Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

brīvdienbeztēma :D

 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Hey, kāpēc te ir tikai čīkstulīgās attiecību diskusijas? :D

Pastāstiet labāk kaut ko labu! :P

Es, piem, šodien taisīšu siera kūku, yey. Kāda ir gatavojusi siera kūku, kuras sastāvā ir biezpiens? Ir laba? Es pirmo reizi šādu mēģināšu, cerams, ka nebūs izgāšanās :D

Tās, kuras organizē pie sevis J-gada sagaidīšanu vai tml. - ko plānojat likt galdā?


Šī ir beztēma, un varat runāt par visu, ne tikai par tiem ēdieniem :D :D
29.12.2012 13:03 |
 
Reitings 1832
Reģ: 27.12.2012
Es šo nakti pavadīšu ar jaukiem jaukiem cilvēkiem! :))
Un Jaunajam Gadam vēl plānu nav, un tas ir dīvaini, ka man- staigājošam plānotājam nav nekādu plānu. Hm. Bet šogad kaut kā tas neuztrauc!
IR LABIIIIIIIIIII mjau
29.12.2012 13:07 |
 
10 gadi
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
TU mani sakārdināji! :D Nav labi tieši pirms aerobikas un trenažieriem domāt par siera kūku!
Šodien bišķi sportikskais, tad ņam ņam iespaidā uz Rimi pakaļ kūkai un vakarā Dinamo vietēja sporta barčikā.
P.S. es nesaprotu, kādēļ šodien tādā stilā rakstu! :D
Veiksmi kūkotājām un ne tikai!
29.12.2012 13:11 |
 
Reitings 610
Reģ: 01.05.2011
Labrīts. (:
Esmu taiījusi arī ar biezpienu, man pat patīk labāk, jo tā tekstūra tāda biezāka, grumbaļaināka, nezinu kā lai pasaka :D

Vienmēr vecgada vakarā līdz 12mitiem esmu ar ģimeni, tad nu mums klasika ir vakariņas, kur ietilpst kāpostu tīteņi, nez kpc.tā ir iegājies :D Protams visi pārējie štrunti.

Pēc tam ar draugiem uz ballīti, katrs ņem savas uzkodas un dodas ciemos. Līdzi ņemšu siera-olas masu, ka būs karotītēs .. Un kārtainās mīklas pīrādziņus ar āboliem, tos karamelizētos !

Vēlos ātrāk jauno gadu, liekas ka sāksies viens ļooooti jauks gads!
29.12.2012 13:12 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Guļu ar acīm vaļā, vispār nesaprotu, kādēļ neguļu, bet lūru cosmo. :D Aizballējos ar draudzenēm, viss foršī, bet nu nezinu, tādi kadri Vecrīgā, pilns ar dīvaiņiem. :D

Manā dienas plānā pamosties līdz pēcpusdienai, pamācīties un tad uz Plazu pirkt mēteli.


Jaunais gads miglā tīts.
29.12.2012 13:14 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Elsa, Tev vismaz sportiskais plānā..a, man tikai ēšana :D Nu, ja neskaita pastaigu ar suni :D
29.12.2012 13:20 |
 
Reitings 2840
Reģ: 29.01.2009
gaidu,kad man atbrauks pakaļ. šodien tētim svinēsim lielo jubileju, tas nozīmē, ka atkal draud pieēšanās, vakar jau sevi bāru par to,ka pa svētkiem esmu tikai ēdusi un nevaru noskriet savu ikdienas normu :D

domāju,ko tādu lai paņemu JG svinībām, ko rīko parfait. negribās saldumus vai augļus,jo domāju,ka to nesīs pārsvarā,kaut ko sāļu un interesantu gribu :D nezinu vai liks uz kopējā galda vai katrs pats stūrītī ēdīs savu paiku :D
29.12.2012 13:20 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Man plānā skapja kārtosana, drēbju škirošana, nekā intereanta.

Vakar sapirkos kādus 3 sīrupus kafijai, arī piparmētru sīrupu, nav slikti :D

ņam ņam, galdā liktu mazas uzkodas un visu jau sakārtotu karotītes, groziņos, uz maizītēm. Nu, piemēram, rosols, siera salāti, lašmaizītes, mazās piciņas, garneļu salāti. Jo mazāk jaunajā gadā trauku, jo labāk.

Bļin, nezinu, kur svinēt Jauno gadu, pēdējā iespēja svinēt mājās ar draugu divatā, romaņķika un tā, bet negribas :D
29.12.2012 13:24 |
 
10 gadi
Reitings 9435
Reģ: 06.03.2009
Dien.

ņam ņam, superīga bilde. Bāc, es tā gribu sunīti. :D
Vispār, esmu necerēti labā noskaņojumā šīs pēdējās dienas. Protams, ne tik labā, kāds bija mājās, bet vienalga.
Biju bibliotēkā - tagad lasīšu ''Mākoņu Atlantu'' un ''Pī dzīvi''. Vēl šajās dienās vajadzētu šo to paspēt izdarīt.
Vienīgais nav jaunā gada sagaidīšanas plāni. Laikam būs kkas pa mierīgo kopā ar draugu.
29.12.2012 13:29 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Labrīt :)
Man otro dienu jau atslodze, jūtos labi, tikai vakar nedaudz reiba galva, tagad ir ok. Tik daudz ēdusi nebiju ĻOTI ilgi (svētki ir slikta lieta) :D
Šodien nogulēju līdz 11, bet visi iecerētie darbi jau ir izdarīti. Šodien gribas palasīt grāmatu, tik daudz, cik iespējams, un tad jāķeras nakamajai klāt, varbūt kļūšu gudrāka, pareizas ēšanas jautājumos. :) Iedomājoties vien, ka tūlīt sāksies skola mani sāk parādīties stresa iezīmes, bet par to es domāšu rīt :D
Rīt jātaisa lielā skaistumkūre priekš Jaunā gada svinībām, uz kurām ar baigo prieku neiešu, bet es es vēl ceru, ka viss būs oki, un tās ir tikai manas iedomas.
29.12.2012 13:31 |
 
Reitings 3096
Reģ: 09.06.2009
Labs rīts! :)
Es iečīkstēšu šeit, jo man ir mazais besītis - drauga brālis sēž uz kakla, nevaru sagaidīt, kad viņš aiztīsies prom. Man un manam draugam nav paveicies ar viņa ģimenes locekļiem, visi tādi dīvaiņi un pastulbi izņemot tēvu un viņa sievieti. Labi, ka mana ģimenes puse ir izdevusies, vismaz kaut kā atspēkojās tā sliktā puse. Gribu citu darbu... ;(

Ņamsi, par ēdieniem - man jābūt laikam darbā, pateicu, ka nesēdēšu kā ķertā visu dienu virtuvē.. katrs pārītis nāks ar salātiņiem un uzkodām!! :)
29.12.2012 13:41 |
 
Reitings 479
Reģ: 12.10.2009
Labrīt :)
Oj siera kūkā biezpiens, negribu tevi biedēt bet man viena siera kūkas guru :D teica, lai nekad nelieku biezpienu siera kūkā, tā arī nekad nēesmu mēģinājusi pēc tam uzraksti kā sanāca :)

Šodien atkal uz laukiem pie mammucīša un tēta. Tā siltā māju sajūta, dievinu :)

Cik litrus zaļās tējas dienā jāizdzer lai tas skaitītos veselīgi? :D
29.12.2012 13:43 |
 
10 gadi
Reitings 485
Reģ: 29.01.2009
Ņam, tev īsta polārā loka bilde! Mans siega suns ir kļuvis par dīvāna suni. Laikam uz vecumu termoregulācija čakarējas.

MVK, mums arī draud romantiskais Vecgada vakars :D Vispār ir vēl viens plāns, bet to es cenšos ignorēt. Un vēl tikko uzradās picu cepšanas ballīti pie draudzenes. Decision, decision..
29.12.2012 13:45 |
 
10 gadi
Reitings 3077
Reģ: 05.09.2010
Laba diena,
Dauzījos ar suņiem un Moro man pāršķīla lūpu. :( Tagad ir smuks pušums uz augšlūpas. Laimīgu jauno gadu. :D

Pie sevis neorganizēju, bet ejot ciemos ir doma taisīt no augļiem egli - no ananāsa izgriezīšu konusiņu un parējos augļus sadalīšu mazākos gaalīņos, spraudīšu uz maziajiem zobu bakstāmajiem kociņiem un liekšu pie ananāsa. :P Ceru ka sanāks. :D

Tagad taisos, lai brauktu pie māsas svinēt kārtējos ziemassvētkus. :D Nolakoju zaļus nagus, jūtos lepna par padarīto. :D
29.12.2012 13:48 |
 
Reitings 1405
Reģ: 17.02.2012
Čau, čau!

Sēžu rindā pie ārsta! Šodien ieplānota diena ar draugu pāri- kāda muzeja apmeklējums un vakaram jau iegādātas biļetes uz kino.

JG sagaidīsim draugu lokā- viens pāris uzņēmies rīkot svētkus pie sevis! No viesiem tiek gaidīts viens ēdiens. Ideju par cienastu vēl nav :)

Šodien skaista diena aiz loga, prieks :)
29.12.2012 13:48 |
 
Reitings 452
Reģ: 07.02.2011
Čau. Guļu gultā ar milzīgām MR sāpēm, uhh! ://
Bet visā visumā jūtos ok, jo vakar mani pārsteidza(viens čalītis ar kuru tagad satiekamies,hihi man viņš patīk) ar atbraukšanu ciemos, pat negaidīju un opā, tik forši! yey! ^_^
29.12.2012 13:51 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Pievienojos tām, kuras Jauno gadu svinēs uz romantiskas nots, tikai mums tas sanāks trijatā. :) Plānojam noskatīties salūtu, palaist savējo, iedzert šampīti, nu jā - vakarpusē padomāšu par kko garšīgu. :)
29.12.2012 13:51 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
Nu, jā, groziņi nederēs, jo man negaršo tā groziņu mīkla. Ok, ļooooti reti, bet gadās kāds garšīgs groziņš, bet man negribas speciāli meklēt :D

heartkiller, paldies :* Bet baigi sena šī..vakar tieši draugam teicu, ka mums vairāk jāfočējas, savādāk vecumdienās nebūs, par ko priecāties :D Pī dzīve ir bieza grāmata? Es ļoti lēni lasu, tpc domāju, vai man būtu jēga to ņemt bibliotēkā :D Rīt laikam iešu randiņā uz šo filmu :)

Lakšmi, man kaut kā tieši gribas padarboties virtuvē..neskatoties uz to, ka tā nebūs mana virtuve un man nav ne jausmas, cik viesi būs :D
29.12.2012 13:56 |
 
Reitings 12651
Reģ: 29.01.2009
bonie, nē, nu, forši :D Man vispār nepatīk ceptās siera kūkas,,bet nezinu, kas uznācis, iespītējos pati ar sevi un viss...gribu pamēģināt :D

Nīna, baigi laba doma par to ananasu, būs kaut kad jāizmēģina! :D
29.12.2012 13:59 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Man veikala arī reti kuri garšo, pasūtu parasti pie drauga mammas, kura strādā konditoreja un tad tie grpziņi garšo pēs siera cepumiem, kas man tiešām garšo.
P.s. ja kāda riskē pirkt Lāču groziņus, tie āpiepilda labu laiku iepriekš, citādi var kādu zobu nolauzt un drūp bezjēgā.

Es biju uz PI dzīvi, jauka filma, bija žēl tīģera un vēl dažas citas lietas, bet kopumā patika un negribu spoilerot :)
29.12.2012 14:01 |
 
Reitings 6324
Reģ: 29.01.2009
Nu vēl var galdā cel čipsus, lavašus, pildītas olas.
29.12.2012 14:02 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits