī nesaprotu tās meitenes,kuras neliekas mierā un turpina zvanīt un rakstīt. Neatbildētu 1x,ok-var gadīties,ka aizņemts,bet ja otrreiz,tad es skaidri pateiktu,ka savu laiku netērēšu.
Ja nevajag vienam,tad būs cits,kurs vai no ādas līdīs āra,lai tiktu pie manas uzmanības/kompānijas.
Ja nenovērtē tagad,tad kāda iespēja,ka mēģinās pievērsties un veltīt laiku kaut kad vēlāk.

Meitenēm vajag izlasīt grāmatu vai noskatīties filmu - He's just not into you.

Jo ja puisim tiešām patiksi un interesēsi,viņš VIENMĒR atradīs minūti,lai Tev atbildētu uz sms/vēstuli vai piezvanītu.
06.01.2013 19:34 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits