Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pirmais randiņš, guļot kopā

 
Reitings 67
Reģ: 15.08.2010
Bieži ir runāts par īsto garumu (nē, ne tam, ko domā, lasi tālāk) periodam, kuru ir pareizi nogaidīt līdz pirmajai reizei. Protams, var apgalvot, ka tas ir individuāli un stereotipiski tādu noteikt, bet, manuprāt, lielākā daļa piekritīs, ka nav pozitīvi līdz seksam nonākt pirmajā randiņā, pat ja pieņemam, ka šādā gadījumā arī var izveidoties veiksmīgas attiecības.
Bet ne par to šoreiz būs mans jautājums.

Man ir situācija, ka esmu iepazinusies ar ārzemnieku. Iepazinos un saķēros. Tā kā dzīvojam katrs savā valstī, vienojāmies, ka jauki būtu doties kopīgā ceļojumā uz kādu valsti, lai viens otru iepazītu un izbaudītu klātbūtni, jo mums abiem ir diezgan stipras pirmās emocijas/jūtas. Bet vai šāds brauciens ir līdzīgs pirmajam randiņam, kad normālāk/ierastāk būtu pāragri pārgulēt vai tomēr 2 cilvēkiem gulēt kopā bez seksa ir diezgan bērnišķi?

Man ir šāds jautājums, jo dalītas jūtas rada mana... nevainība. Es patiešām esmu ieķērusies. Bet, ja mēs tiekamies citā valstī, dalam gultu, normāli būtu, ja tas notiktu, bet es nezinu, vai esmu pārliecināta par šādu soli no manas puses. Vai puisis sapratīs manu atteikumu?
02.01.2013 02:24 |
 
Reitings 67
Reģ: 15.08.2010
Bet vai šāds brauciens ir līdzīgs pirmajam randiņam, kad normālāk/ierastāk būtu pāragri pārgulēt


tas bija domāts nepārgulēt pāragri
02.01.2013 02:25 |
 
Reitings 370
Reģ: 29.01.2009
Tā kā tu tomēr esi nevainīga, tad es ieteiktu nogaidīt un šajā braucienā to vēl nedarīt. Ja būs attiecībām turpinājums gan nonāksiet arī līdz seksam, bet pagaidām kā jau teici iepazīstiet viens otru :)
02.01.2013 02:29 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Dari kà júti, tieši TU pati, tas arī viss.
02.01.2013 02:30 |
 
Reitings 521
Reģ: 14.07.2009
vai tomēr 2 cilvēkiem gulēt kopā bez seksa ir diezgan bērnišķi?

Es uzskatu, ka tas nav bērnišķi un tev vajadzētu ar viņu pārgulēt tikai tad, ja vēlies un jūties tam gatava. Tev nevajadzētu vadīties pēc tā, kas tiek itkā uzskatīts par pareizu/nepareizu- tev ir jāvadās pēc savām sajūtām :)
Ja nav noslēpums- kādas tautības ir šis puisis?
02.01.2013 02:32 |
 
Reitings 803
Reģ: 16.11.2010
Tu esi drosmīga!
man ar internetā satiktiem puišiem pat tepat Rīgas centrā šad tad liekas dīvaini,ka nezini kas tad tur gaidīs, bet aizbraukt uz citu valsti, tu esi nodrošinājusies, nu skaidri zini kas ir otrā pusē zilajam ekrānam?
02.01.2013 02:32 |
 
Reitings 67
Reģ: 15.08.2010
man ar internetā satiktiem puišiem pat tepat Rīgas centrā šad tad liekas dīvaini,ka nezini kas tad tur gaidīs,


Nē, iepazinos dzīvē, kādā citā valstī ballītē. Tur viņš paprasīja feisbooku un tā nu, cik nu atļauj valodu barjera vēl sarakstamies.

Dīvaini ir tas, ka es gribu.. bet neesmu pārliecināta. Vienkārši.. viņš ir pats seksīgākais, maigākais puisis, kādu esmu sastapusi. Viņa skūpsti.. ahh ar tādu mīļumu, maigumu. Kas tad būtu vairāk? Tomēr.. Man ir bail par to, ka atdošu nevainību puisim, ko nepazīstu. Mazums viņš var izrādīties tāds.. babņiks(?)
02.01.2013 02:47 |
 
Reitings 67
Reģ: 15.08.2010
bail par to, ka varbūt es vēlāk satikšu puisi, kam es tiešām no sirds vēlētos dāvāt nevainību, bet man vairs nebūs, ko dot?
02.01.2013 02:50 |
 
Reitings 803
Reģ: 16.11.2010
ā nu ja esat dzīvē tikušies,un kkāda tur "jūtu ķīmija" ir bijusi, aizmirsti manu šašutumu, un vadies tik pēc savām izjūtām.
02.01.2013 02:53 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Man tas šķiet skaisti, ka divi cilvēki var izbaudīt gulēšanu kopā un baudīt nakti sarunās, skūpstos un glāstos, vnk. esot blakus.
Par pārgulēšanu - skaties pēc situācijas un attiecīgā noskaņojuma, dari to tad, ja patiešām to gribi un esi par to droša. Nekad nevar zināt, vai mūžam paliksi kopā ar puisi, kuram dāvāsi savu nevainību. Vienas paliek kopā ar nejauši satiktu puisi, kuram atdodas jau pirmajā naktī, citas nogaida mēnešiem, esot kopā ar pusi, kurš sola mūžīgu mīlestību un zelta kalnus un galu galā viņu ceļi tā pat pašķiras.
02.01.2013 03:30 |
 
Reitings 67
Reģ: 15.08.2010
meitenes, jūs esat pierādījums tam, ka darīju pareizi, jautājot padomu šeit. :) bieži mēs aizmirstam klausīties pašas savās sajūtās, domājot, kā izskatīsimies, domājot par citiem un to, kā viņi mūs uztvers, vai ne?

tātad, puisim nevajadzētu būt sašutušam, ja es pirmajā braucienā nevēlos pārgulēt? Nu normālam puisim, es domāju.
02.01.2013 03:44 |
 
Reitings 43
Reģ: 17.03.2012
Ja neredzi sevi kopā ar viņu labāk nesper tādu soli. Tiecieties pie viņa vai Latvijā un katrs, lai guļ piesevis/viesnīcā.
02.01.2013 04:54 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
noteikti nogaidi. jūs droši vien, ka gulēsiet viesnīcā. nu tad ņemiet atsevišķus numuriņus vai vismaz numuriņu ar atsevišķām gultām. neesi traka. pārgulēsi, paliksi stāvoklī no melnā (mana variācija) un paliksi viena ar bērnu uz rokām. nomierinies un skaties uz to ar nedaudz vēsāku prātu un uzmanies ar ārzemniekiem. reizēm viņu nodomi nemaz nav tādi, kādi mums viņi šķiet. paldies dievam, man nav bijusi šāda veida pieredze, bet pietiekoši esmu redzējusi, ko meitenes piedzīvo, un tas nemaz nebūt nav tas labākais.

otra lieta, par kuru tev padomāt nākotnē- ja jums kas sanāks, tu pieņemsi visas viņa tradīcijas un mentalitāti. patikšana ir viens, bet, kad ir runa par tradīcijām un ģimenes dzīvi, tad viss jau ievirzās citās sliedēs..
02.01.2013 09:26 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Nav tas bērnišķīgi gulēt vienkārši blakus, bez seksa. ;) Ar vienu man arī sanāca vairākkārt pavadīt nakti kopā, bet iztikām bez seksa, tāpat bija labi. :) Un, ja neesi pilnībā pārliecināta, tad nedari to un nogaidi. :)
02.01.2013 11:10 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Sany

tu mazliet nepārspīlē???
02.01.2013 11:12 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Sava taisnība Sany teiktajā ir par mentalitātes atšķirībām, bet to jāļauj izlemt pašai meitenei, galu galā viņa pat vēl kārtīgi nepazīst viņu, kāda vēl ģimenes dzīve?!
02.01.2013 11:18 |
 
Reitings 1111
Reģ: 29.01.2009
Vai tad citām meitenēm jau pirmoreiz, kad nakšņojāt kopā ar puisi (tas ir, gulējāt vienā gultā) bija sekss?
It sevišķi tām, kas bija nevainīgas..

Man personīgi liekas tīri normāli, ja pirmajās reizēs seksa nav, cilvēki tikai iepazīst viens otru tuvāk un tuvāk un tad ar laiku sekss ir tīri pašsaprotams turpinājums ;)
02.01.2013 11:33 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Es katrā gadījumā ar seksu netaisītos nodarboties šī iecerētā ceļojuma laikā... man patīk cilvēkus iepazīt. Bet ne jau tāpēc, ka man bail palikt ar bērnu uzrokām vienai vai kaut kā tamlīdzīgi...
02.01.2013 11:35 |
 
Reitings 181
Reģ: 17.06.2009
No pieredzes:
nekur nesteidzies. Es būdama jauna un naiva padevos puiša spiedienam un tam, ka redz visi to dara un man arī to vajag. Kā es to nožēloju. Atri vien pēc pirmā, otrā seksa izšķīrāmies, pēc mēneša sastapu savu tagadējo vīrieti ar, kuru jau ilgi esam kopā...ļoti labprāt būtu gribējusi, lai viņš ir mans pirmais,jo, ja godīgi man pat sākumā bija grūri ļauties normālam seksam ar mīļoto, jo tā pirmā rwize ar to puisi (arī otrā un trešà) bija galīgi garām.
02.01.2013 12:08 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nē, nepārspīlēju. ja viņš nāk no kādas arābu ģimenes, nu sveiki Gauja! ja tev ir līdzīgas intereses un vēlies pieņemt viņu dzīvesveidu, tas paraksties. iesaku painteresēties par tā svešzemnieka visām ticībām, rituāliem un visu pārējo. es te tgad negribu gari un plaši rakstīt, bet man pietiekoši daudz pazīstamas meitenes ir nokļuvušas ķezā vai strupceļā.
ja tu ar viņu gribi tikai izklaidēties, tad nedomā par manām iepriekšminētajām lietām. bet tā kā tev tās pirmās varbūt normālās attiecības, tad padomā par to, kā jūs sadzīvosiet. varbūt pāragri par to runāt, bet kāds tam ir tavs mērķis šim ceļojumam?reizēm lietas ir jāskata skaidri un konkrēti.
cik daudzi nav rakstījuši un stāstījuši atšķirības un nesaderības kaut vai starp latviešu meiteni un krievu puisi. viņi mums salīdzinoši ir tuvāk, bet atšķirības ir pietiekoši lielas, lai daudzi tomēr neturpinātu attiecības vai izšķirtos. to jau bieži vien apzinās tikai pēc tam. protams, ja man būtu rozā brilles uz acīm, bet man droši vien būtu pie kājas kas par tautību. bet kā tu vari būs samīlējusies puisī, kuru pat nepazīsti gandrīz? vnk tu esi sasapņojusies, radījusi kkādu ideālo tēlu. bet padomā par to, vai tu neesi jau pamanījusi kādas lietas, kas tev ir nepieņemamas vai kuras tu nespētu pieņemt?
02.01.2013 12:49 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Ahh, man arī par to gulēšanu vienā gultā nomoka līdzīgs jautājums. Puisis jā, ļoti jauks, labi pavadām laiku kopā, bet, ja brauktu pie viņa ciemos, tur arī paliktu pa nakti, gulētu viena gultā. Viņš raisa iekāri, es viņam arī, to es zinu, bet tajā pašā laikā negribu to darīt ar viņu tieši tad. Un tad nu domāju, kā tas būtu, vai viņš saprastu vai pārprastu vai kā?
Laikam jau, ja ir normāls puisis un saistu viņu mazliet vairāk nekā tikai pačatošanai brīvos vakaros, tad jau vajadzētu saprast. :) A ja tomēr nē, laikam nepareizais vilciens.
02.01.2013 13:57 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits