Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kādu tipu izvēlaties jūs?

 
Reitings 62
Reģ: 13.12.2012
Tikko izlasīju rakstiņu par to, kāpēc sievietes piesaista sliktie, atturīgie puiši, tāpēc radās tāds jautājums - kādiem puišiem/vīriešiem jūs dodat priekšroku: sliktajiem vai labajiem, atturīgajiem vai tiem komunikablajiem?

Kā ir jums? Jūs piesaista tie populārie, varbūt bīstamie vai kautrīgie, noslēpumainie, amizantie, inteliģentie?
Zinu, ka katrai gaume ir sava, bet nu pa lielam gribētos noskaidrot - vai mēs, dāmas, meklējam to labo puisi, jebšu tomēr to slikto? Varbūt ir jāpārraksta pasakas un princi baltā zirgā jānomaina pret noslēpumainu čali ar kādu emocionālu traumu, kas padarījusi viņu skarbu un atturīgu, uz moča?

Gribētos arī noskaidrot no slikto puišu cienītājām par viņu attiecību pieredzi - ar ko jārēķinās meitenei, kas vēlas savu dzīvi saistīt ar "slikto puisi", kā arī - vai tiešām kādai ir izdevies mainīt "slikto puisi" ?(jo ir taču arī tādas meitenes, kas domā, ka "es viņu mainīšu/mīlestība pret mani liks viņam mainīties") Vispār - ko jūs sagaidījāt no attiecībām ar savu "slikto puisi" un ko patiesībā ieguvāt?
Un galu galā - ko jūs iekļaujat kategorijā "sliktais puisis"? Alkohols, ballītes, narkotikas, smēķēšana, brunču mednieks, pārgalvība (cik lielā mērā?) , lamu vārdi, kompānija, kurā uzturas, attieksme pret dzīvi, agresija vai arī vienkārša noslēgtība un atturība arī jūsu skatījumā ir pieskaitāma šai kategorijai?

P.S, šovakar es slimoju un nekur netieku, tāpēc arī izlēmu aizsākt šo tēmu, par ko patiesību sakot esmu domājusi jau labu laiku, bet nekad nav bijis brīva brīža, lai apspriestu viņu ar citiem - nu man tāda iespēja ir parādījusies!
28.12.2012 22:36 |
 
Reitings 62
Reģ: 13.12.2012
Un tad pati arī pastāstīšu par saviem uzskatiem. Jo man pašai arī ir ko teikt. :D
Mani personīgi kaut kā piesaista visi tie labie, nopietnie, optimistiskie puiši - reta kombinācija, bet ar tādiem vienmēr ir ideāli būt kopā. Tādi klusējoši, cilvēkus nemīloši, nopietni puiši, kas cenšas laiku pa laikam patēlot sliktos puišus (kas no malas izskatās piemīlīgi un nedaudz uzjautrinoši, jo viņiem tas izdodas precīzi 5 sekundes :D ), bet ir ļoti jauki un labsirdīgi cilvēki, ar optimista sirdi (kas izpaužas viņu domu gājienā) un kas pats galvenais - ar šiem vīriešiem sanāk visinteresantākās diskusijas un sarunas. Viņiem ir savs viedoklis, pie kura viņi pieturas, viņi neko neslēpj - godīgi atklāj, ko domā. Varētu teikt - vīrietis ar bērna sirdi, bet ļoti gudru galvu.
28.12.2012 22:37 |
 
Reitings 16
Reģ: 22.12.2011
haha, Sheidy, par mani, cerams!
28.12.2012 22:40 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Lielākā daļa sieviešu izvēlas sliktos puišus,jo mūsdienu varenībā ir sadomājušās,ka nu tik spēs katru mainīt un būt par personīgo psihologu.
28.12.2012 22:45 |
 
Reitings 178
Reģ: 06.10.2012
Izvēlos labos! Līdzīgus sev - individuālistus (nav daudz draugu vai nav vispār, uzticas sev, savam viedoklim vairāk par to ko "citi domā"), sportiskus, nopietnus (ar to domāts neiešana pa klubiem, alkohola, cigarešu neatkarība, nopietns skats pa lielam uz dzīvi), ļoti emocionāli un fiziski stiprus, mērķtiecīgus, ar labu humora izjūtu. Pilnīgi noteikti nesaista sliktie ar brunču mednieka reputācijām vai kuri dzīvo klubos... nesaprotu, kā sieviete sevi ilgstoši spēj iztēloties tādam blakus. Arī, ja sirds ieķeras tādā, vajag tomēr padomāt loģiski un saprast, ka lamu vārdi, dzeršana un ārdīšanās vīrieti neizdaiļo.
28.12.2012 22:50 |
 
Reitings 62
Reģ: 13.12.2012
yekabs - nu ja tu tiešām braukā ar BMW, tad, diemžēl, daļai meiteņu pietiks tikai ar šo vienu faktu, lai "kārtos" tev kaklā. Tā, ka kāp savā mašīnā, uzģērb ādas jaku un tik uz priekšu!
28.12.2012 22:50 |
 
Reitings 539
Reģ: 29.01.2009
Man patīk labie, pozitīvi, drīzāk atturīgi, nopietni, ļoti pieklājīgi un jauki vīrieši.
28.12.2012 22:50 |
 
Reitings 9561
Reģ: 12.04.2009
Nē man nepatiktu puisis, kam interesē ballītes, iedzeršana, brunču mednieks, galīgi garām, pat tādi tracina. Interesē vīrietis, kas ir inteliģents, gudrs, pieklājībs un noteikti kuram nav svarīga kārtējā ballīte, iedzeršana, tusēšana... Tāds vīrietis var patikt kādos 16 gados, vai arī kad iestājas otrā jaunība :D
28.12.2012 22:52 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Man kaut kā neiet kopā sliktie - atturīgie. Man patīk sliktie puiši, bet tādi jau nekad nebūs noslēgti vai atturīgi, tieši otrādi - pašpārliecināti, komunikabli, atvērti. Tas, kas mani visvairāk saista šajos puišos, ir spēja par sevi pastāvēt jebkurā situācijā, teikt visu, ko domā, nevienam nepielabinoties un nesatraucoties par citu viedokli, vnk iet un darīt un dabūt visu, ko vēlas. Bet tas nenozīmē, ka viņi būtu slikti cilvēki, sirds viņiem ir laba. :)
Tādi ir bijuši visi mani bijušie puiši un tāds noteikti būs arī nākamais :D
28.12.2012 22:53 |
 
Reitings 62
Reģ: 13.12.2012
leah esmu ar tevi, bet ja jau tev patīk tie atturīgie, tad jau sanāk, ka tev ir jāsper pirmais solis... Vai arī tu gaidi, kamēr viņi paši saņemsies - tas taču aizņem daudz laika! Ok, es jau pati gaidītu, jo izdzirdēt atzīšanos no tāda vīrieša ir gaidīšanas vērts, jo zini, ka tas ir pavisam nopietni! :)
28.12.2012 22:54 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Man patiktu svarīgie puiši - kāds jurists, policists, ārsts. Tas man liekas seksīgi.
Ļoti pievelk vīrieši, kuriem patīk melnais humors, veselīgs sarkasms par sevi un citiem. Sliktie puiši? Diez vai viņi spēj pienācīgi izturēties pret labām meitenēm.
28.12.2012 22:56 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Man kaut kā liekas, ka līdz labiem vīrieši ir jāizaug. Vismaz man pašai tā bija - kad biju jaunāka, man tiešām gribējās tikai tos sliktos, ašos, skaļos, izlēcējus un bija toreiz forši. Bet pieaugot pašai gribējās ko stabilāku un tagad esmu laimīga kopā ar savu labo puisi. Sākumā likās, ka kopā būs mazliet garlaicīgi, jo biju pieradusi pie asām izjūtām, bet tagad, pēc sešiem ar pusi gadiem, savu ģimenisko mieru ne pret ko nemainītu. Mans vīrs ir mana miera osta. Attiecībām nav jābūt ar asumiem, lai dzīve nekļūtu garlaicīga. Tā man šobrīd liekas :)
28.12.2012 22:58 |
 
Reitings 118
Reģ: 09.07.2012
Man ir patīk un ir bijuši tikai sliktie puiši.. ar ko jārēķinas? hmm neskaitāmas krāpšanas, bet ziniet wiņi taču ir tik forši ahh, kāpēc gan, lai es nepiedotu? wiņš taču mainīsies? :D
tas ir tā manā gadijumā wienmēr uzkāpt uz tā paša grābekļa :D
jā, man patīk puiši kuri dzer, smēķē (protams lai tā dzeršana naw alkoholisms) , man patīk ballītēs tā smarža kas nāk wiskijam sajaucoties ar cigaretēm ahh. arī attieksme pret dzīwi..hmm wienaldzīga? kā būs tā būs? nedomāt par nākotni uz priekšu, bet dzīwot momentam? patīk apziņa, ka piemēram populāros grib tik daudzas, bet wiņš taču grib mani! :D
28.12.2012 22:59 |
 
Reitings 62
Reģ: 13.12.2012
Lovisa , bet arī labi puiši spēj par sevi pastāvēt un teikt visu ko domā!
Man nez kāpēc liekas, ka daudzas meitenes visus noslēgtos un atturīgos saliek "labo puišu" pusē, bet drošos un pašpārliecinātos - "slikto" , kaut gan tas nav pareizi. Smieklīgs piemērs - bet tomēr - filmās par bandītiem ļoti daudzi noziedzinieki un mafijas dalībnieki uzvedas ļoti atturīgi - no viņiem parasti visvairāk baidās, jo klusie ūdeņi ir tie dziļākie! Un arī labo puišu ar stingru raksturu netrūkst - es personīgi pazīstu vairākus tādus.
Tātad bravūra, pašpārliecinātība un atvērtība nevar būt rādītājs!
28.12.2012 23:01 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Ar tādu labo, jauko, nopietno un pieklājīgo man būtu garlaicīgi, es tā nevarētu, man vajag tomēr kaut kādas emocijas dzīvē, ko tāds standarta pareizais puika man noteikti nevarētu sniegt.
28.12.2012 23:01 |
 
Reitings 118
Reģ: 09.07.2012
pie tam man liekas, ka ar "slikto puisi" ir jautrāk nekā ar "labo" :D
28.12.2012 23:02 |
 
Reitings 424
Reģ: 29.06.2012
Mani vienozīmīgi piesaista vīrieša humora izjūta, līdzīgi galvenie dzīves uzskati un, lai viņš būtu garāks par mani. Ja šiem kritērijiem neatbilst, tad neder kā iespējamais mīļotais :D pārējās īpašības nav tik svarīgas, galvenais, lai nebūtu galējību tipiņš- izteikts intelektuālais nūģis vai cietumnieks ar stāžu.
28.12.2012 23:02 |
 
Reitings 16
Reģ: 22.12.2011
Stulbi jau šeit kko komentēt, bet es piekrītu Lovisai. pašpārliecināti, komunikabli, atvērti is the keywords. Domāju, ka tie arī meičukiem patīk, un ir saistoši pārsvarā.

Sheidy, diemžēl tādas meitenes mani nesaista, un visas iepriekšejās attiecības bijušas ar meitenēm, kurām BMW šķitis kā muļķīga un prasta puišu aizraušanās..
28.12.2012 23:05 |
 
10 gadi
Reitings 3175
Reģ: 18.12.2012
Man ir attiecības ar lielisku, mīlošu, komunikablu, jauku cilvēku. Dažreiz pietrūkst 'asumiņa', gribas vairāk iniciatīvas, vairāk kaut kādu dark side, bet visā visumā novērtēju, ka viņš man tāds. Un, ja labi gribu, varu arī slikto puisi no viņa uztaisīt :D

Vairāk šķiet, ka sliktie puiši ir tāda klišeja, pēc kā skrien dāmas, kurām jaunība prātā. Nopietnu attiecību gadījumā reti kurai tas sliktais puisis spēj pielāgoties. Kaut ne jau par visiem runāju!
28.12.2012 23:06 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
dodu priekšroku labajiem un atturīgajiem, bet pēc manis viņi paliek vairāk kā sliktie puiši. samaitāju vīriešus.
princi baltā zirgā jānomaina pret noslēpumainu čali ar kādu emocionālu traumu, kas padarījusi viņu skarbu un atturīgu, uz moča?
nu nē, man tāds bija, vairs traumētos negribu!
28.12.2012 23:06 |
 
10 gadi
Reitings 2493
Reģ: 29.01.2009
Sheidy, nu tad jau vajadzētu tā konkrēti nodefinēt, kas ir sliktais puisis un kas labais, jo izskatās, ka te katra ar to saprot kaut ko citu. Lai gan skaidrs, ka ne jau vienmēr viss ir tikai melns vai balts, var būt sliktais puisis ar labā puiša iezīmēm un otrādi. :)
28.12.2012 23:07 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits