Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

neder plāksteri

 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Sveiki Jaunajā gadā!
Ceru, ka Jums šis gads ir iesācies bezrūpīgi un patiešām tā, kā būtu vērts pavadīt arī visu atlikušo gadu! :)
Man gads iesācies ar atziņu, ka laikam kaut kas ar manu domāšanu nav lāga :D
Gribēju noskaidrot Jūsu domas un uzskatus par tēmu, kā lai formulē... plāksteri? Proti, tie, ar kuriem mēs vienkārši labi pavadām laiku, lai aizmirstu sirdssāpi par kādu citu. Jeb, pat ja nav sirdssāpes, tad tie, ar kuriem izklaidējamies kad esam brīvi.
Vai es esmu vienīgā pasaulē, kura nespēj nolaist ar puisi tā uz vienu vakaru, pārgulēt vai nē, bet pēc tam pat nesazināties un mierīgi dzīvot tālāk? Neko vairāk negribot?
Man sāk likties, ka es esmu spējīga tikai uz "Visu vai neko"- vai nu ir pa īstam, tātad attiecības, vai nu dzīvoju celibātā.
Kā ir Jums?
01.01.2013 11:31 |
 
Reitings 1197
Reģ: 23.03.2012
Agrāk varēju, bet tad arī nebija nekādas vēlmes dibināt nekādas attiecības, mirkļa iekāre un viss. Ir bijuši sirdsapziņas pārmetumi, bet nu atkal, kā uz to skatās - kā priekšā kauns. Ja sevis, tad nu bija agrāk jādomā, ja citu - kādas citiem ir tiesības vispār noteikt, kā kuram jāuzvedas un kādas attiecības jāveido. Jebkurā gadījumā, tagad vairs tā nevaru un negribu, gribas ko vairāk, tad nu arī ir tas vai nu visu vai neko..
01.01.2013 12:09 |
 
10 gadi
Reitings 4942
Reģ: 18.10.2009
nēesi vienīgā, es vispār neatbalstu vienas nakts sakarus
01.01.2013 12:12 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
Nezinu kā formulēt domu...
Un kā tad lai noskaidro, kurš tomēr grib ko vairāk un kurš negrib?
Vai jūsuprāt nopietni noskaņoti vīrieši necentīsies noskūpstīt jau pirmajā vakarā? Un tātad tie, kur lien bučoties uzreiz tik to vien grib un vēl šo to? :D
01.01.2013 12:23 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Vēl pavisam nesen satikos ar puisi, ar kuru it kā patika kopā pavadīt laiku, bet jau no paša sākuma zināju, ka tā pa īstam kopā būt tomēr nevēlēšos. Arī viņš manas šīs domas zināja, bija mums kaut kas līdzīgs brīvajām attiecībām.
Tagad esu tās pārtraukusi, jo sapratu, ka negribu kam tādam tērēt laiku .. :)
01.01.2013 12:27 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
*esmu
ķeras m burts, grr
01.01.2013 12:28 |
 
Reitings 375
Reģ: 27.06.2012
spotlight- laikam līdzīga situācija :) ar puisi pavadīju jauki laiku, skatījāmies filmas, smējāmies, kopā ballējāmies, citi domāja, ka esam kopā bet mēs tā arī teicām- arī tāda var būt draudzība. Lai arī viņš man patika, bet kopā būt nevēlos- jo tas ir cilvēks, kuram, man šķiet, nekas nav svēts.
01.01.2013 12:31 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Nu tur ļoti jāskatās, man nepieņemamas bija citas lietas un es tiešām zināju, ka tās mainīt nevar, bet man tas tiešām ir svarīgi!
Bet raksturā un visās citās lietās viņš ir tiešām tāds, kuru varētu vēlēties katra meitene! :)
01.01.2013 12:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits