Kādu tipu izvēlaties jūs?

 
Reitings 62
Reģ: 13.12.2012
Tikko izlasīju rakstiņu par to, kāpēc sievietes piesaista sliktie, atturīgie puiši, tāpēc radās tāds jautājums - kādiem puišiem/vīriešiem jūs dodat priekšroku: sliktajiem vai labajiem, atturīgajiem vai tiem komunikablajiem?

Kā ir jums? Jūs piesaista tie populārie, varbūt bīstamie vai kautrīgie, noslēpumainie, amizantie, inteliģentie?
Zinu, ka katrai gaume ir sava, bet nu pa lielam gribētos noskaidrot - vai mēs, dāmas, meklējam to labo puisi, jebšu tomēr to slikto? Varbūt ir jāpārraksta pasakas un princi baltā zirgā jānomaina pret noslēpumainu čali ar kādu emocionālu traumu, kas padarījusi viņu skarbu un atturīgu, uz moča?

Gribētos arī noskaidrot no slikto puišu cienītājām par viņu attiecību pieredzi - ar ko jārēķinās meitenei, kas vēlas savu dzīvi saistīt ar "slikto puisi", kā arī - vai tiešām kādai ir izdevies mainīt "slikto puisi" ?(jo ir taču arī tādas meitenes, kas domā, ka "es viņu mainīšu/mīlestība pret mani liks viņam mainīties") Vispār - ko jūs sagaidījāt no attiecībām ar savu "slikto puisi" un ko patiesībā ieguvāt?
Un galu galā - ko jūs iekļaujat kategorijā "sliktais puisis"? Alkohols, ballītes, narkotikas, smēķēšana, brunču mednieks, pārgalvība (cik lielā mērā?) , lamu vārdi, kompānija, kurā uzturas, attieksme pret dzīvi, agresija vai arī vienkārša noslēgtība un atturība arī jūsu skatījumā ir pieskaitāma šai kategorijai?

P.S, šovakar es slimoju un nekur netieku, tāpēc arī izlēmu aizsākt šo tēmu, par ko patiesību sakot esmu domājusi jau labu laiku, bet nekad nav bijis brīva brīža, lai apspriestu viņu ar citiem - nu man tāda iespēja ir parādījusies!
28.12.2012 22:36 |
 
Reitings 551
Reģ: 12.08.2012
Neesmu ne skaists,ne gudrs,ne bagāts,bet varu iepatikties gandrīz katrai:) No vienkāršas meitenes līdz apakšveļas modelei. Dažreiz ne ar 1mo reizi ir gadījies dzirdēt dažreiz no meitenes 10-20-30-50 nē..man meitenes nē tāpat neko nenozīmē,uzskatu to,tikai ka šai pieejai meitene saka nē bet ne man,tapēc tāpat smaidīšu skatīšos acīs viņai un teikšu esmu izlēmis tu esi mana un nekas šeit nav maināms:D Bet tā neskrienu,katrai simpātiskai pakaļ,reti kāda tā iepatīkas..pārsvarā viņas pašas interesi izrāda patīk,ka meitenes dara man patīkami,un varu justies laimīgs:)
29.12.2012 15:38 |
 
Reitings 62
Reģ: 13.12.2012
Cumshot tu tāds pašpārliecināts liecies! Un savu taktiku ar tikko atklāji :D - tagad visas meitenes, kas izlasīs šo tavu komentāru, ja dzīvē kādreiz sastapsies ar tevi, diez vai uzķersies uz taviem trikiem, jo zinās, ka tu tā rīkojies ar katru...
Eh, cik neuzmanīgi mēs esam palikuši... :D
29.12.2012 15:46 |
 
Reitings 551
Reģ: 12.08.2012
Man šķiet meitenes pārsvarā parasti manī redz ,ko tādu,kurš viņu paņems jebkur un darīs ar viņu visu bez nekādām atļauju prasīšanām, kas principā tā arī ir,jo pēc viņām to var noteikt,nav citu izskaidrojumu,kapēc viņām tā velk pie manis:) Bet tā dzīvē esmu baltā avs..jo agrāk biju tāds,ka melnāku par mani grūti būtu atrast..piegriezās pamatīgi tas melnais dzīvesveids.
29.12.2012 16:13 |
 
Reitings 3273
Reģ: 16.06.2012
Man patīk tādi, kas ir pašpārliecināti, ar labu humora izjūtu, sportiski, tādi, kam šad un tad patīk aiziet un izklaidēties. Tādi, kas rūpējas par sevi. Principā domāju, ka mans tips īpaši neatšķiras no pārējo meiteņu tipiem.
aaa un vēl man patīk puiši, kas labprāt skatās ar mani hokeju, futbolu un citus sporta veidus, grauž kopā čipšus, saldumus un smejas par maniem nesmieklīgajiem jokiem. Un ja puisim ir tetovējumi, tad es izkūstu.. labi, novirzījos no tēmas :)
29.12.2012 16:27 |
 
Reitings 196
Reģ: 20.10.2012
Es tik tā ;) galvenā doma tur bija par bmw. brīnos, ka tik daudzām sievietēm tas nepatīk :D
29.12.2012 17:27 |
 
Reitings 62
Reģ: 13.12.2012
Domāju, ka lielākajai daļai ir vienalga, daudzas tikai tagad tā tēlo, ka redz "fui, viņš brauc ar bmw", kad satiks foršu čali un iemīlēsies, tad būs pilnīgi vienalga kāda viņam mašīna :D . Turklāt, šādi var šķirot tikai ārā uz ielas, iekštelpās jau neprasīsi katram puisim, kāda viņam mašīna :D
29.12.2012 18:16 |
 
Reitings 68
Reģ: 14.09.2012
Nekad nav patikuši pārāk aktīvi, izcili smuki un visādi citādi perfekti džeki. Visi, kas man bijuši ir pacietīgi, tādi, kas sākotnēji pierāda sevi kā labi draugi, sarunu biedri. Pilnīgi izslēdzu no sava saraksta puišus, kuriem pa visām vīlēm spraucas ārā mūsdienās tik populārais sarkasms. Starp līdzcilvēkiem, kolēģiem ar to sadzīvoju pietiekami bieži, mājās to paciest nevaru. Izvēlos puišus, kas parasti ir ļoti mīļi raksturā un beigas izrādās, ka ir mazlietiņ "lupatas", kurus jāpabīda, jāpastumda. Jebkurā gadījumā, manuprāt, tā ir labāk, nekā sadzīvot ar iedomīgu snobu, lai arī viņš daudz dzīvē sasniedzis. Nu apmēram tā :)
29.12.2012 19:13 |
 
Reitings 918
Reģ: 06.09.2011
kas vainas BMW? - laba mašīna,tikai daudz ēd
29.12.2012 19:23 |
 
Reitings 551
Reģ: 12.08.2012
Pozitīva,līdzsvarota,mierīga meitene patīk:) Pietiek šīs princeses uz zirņiem-ar sevi apsēstās es es es man man man, esmu histēriskā psihopāte man viss atļauts un dienā 2-3h pavadu uz sevis spogulī skatoties:D Lai kāda tur jamaikas princese nebūtu=uzredzēšanos visu labu ja meitene nav līdzsvarota..zinu ir vēl tādas ,kuras nekad mierā nevar nodzīvot vislaik intrigas,spēles,aizskriet atskriet pārbaudīt mīl viņu nemīl,tādas pavisam trakas..šīs var uzreiz iet smilškastē spēlēties ne manā dzīvē,kā 1x nospēlētu manā dzīvē tā pēc tam acis 1na plikšķinātu un nesaprastu ,kapēc cumshot man neskrēja pakaļ? Visi taču līdz šim skrēja,kapēc manas spēles nestrādā????:D:D
29.12.2012 19:32 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
Lai vai kā, viss ir atkarīgs no apziņas stāvokļa.
Jūs te sakāt, ka flying ir nepieaugusi, jo pārstāv pretēju uzskatu. Bet, kur gan ir tas noteiktais estalons, pēc kura spiežat, ka jūsējais uzskats ir pareizais?
Viss ir atkarīgs no dzīves modeļa, tā brīža sapratnes.
Palielākoties, mēs izvēlamies to, kas ir līdzīgs mums, vai kādi paši vēlamies būt un noraidām to,kas mums sevī nepatīk, vai pretējo, ko nespējam saprast.
Tādējādi, balstoties uz savām iezīmēm, veidojas mūsu izvēles.
Vismaz, manuprāt. :)
29.12.2012 20:08 |
 
Reitings 1062
Reģ: 26.12.2012
t.b. Jūsu :D šodien neesmu uz pareizrakstības viļņa
29.12.2012 20:09 |
 
Reitings 62
Reģ: 13.12.2012
Navigator tieši tā - etalonu nav un dzīvē katram ir atrodama otra pusīte, tikai pārsvarā cilvēki domā diezgan līdzīgi un ir mazs skaits tādu, kuru domas, uzskati un vēlmes kardināli atšķirtos no pārējiem. Ikviens uzklausot kādu viedokli parasti mēģina iedomāties sevi tā cilvēka vietā un ja tas liekas pārāk nereāli, tad arī noraida šādu varbūtību kā reālu vai saprotamu. Bet kad gan mīlestība ir bijusi loģiska? Nekad! Par gaumi nestrīdas, tāpat arī nevajadzētu strīdēties par citu cilvēku izvēlētu dzīvesveidu. Tā ir viņu dzīve un viņu tiesības būt laimīgiem. Ja viņi ir apmierināti, tad ko tur apspriest? Kāda gan jēga nosodīt cilvēku, kurš jūtas pilnīgi apmierināts ar savu dzīvi?
29.12.2012 21:59 |
 
Reitings 500
Reģ: 31.07.2012
Sliktais jau bojās meitenes dzīvi pa īstam un tur nekā patīkama nevar būt. Jo pēc vārda "sliktais" tam vajadzētu apzīmēt tāda tipa vīrieti kā Purva bridējā Edgaru. Un tur jau nekādu prieku nav.

Es neiedalu kategorijās. īpaši nevērtēju.
29.12.2012 22:13 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Par autiņiem gan gribas piebilst, ka man, personīgi, auto ir transporta līdzeklis, ar kuru nokļūt no punkta A uz punktu B un, lai es tajā varu sabāzt visu, kas man nepieciešams, protams, tam ir jābūt labā tehniskajā stāvoklī un pieklājīgā vizuālajā .. viss tas par vīrišķīgo pontošanu ar auto man liekas bērnišķīgi un smieklīgi .. bet nu tās ir manas domas .. zinu, ka ir vīrieši, kas ar to aizraujas tāpat, kā es ar dažādām lietām savā dzīvē, tāpēc nebūt nenosodu viņus .. bet tas reāli izskatās pēc mērīšanās ar krāniņiem .. :D

Par tēmu .. ir Jums gadījušies, kuros ir apvienotas sliktās ar labajām īpašībām, kas ir balansā? Es sevi par tādu uzskatu .. man ir daudz labu īpašību, bet tik pat daudz arī sliktu ..

Man sievietē (un ja es būtu sieviete - vīrietī) ir svarīga tikai viena īpašība - dvēseles gaišums .. ja tas ir, tad viss pārējais izriet no tā. Un, ja es šo tēmu veidotu, tad teiktu - vīrieši ar dvēseles gaišumu un vīrieši bez tā ..
29.12.2012 23:23 |
 
Reitings 424
Reģ: 29.06.2012
Varētu definīciju dvēseles gaišumam? :D gribās zināt vai mana dvēsele nav par tumšu.
29.12.2012 23:29 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Es piesaistu sliktos puišus.Ar viņiem ir interesantāk,bet ar viņiem var tikai paspēlēties un tad - dodies tālāk.
Mani piesaista jokdari,apņēmīgi,gudri puiši,kas ciena sievieti.Visi puiši,kas man ir bijuši ir labi pret mani izturējušies un dāvinājuši ziedus.Tas man ļoti patīk.
29.12.2012 23:34 |
 
Reitings 673
Reģ: 25.12.2012
Runājot par mašīnām. Man personīgi, kad bija attiecību sākums ar draugu, bija vienalga kādā mašīnā mēs brauksim un vai vispār būs ar mašīnu, galvenais, ka vispār viņu satieku. Sākumā viņam bija golfiņš, kas man tiešām neko daudz neizteica, vienkārši transporta līdzeklis ar kuru kaut kur nokļūt. Jā, tagad viņam ir BMW, kas arī man neko daudz neizsaka, manā uztverē tā ir tikai mašīna ar kuru kaut kur jānokļūst. Mašīnas un BMW ir viņa hobijs, nekas pret to, nekas pret BMW!

Starpcitu, par džekiem runājot. Man nepatīk tie pārlieku prātīgie un "labie", man patīk tādi, kuriem ir savi radziņi, savs asumiņš, tajā pašā laikā cilvēks ar labām domām un uzskatiem. Neteikšu, ka mans tips būtu tie " sliktie" , jo tādi tiešām galīgi mani nesaista. Neliekas nekas simpātisks, ja džeks dzīvo piektdienām, gaida dienu, kad varēs pielikt mūli. Vai necenzēti runā sabiedrībā, draugu klātbūtnē, vai jebkurā citā kompānijā. Kā arī nepatīk izlecēji, kas tēlo krutus, tādi nebūdami, pē! :D Mans tips laikam ir 50 uz 50! Patīk tā pa vidam, gan labie, gan sliktie! Saprāta robežās, lai gan nemēdzu džekus tā iedalīt.
29.12.2012 23:36 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Ai, man ir bijuši dažādi puiši un teikšu godīgi - sirdi ir salauzuši divi, kuri bija kautrīgie un it kā jaukie. Sliktie puiši laikam man patīk tāpēc, ka mans tēvs ir tāds, kaut kāds mazās Lolitas sindroms laikam... :D
29.12.2012 23:39 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Es savā dzīvē esmu saticis trīs tādus tiešām izteiktus piemērus .. šie cilvēki vienmēr ir pozitīvi, liekas, nekas nespēj salauzt viņa garu, viņiem pat nav jārunā, no viņiem vienkārši staro labsirdība, spēja mīlēt un nesavtība .. ja šim cilvēkam tiek nodarīts pāri, viņš netur ļaunu prātu, bet smaida pretī negatīvismam un vairo pozitīvismu ..

Es zinu, ka lielai daļai cilvēku vairāk vai mazāk šis ir .. visu izsaka tas, cik bieži tas izlaužas no mūsu čaulas uz āru .. man svarīgi, lai tas būtu bieži :)
29.12.2012 23:41 |
 
Reitings 77
Reģ: 29.12.2012
Piesaista vīrietis, kam ir reālas smadzenes, nevis, kas vienkārši prot lietas kruķīt, bet , kas ir tiešām gudrs mierīgs, nosvērts, lieli, visās savās izpausmēs.Ar savām interesēm un lielu potenciālu.

Navigator aprakstīja tieši tādu vīrieti, kāds ir pa manam prātam. :D
30.12.2012 00:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits