Daudzās ģimenēs tā ir, ka vecākiem nevar pateikt ne pušplēsta vārda. tā ir audzināšana.
es neatblastu visu, kas tur notiek, bet tev ir kkas jādara, jo:
1) viņi pieskata tavu bērnu, kamēr tu esi skolā.
2) tu dzīvo uz viņu rēķina, kā teikt.
nu nav citu variantu, kā tev palīdzēt mājas darbos. kas dara pārējos darbus - traukus mazgā, grīdu mazgā, veļu mazgā, kārto māju? gan jau, ka tavs bērniņš arī izstrādā kādus nedarbus, ko vajag savākt.
par vakariņām ir tā, ka vajadzētu katrma ģimenes loceklim katru vakaru gatavot, nu vismaz sievietēm uz maiņām. protams, ka tu nevari katru vakaru veltīt 3-4 h gatavošanai, jo tev laiks pēc skolas ir jāpavada ar bērnu un pašai jāizpilda mājas darbi. un , kā ir, cerams, ka tu pēc skolas pati bērnu skaties?
te nevar tā viennozīmi pateikt, kuram ir taisnība un kuram nē. gribi savus noteikumus- dzīvojat atsevišķi. varbūt labāks risinājums ir dzīvot pie taviem vecākiem?vai arī varbūt pašiem tomēr knapināties, bet nedzīvot stresā.