Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

imunitātes stiprināšanai

 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Labsvakars jūsmājās!

Nu ir atkal laiks manai tēmai. Esmu slimīga, baciļu apsēsta jauna meitene, bet tā kā vīrusi man līp klāt biežāk nekā tas būtu normāli, ilgtermiņā tas ir ļoti mokoši.
Piemēram, šodien mans draugs atklāja, ka viņam ir temperatūra un man arī atkal rodas pirmie simptomi (tas nekas, ka pagājušajā nogalē jau gulēju gultā ar drudzi). Fiziski es vairs nejūtos pēc cilvēka, noeju raitā solī 500m un mugura slapja, to gan noveļu uz to izslimoto vīrusu.

Protams, dzert zāles var, bet arī ilgtermiņā tas man šķiet stulbi. Vajag stiprināt imunitāti. Mani šoreiz vairāk interesēs tieši tādu vāju imunitāšu īpašnieces - kā jūs spējat uzturēt sevi normā? Ķiploks dienā/vakarā, dzērvenes, šņabītis, lēkšana āliņģī? Varat pastāstīt arī jūsu omīšu, opīšu, piektās pakāpes māsīcu pieredzes - tiešām visus paņēmienus, kā norūdīties! Man būtībā ir vienalga, vai tā ir tautas dziedniecība un metodes vai mūsdienu medicīnas palīdzība.
05.01.2013 19:26 |
 
Reitings 13903
Reģ: 18.02.2010
Citrosept vai Aflubin - Citrosept dabīgs līdzeklis, Aflubin homeopātisks. Pirmais dārgāks, otrais ne tik dārgs.
Man tie ir ļoti efektīvi līdzekļi.
Stāv skapītī pudelītes, arī darbā ir. Kad atceros iepilinu sulā vai kādā citā dzeramajā un izdzeru.

Dzērvenes man šķiet ārkārtīgi skābas - mokos tās ēdot, ķiploki pārāk kodīgi (ja ēd dzīvu), medus kož kaklā :D utml. Tie pilieni vispiemērotākie.
05.01.2013 19:32 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
womankind, jā, Citrosept ir manā sarakstā jau. Mana nodarbošanās ir ciešā saistībā ar slimiem cilvēkiem, līdz ar to es ļoti reaģēju. Kad man nav jāstrādā tajā jomā, tad man varbūt reizi-divas gadā piemetas iesnas. Tāpēc arī pati pārdzīvoju.
05.01.2013 19:36 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
vajag stiprināt imunitāti.


hm....nav jau nepareizi, bet...Domāju, ka Tev ir jāatrod cēlonis. Viselementārākā asins aina, iekaisuma, aknu rādītāji. Iespējams, kkas ar asins radi, neitropēnija....
Ja noiet vari tik vien metrus, nu...es ieteiktu ambulatori uztaisit Eho sirsniņai, pēc tam, ja nepieciešams, veloergometriju...
05.01.2013 19:37 |
 
Reitings 4604
Reģ: 11.05.2010
Jā, es ar par citrosept. Labākais kas ir! :)

Vēl jau protams - skābētu kāpostu sula(tirgū var nopirkt), skābēti un svaigi kāposti (parastie galviņkāposti)
05.01.2013 19:38 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Madonna ar ložmetēju, asins analīzi uztaisīju pirms 2 ned., pēc ārsta sacītā man ir teicami rādītāji. Jā, protams, vajadzētu smalkāk izmeklēties, bet saku, kad man nav saistības ar slimiem cilvēkiem, ar mani viss ir kārtībā. No darba iet prom negribu, bet, ja turpināsies tādā garā, tad kāda ir izeja?
05.01.2013 19:42 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Es dzeru C vitamiinu,multivitamiinus,zivju ellu ehinaacejas tabletes! Ehinaacija vispaar domaata imunitaatei.
05.01.2013 19:45 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
Vispār, ja ir regulāra saskarsme ar slimiem cilvēkiem, imunitāte tieši kļūst spēcīgāka nevis otrādi... Aizej pie imunologa, ja satrauc tieši imunitātes jautājumi. Un, ir jau arī tā, ka, ja pēc dabas esi slimīga, tad ģenētiski tā imunitāte nav tik stipra un dabūt to labā līmenī, ja var, tad ļoti grūti..
Citādi - ķiploki, sīpoli, brūklenes, dzērvenes, medus, bišu maize, daudz svaiga gaisa, fiziskās aktivitātes, daudz tīra ūdens ikdienā, pietiekams miegs utt....
05.01.2013 19:47 |
 
Reitings 3084
Reģ: 29.01.2009
WaRRior

asins ainā izmaiņas jau ir slimojot, bet vispār, jāzin, ko grib sameklēt, ko pārbaudīt. Par imunitāti var spriest pēc imūngloblīnu elektroforēzes, kas ir papilds izmeklējums (asins ainā nebūs).
LV viss atduras pret naudu. Drošības pēc vari aiziet pie imunologa, bet tās elektroforēzes un komplementu frakciju noteikšanas noteikti ko maksā. Nerunājot par attiecīgu terapiju pēc tam.

Man iesnas ir reizi gadā, jo esmu rūdīta beibe :D un tieši saistībā ar slimiem cilvēkiem, tāpēc.
sportoju, jo mans ķermenis pieprasa kustēšanos. Dzeru biotīnu, zivju eļļu. Pēc pāris mēnešiem atsākšu magnija kursu. Daudz dārzeņu, nekādu majonēžu, bulciņu, gaļa obligāta. Nekādus pilienus nelietoju.
05.01.2013 19:55 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Vispār vēl pirms pāris gadiem man ar imunitāti viss bija kārtībā. Es vispār nekad neesmu bijusi izteikti slimīga. Protams, iet pie imunologa vai neiet būs tikai manis pašas izvēle, domāju, ka tagad noteikti neiešu, paskatīšos vēl kādu laiku.
Jāgaida pavasaris. Parasti tad es kaut kā kļūstu atkal normāla.
05.01.2013 20:10 |
 
Reitings 69
Reģ: 29.01.2009
Imunitāte pa 70% ir atkarīga no kunģa un zarnu darbības, no tā, vai kunģim ir gana daudz labo baktēriju, lai cīnītos ar vīrusies. Ja nav, tad arī viss līp klāt. Tapēc pajautā sev, vai lieto pietiekami daudz visādus lakto, bifido produktus? Kefīru, tirkultūru, jogurtus u.c. Ja ļoti negaršo, var padzert linex vai jogurta kapsulas.
07.01.2013 12:06 |
 
10 gadi
Reitings 65
Reģ: 29.01.2009
Katru dienu tēja ar ingveru un citronu mani ir pasargājusi no slimībām jau 2 gadus :)
07.01.2013 12:10 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
Smiltsērkšķu tēja
07.01.2013 12:14 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Nu man pagājušo gadu bija līdzīgi, katru mēnesi biju slima, ka nācās pat kavēt darbu mēnesī vismaz 3 dienas, jo nebija pat spējīga strādāt, un man visa cēlonis bija nervi un stress. Šogad ir daudz labāk, neslimoju tā kā iepriekšējo ziemu, un man pirms tam īsti nekas nelīdzēja, stress mazinājās jeb uzlabojās viena situācija, kas mani tiešām uzvilka visu laiku, tagad miers, un pat skolas vai darba stresu dēļ neslimoju.

Tāpēc ieteikšu tev arī interesēties par cēloni, jo man arī ir diezgan briesmīga imunitāte, bet tā kā man nekas nelīdzēja - dzēru gan citrosept, gan ehināciju, gan visādus citus vitamīnus, tad tiešām iesaku padomāt vai tevi kaut kas nenomāc vai nav citas drizāk garīgas problēmas, kas rada pārējo. ;)
07.01.2013 12:17 |
 
Reitings 227
Reģ: 08.11.2012
Es imunitātei un vispār organisma sakārtošanai pēc grūtniecības dzeru Spirulīna tabletes. Neko tik universālu un galvenais - iedarbīgu nebiju lietojusi.
07.01.2013 12:24 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Man ir diezgan laba imunitāte. Ja saslimstu, tad parasti ātri izveseļojos. Bernībā gan slimoju vairāk, tagad laikam esmu norūdījusies. Bet zinu, ka ome man vnm bērnībā grūda iekšā smiltsērkšķus, dzērvenes, upeņu sulas, daudz medu. Ķiploki man tā īsti negaršoja, bet vecmamma kaut kādu miksli bija uztaisījusi, ko spēju apēst, šķiet bija ķiploks+dzērvene+medus. Tad vēl arī ar farmaceitiskajām zālēm neaizrāvos, dzēru daudz dažādas tējas un, ja, piemēram, saslimu ar kaut kādām kakla sāpēm vai klepu, alveju + medu (vai kaut kas cits bija klāt) močīju iekšā. Tiešām antibiotikas neatminos īpaši dzeram. Un, ko man iemācīja, kā ātrāk ir izveseļoties - daudz dzert un ad arī daudz čurāt :D vnm, ja bija vasara un es saslimu, mājās bija arbūzu kalni. Kā arī es nemīlēju kurpes un daudz staigāju ar plikām kājām, domāju, ka tas arī laika gaitā pieradināja organismu.
Šajā ziņā man ir paveicies, ka uzagu pie vecvecākiem. Viņi modernajai medicīnai nepārāk uzticējās un bija piekrāvuši pilnu virtuvi ar dabas sniegtiem labumiem.
07.01.2013 12:34 |
 
Reitings 95
Reģ: 23.12.2012
Atceros, ka bērnībā vecmāte lika dzert upeņu ievārījuma tēju- ui kā man viņa riebās, bet ārstēja tik labi.
Es pat nezinu to imunitātes formulu. Arī man patīk pastaigas basām kājām, pastaigas pa mežu un pa jūras ūdeni bradāju līdz vasaras beigām (pat vairāk- kamēr tas kļūst manām kājām pārāk auksts un auksts tas kļūst tikai tad kad ūdenī atļaujas iebrist tikai viens vecs un norūdīts opis).
Manai vecmātei ir mazdārziņš un mums ar vīrieti tiek visi piparmētru, kumelīšu un citu zāļu tēju labumi. Esmu pieradusi pie šīm tējām un veikalu tējas man liekas dikti negaršīgas. Dzērvenes varu ēst kā konfektes un vasarās visu dienu varu nosēdēt pie jāņogu krūma. Nu katrā ziņā ņemu no dabas visu, ko tā sniedz.
No aptieku līdzekļiem lietoju tikai zivju eļļu un pa retam C vitamīnu mazajās bumbiņās. Visi tie šķīdināmie un tablešveidīgie medicīnas brīnumi man rada sliktu dūšu.
07.01.2013 12:57 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
pirmkārt, jau tev pēc iespējas mazāk vajag vandīties riņķī pēc lielas slimošanas. pamēri tu, vai tev pašai nav temperatūra..noteikti, kad vari, ēd daudz ķiplokus un sīpolus. ja kuņģis tev nav jūtīgs, tad daudz smiltsērkšķu samaltā veidā ar cukuru. ja painteresējas, var aŗi viņus nopirkt. nav īpaši dārgi. noteikti izgulies.
07.01.2013 13:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits