Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

eļļa skropstām

 
10 gadi
Reitings 264
Reģ: 29.10.2009
tātad esmu pāris reizes bijusi pieaudzēt skropstas, viss bijis ok un ļoti labi. šoreiz netiku pie savas meistares, aizgāju pie vienas citas meitenes, cena lētāka, nu ok, bažas sākās jau ar to, ka tik ātri visu darbu paveica. pēc nedēļas man visas skropstas bija katra uz savu pusi un vispār tādas kā smagas likās, sāpēja nedaudz, šodien noņēma, ārprāts tik nekvalitatīvi un pavirši. tagad izskatos kā ar apsvilinātām skropstām, jeb to vispār nav :D lai paātrinātu skrosptu augšanu der tikai rīcieneļļa? vai neder vīnogu kauliņu , vai valriekstu? un kā ar kādiem skropstu balzāmiem?
04.01.2013 21:03 |
 
Reitings 10475
Reģ: 01.08.2010
Parasti skropstām liek rīcineļļu vai diždadžu eļļu, arī olīveļļu. Domāju, ka vīnogu kauliņu un valriekstu eļļas arī būs labas. Taču es, piemēram, ar eļļam nevarēju, jo tā pamanījās vienmēr iekļūt acīs, skatiens miglojās, bet ja liku uz nakti, tad bija pampums.

Lietoju visparastako L'orela skropstu augšanas želeju. Šeit ir atsauksme un, manuprāt, efekts ir:
http://velvetmimosa.blogspot.com/2012/06/loreal-renewal-lash-serum.html
04.01.2013 21:12 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Kā jau Becky minēja, no eļļām var aizpampt acis (vismaz man reāli satūkst, ja klāju eļļas un arī vazelīnu, ko meitenes dažkārt izmanto skropstu kopšanai). Pašlaik lietoju 2.iepakojumu Dzintara Kredo Lux balzamu skropstām un uzacīm. Pēc ~5-6 nedēļu lietošanas skropstas reāli biezākas un tādas 'resnākas'. Esmu pasākusi klāt arī no rītiem zem tušas un tas vēl pagarina skropstas vizuāli.
Maksā 1.98Ls Dzintara veikalos, ir pieejams arī Drogās.

http://www.dzintars.lv/lv/products/?product=273
04.01.2013 21:25 |
 
10 gadi
Reitings 264
Reģ: 29.10.2009
paldies meitenes, to Loreal neesmu manījusi, bet Dzintara esmu lietojusi kkādu laiciņu atpakaļ, tas gan man, vismaz man tā likās, neko nedeva.
04.01.2013 21:29 |
 
Reitings 2342
Reģ: 29.01.2009
var jau pamēgināt to ricīneļļu, man acis nepamst,tiesa, ļoti uzmanīgi klāju :)
04.01.2013 21:29 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits