Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Vakars klāt.

 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Čau !
Skatos,ka šodien beztēma izpalikusi.
Man atkal sagribējās parunāt, tad nu stāstiet visu,kas uz sirds.
Es šodien pamodos 14, rakstu jau kādu laiku darbu skolai, jūtu,ka tulīt širmis aizvērsies.Jo ''markas'' vietā jau lasu ''maukas'' :D
02.01.2013 17:03 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
šodien pa māju, izberzēju istabu, nomainīju gultas veļu, ēdu :D un sēdēju netā. Protams 3 veļas mašīnas izmazgāju :D garlaicīga man diena :(
Skumīgi , ka svētki aizgājuši, nezinu kapēc, bet jancīgi sirsniņā :( :D
02.01.2013 17:05 |
 
Reitings 66
Reģ: 24.09.2012
Man šodien pirmā darba diena.. Pagaidām jau ļoti patīk darbs, ceru, ka vēlāk neapniks.
Un šodien sapratu, ka nevēlos mācīties maģistros vairs ( rudenī tik iesāku), jo neinteresē tas,ko mācos un sevi tajā sfērā īsti neredzu. Tāpēc apsveru iespēju iet prom..

Tu tik, ērzeli, skaties, nepārmācies! Atpūties un vēlāk ķeries atkal klāt!
02.01.2013 17:06 |
 
Reitings 2739
Reģ: 25.02.2009
Pa māju, izbaudu pamatīgas brīvdienas :) domāju, ko lai interesantu pagatavo. Vsp esmu nolēmusi vairāk sākt gatavot ēst, ja agrāk to neizbaudīju, tad šobrīd nu ļoti - tik nomierinošs process, kā arī paaugstinās precību materiāla punkti. :D
02.01.2013 17:12 |
 
Reitings 2059
Reģ: 29.01.2009
Ar aizdegtu sveci, sildos gultā, uzkožu šokolādi, iedzeru caffe latte, pārdomāju dienu, dzīvi utt, vakarā drošvien vai nu kaut ko pa tv paskatīšos vai grāmatu, žurnālu palasīšu.
02.01.2013 17:13 |
 
Reitings 710
Reģ: 24.11.2010
Nezinu kapec, bet man sap mugura un nenormali nogurusi jutos.Varbut varat ieteikt kadus labus vitaminus, kuri mazina nogurumu, dod energiju un tt?
02.01.2013 17:14 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Uz sirds,hmm, prombraukšanas skumjas, jo tagad jābrauc uz gandrīz pus gadu. :| Traki, tik ilgi vēl nekad neesmu bijusi citā valstī. Ir jau skype un februāra beigās uz gandrīz nedēļu pie manis atbrauks krustmāte, bet nu es jau zinu, ka 6dien biedēšu savas lietuviešu paziņas ar saraudātām acīm.
Pozitīvi, ka jāsamācās eksāmeniem un tad līdz 21. janvārim brīvlaiks. :) Vispār 2. semestrī jāmācās tikai 9 nedēļas, ja nebūtu izstiepta sesija, varētu lidot mājās jau pēc Lieldienām. Mazliet biedē, ka sesija iekrāsota arī jūlijā, ja tā būs, tad gan ar k2 uz Rīgu iešu. :D
02.01.2013 17:20 |
 
Reitings 1571
Reģ: 29.01.2009
Man šodien brīvdiena, es visu dienu slinkoju. Un man ir neliela "pēcsvētku depresija"- visa gatavošanās svētkiem beigusies, svētki pagājuši un tagad atkal jāsāk dzīvot vienmuļā dzīve. Jā, jā, zinu, ka dzīve ir tik vienmuļa, cik vienmuļu mēs paši to padaram, bet vienk šodien tāds garastāvoklis. :) Ceru, ka drīz viss ieies normālajās sliedēs. Galu galā jāsāk arī piepildīt jaunās apņemšanās :D
02.01.2013 17:23 |
 
Reitings 622
Reģ: 16.12.2012
visnotaļ darbīga un interesanta diena:

1.apsveicu v.d. puisi, kas atšuva mani;
2.atšuvu puisi, kas man nelika mieru pēdējās dienās (13 sms 3dienu laikā, no kurām atbildēju uz 4 un 4 neatbildēti zvani nav normāli :D );
3.vienojos ar kādu draugu tikties janvāra beigās Viļņā, lai pavadītu nedēļas nogali;
4.jā, biju darbā :D;
5.vienojos ar kolēģiem,ka vajadzētu līdz manai aizbraukšanai uztaisīt atvadu ballīti uz Tallink..

tagad atkal pārēdos un plānoju,ka varbūt jāaizstaigā ar kājām uz tālāko veikalu (4km), lai nopirktu kādu tēju :)
02.01.2013 17:23 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Sirsnina,Vitiron labi vitamīni :)
02.01.2013 17:23 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Čau, čau!

Nesen tik atbrauca mājās. Ar tēju un našķiem iekārtojos gultā un atpūšos :)

Šodien dažas stundas sabiju darbā, atlikušās dienas gan brīvas. Visur atlaides, tad nu iegādājos sev mājas zābaciņus beidzot- jūtos omulīga kā lācis un tik silti, ērti :)

Laiks sākt lasīt mācību materiālus, pirmdien pirmais eksāmens.
02.01.2013 17:25 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
Čaau.

Es šodien uz darbu nu tiiiik negribīgi nācu pēc 12 dienu atvaļinajuma un jaunā gada svinēšanas. Ahh, pilnīgi riebjas :D vienīgi viss galds dāvanās un no klienta-zāļu firmas saņēmu paciņu ar zālēm – remantadīnu, gripofleksu, citramonu.. :D

Jaungads, lai arī cik pesimistiski noskaņota es biju, izvērtās vairāk kā labs. Tā izsmējusies, izdejojusies un pa ilgiem laikiem tik labi jutusies iekšēji nebiju sen. Un gulēt aizgāju ap 8 no rīta. Un, ja ņem vērā kā sagaidīsi, tā pavadīsi, tad nākamajam gadam jābūt pilnam pozitīvu pārsteigumu, smieklu, sevis mestu izaicinājumu a la – izdarīšu šitā, paskatīšos, kas notiks..

Visi horoskopi man sola varbūt ne tik trakoti pozitīvu gadu, bet ļooti daudzsološu – daudz darba, bet tik pat daudz panākumu un augstu novērtējumu, pamatīgu izaugsmi finanšu jomā, pašizglītošanos, apkārtejās vides izvērtēšanu un prioritāšu izveidošanu, un visu laiku jāklausās intuīcijā. Un pie tam laimītēs izlēju jūras zirdziņu – spēks, vara, veiksme, perspektīva, apmierinājums, neatlaidība, vērtēšana. Tā ka esmu pilna apņēmības šo gadu tā riktīgi saņemt sevi rokās. Vēlmju kolāžas netaisīšu, neko konkrētu negribu. Man ir tikai pāris lielas vēlmes, bet tās bildītēs nav iespējams iekļaut :D

Veiksmīti jums :)
02.01.2013 17:30 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Šodien jūtos dikti švaka, pagājušo nakti nevarēju aizmigt līdz 3 naktī, rezultātā esmu gulējusi 4 stundas, darbojos darbā, bet man tā nāk miegs, pat kafija nepalīdz, vēl daudz kas jāizdara, bet nu nespēju koncentrēties. Es būtu laimīga par atvaļinājumu, sen nav bijis un iekrājušās ar kādas 3 nedēļas :(
Šodien no rīta vismaz izpildīju jau vairākus uzdevumus, ko biju 1 janvārī sarakstījusi. :)
02.01.2013 17:36 |
 
Reitings 622
Reģ: 16.12.2012
Īstenībā, runājot par Jūsu pieminētajām kolāžām, es tādām lietām parasti neticu, bet ja tā paskatās, es pēdējā gada laikā vienkārši piekarināju pie sienas bildītes,kas man patīk:
viena no tām bija no aizpagājušā gada Romas brauciena-bildīte ar Romu, vēl ierēcām ar draudzeni, ka tas laikam uz atgriešanos nu grozies kā gribi - oktobrī atgriezos Romā! Tāpat kopš pagājušā gada sākuma man karājas ŅUjorkas bildīte un nupat izskatās,ka tikšu sūtīta komandējumā uz turieni...kas ir vēl intriģējošāk...3.kartiņa,kas ir piekarināta iz ar mīļvārdiņiem un izsaucienu "Precamies!", diez kā tas varētu izvērsties? :D
02.01.2013 17:37 |
 
Reitings 539
Reģ: 29.01.2009
Čiu riu!

Pamodos ar sūrstošu aizsmakušu kaklu. Neko īpaši šodien darījusi neesmu, palasīšu grāmatu tagad. Gaidu ar nepcietību atgriešanos Rīgā, aizdomas, ka pastkastīte tur plīst pušu no maniem ebay sūtījumiem, gan jau dabūšu arī pastā sodus maksāt par ilgi neizņemtām pakām.:D

Man arī doma palietot kādus vitamīnus enerģijai, jo janvāris būs darbīgs, bet spēka nav. Tēmēju uz vitamax, pagaidām.
02.01.2013 17:39 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Es arī vakar izveidoju savu kolāžu. Veidoju jau ceturto gadu. Salīmēju attēlus uz skaista zelta krāsas papīra, nofotografēju telefonā, satinu rullītī un nosēju, noslēpu grāmatplauktā aiz grāmatām. Laba sajūta un iekšējā ticība, ka viss iecerētais izdosies :)
02.01.2013 17:43 |
 
Reitings 8187
Reģ: 27.12.2009
Es arī gribu beidzot uztaisīt sarakstu, kaut ko līdzīgu kolāžai.
Es tiko uz mutes paliku, domāju,ka darbam jābūt uz 20lpp, izrādās uz 30lpp, bāc.
02.01.2013 17:45 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Sveikas! :)
Šodien tāda slinkā diena. Man uz Ziemassvētkiem tika uzdāvināta naudiņa, bet tika teikts, lai nopērku sev kaut ko skaistu, nevis iztērēju, piemēram, ēdienā vai pērkot e-talonu :D
Tad nu nopirku sev melnu, ar fliteriem izšūtu teātra somiņu, zamšādas cimdiņus pavasarim, vitamīnus nagiem, ādai un matiem (dārgākais pirkums :D ) un kulinārijas žurnālu. :)
02.01.2013 17:49 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
choco lady
ar viena mēneša vitamīnu palietošanu nebūs līdzēts :( vajag vismaz 3
02.01.2013 17:53 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
es pačīkstēšu par to,ka man gribas seksu :D
02.01.2013 17:54 |
 
10 gadi
Reitings 904
Reģ: 09.11.2009
katru dienu pieceļos ap pulkstens 4. vsp var teikt neredzu dienas gaismu ;d visa diena vnk slinkošanā. and i dont have a life, esmu ierubijusies vienā seriālā un tas ir viss ko daru. diezgan nožēlojami,ne?;d bet tā tagad pēc svētkiem ir.

katru dienu eju gulēt ar domu,ka rīt ir kaut kas jauns jāizdara, kāds sīkums kaut vai, iemācīties jaunu recepti,sākt lasīt kādu grāmatu,piedalīties kāda konkursā online, nu DAAA JEB KOOOOO, bet ne es atrodu kaut ko tādu kur sevi izlikt,ne ari parak censhos. ahhh.

varbūt jūs esat kaut ko interesantu uzgājušas,kādu nodarbi? nedomāju tieši kaut ko lielu kā aerobiku vai jogu vai teātrmākslu,bet nu tādu sīkumu,ko var iekļaut ikdienā.
02.01.2013 17:59 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits