Kvalitāte

 
Reitings 339
Reģ: 06.11.2012
Kādās lietās jums ir svarīga kvalitāte?

Kādas preces izvēlaties pašas labākās, pat ja maksā ļoti daudz?

Uz ko netaupat?
27.12.2012 14:36 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Vienīgās lietas, uz kurām es pašlaik varu atļauties netaupīt, ir veselība un izglītība, bet tas man jau šķiet daudz.
Nesaprotu cilvēkus, kas pērk sev gadžetus, bet staigā piem. sliktiem zobiem. Bet katram savas prioritātes.
27.12.2012 20:43 |
 
10 gadi
Reitings 6218
Reģ: 01.04.2009
Nu man jau liekas, ka es uz visu tomēr cenšos kaut mazliet ietaupīt. Jā, zinu, ka apavus jāpērk kvalitatīvus, bet es tomēr cenšos atrast lētākos no visiem kvalitatīvajiem vai sagaidu atlaides. Cenšos izvērtēt, vai dārgākais vienmēr ir tas kvalitatīvākais, bieži vien tā nav. Nu ja es būtu biezā, tad, protams, gan jau nedomātu un neskraidītu pa veikaliem salīdzinādama, bet pirktu tik nost.
27.12.2012 20:55 |
 
Reitings 15
Reģ: 11.11.2012
Bija laiks, kad man bija ļooti daudz naudas, tad vispār neskatijos ne uz cenu, ne uz kvalitāti. Pirku visu uz impulsa un emcijām... pirku visu, ko redzēja acis un ko iekārojās. Kažoki un apavi bija tas, ko atļāvos uzvilkt atkārtoti, viss pārējais vienreiz lietojams.... ēdu tikai restorānos... utt.
Tagad es baudu lietas, ko iegādājos. Visvairāk naudas tērēju grāmatām, diskiem un ēdienam, jo dievinu augļus, jurasveltes un sierus.
27.12.2012 21:04 |
 
Reitings 1033
Reģ: 13.09.2012
Njā, runājos par humpalu drēbēm, bija reiz raidījumā Мистические истории viens tāds gadījums, ka meitene nopirka kleitu humpalās, aiznesa mājās un traki priecīga, cik smuka kleita, vai kā piestāv utt, taču viņai visu laiku bija slikti vai kas tur pa problēmām, aizgāja pie gaišreģes vai zīlnieces vai pie kā tur un tā pateica uzreiz, ka jāatbrīvojās no tās kleitas... tā kā labāk uzmanīgāk ar humpaļu drēbēm.. tu jau nezini, kas pirms tevis vilcis to apģērbu. Nepiekrītu Lancaster, kura tik vieglprātīgi izturās pret enerģijām, ka tur jau nekā nav, mēs ar bērnu uzveiksim visas sliktās enerģijas.. nu nu, nemētājies tā ar vārdiem, ir gan tā, ka pielīp sliktās, negatīvās enerģijas.
Tā pat kā ar humpalu drēbēm tā pat ir ar tetuvējumiem.. uztetovēsi kkādu huj zin kādu monstru un mainīsies bio lauks un tev neveiksies dzīvē. Tajā pat raidījumā meitene bija uztetovējusi uz kakla skaitli 13 un šai arī nelaimes piemeklēja.. tāpat kā vēl vienai, kura aizgāja pie tetovētāja un gribēja, lai šis uztetovē kkādu dēmonu, nu arī neveicās meitenei.. nesaprotu, priekškam vispār tādi hieroglifi jātetovē, kam tas vajadzīgs..
Tā kā nav viss tik rožains un pērļainas drēbes humpalās..
27.12.2012 21:04 |
 
Reitings 7743
Reģ: 29.01.2009
Es neticu, ka drēbēs var iemājot slikta enerģija, tā pat neticu dēmonu apsēstiem cilvēkiem utt. Vnk. neticu.
27.12.2012 21:17 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Es neticu, ka drēbēs var iemājot slikta enerģija, tā pat neticu dēmonu apsēstiem cilvēkiem utt. Vnk. neticu.


Taču, ja sadomājas, tad sliktās enerģijas rēgojas aiz katra stūra. Ir jau arī tādi cilvēki, kas neiet uz restorāniem, jo no tiem šķīvjiem kāds ir ēdis un atstājis tur savu slikto enerģiju, sliktās domas un baciļus, kurus nekāda trauku mazgājamā mašīna un līdzekļi nevar nomazgāt.
Smieklīgi.
27.12.2012 21:26 |
 
Reitings 228
Reģ: 26.12.2012
Tām, kas tic, ka drēbēs iemājo sliktā enerģija? Gribēju pajautāt - vai Jums nešķiet, ka, ja drēbes izmazgā, tad arī visa sliktā enerģija aiziet?

Un kādās lietās, Jūsuprāt, vēl mājo sliktā enerģija? Uz pasaules pirms Jums visur ir dzīvojuši dažādi cilvēki, tātad visa pasaule ir pilna ar citu cilvēku enerģijām!

Pati tādām lietām neticu, tāpēc man grūti līdz galam Jūs saprast!

Bija pirms pāris gadiem tāda filma Skeleton Key, kur idejas pamatā bija, ka maģija un tādas lietas Tevi var ietekmēt vienīgi tad, ja Tu pats tam tici.
27.12.2012 21:30 |
 
Reitings 895
Reģ: 14.04.2010
Es ieliku citātu, bet aizmirsu zem tā pierakstīt, ka piekrītu tam. :)

Atbildot uz jautājumu: netaupu grāmatām, sadzīves tehnikai, apaviem un medikamentiem.
27.12.2012 21:31 |
 
Reitings 2133
Reģ: 09.05.2011
Tehnikai man noteikti ir svarīga kvalitāte.Un šad tad atļaujos kādus dārgākus apavus.Esmu pārliecināta,ka tad kalpos ilgāk.
27.12.2012 21:33 |
 
Reitings 5709
Reģ: 29.01.2009
rookie, es, piemēram, esmu skeptiska, bet sirds man ir mierīgāka, ja daru kaut ko, lai izvairītos no citu cilvēku enerģijām un vēl kaut kā tāda.. Dzīvoklī un mājā, piemēram, dedzinu kadiķi.. Vai pielieku grīdas mazgāšanas ūdenim svēto ūdeni.. Varbūt tā muļķīgi, taču sliktāk man no tā noteikti nav, tieši pretēji - emocionāli no šādas attīrīšanas jūtos labāk.
Un piekrītu, ka, iespējams, tas viss ir tikai galvā. Bet, ja ir, tad kaut kas lietas labā jādara. :)
27.12.2012 21:45 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Piekrītu tām, ka kvalitāte ne vienmēr ir nopērkama par augstāko pieejamo cenu. Piemēram, pirms dažām dienām bija nepieciešams iegādāties matu taisnotāju - nopirku tādu diezgan vidusmēra, kaut gan veikalā bija arī visādi jaunākie izgudrojumi jo nu matu taisnotājs ir un paliek matu taisnotājs, neviens nebūs tāds, kurš nebojās matus! Tāpat apģērbu - nepērku to tikai zīmola dēļ, atlaižu laikā vispār tirdzniecības centros var atrast foršas drēbes vidusmēra veikalos, un tas, ka man viņas nekalpos piecus gadus, man neko neizsaka, es labāk nopērku 3 džinsu pārus, nevis vienus brendīgos un dārgos, kuros būtu jāstaigā bieži, labāk pamainu! Tāpat - tās ir tikai drēbes :D

Arī pārtika - nepērku visus bio izgudrojumus, uzskatu, ka tas ir mārketings, lai gan nenoliedzu, ka ļoti iespējams, prece ir kvalitatīvāka, veselīgāka!

Tā kā tā - izvēlos zelta vidusceļu, izvērtēju prioritātes, nevis akli sekoju uzspiestām normām par to, kas ir un kas nav kvalitatīvs!
27.12.2012 21:51 |
 
Reitings 1221
Reģ: 15.02.2012
uz pārtiku laikam netaupu, cenšos izvēlēties kvalitāti, kaut arī dārgāku.

uz mēteļiem un tādiem rudens/ziemas apģērbiem netaupu, jo tie parasti tiek intensīvi lietoti un lētie man vienmēr izskatās pēc lupatas jau pēc mēneša. tā ka neatmaksājas taupīt uz mēteļiem.

uz labu somu netaupītu, bet tad pirktu vienu universālu ādas, nevis 3 lētās.

sejas kopšanas kosmētikai, labāk pāris labi krēmi utt, nekā kvantums lētu nezināmas izcelsmes.

pārējās lietas laikam izvēlos pēc sajūtas, ja der un patīk, pērku, arī lētuči var izskatīties un kalpot labi.
27.12.2012 23:45 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Netaupu uz veselību - eju pie privāta ārsta, maksāju par izmeklējumiem - negaidu rindās. Jo pati mācos par ārstu un nevaru nepievērst uzmanību savai veselībai.

Agrāk pirku tikai luksusa un aptieku kopjošo kosmētiku. Tagad vidēja līmeņa - MADARA, BIO2Y, BABE un tml. Patīk vairāk.

Dekoratīvajā kosmētikā eksperimentēju, lai atrastu lētāku alternatīvu dārgajam - daudziem produktiem Drogās sastāvs identisks dārgiem brendiem. Biju nopirkusi Shwarzkopf matu eļļu un tagad uz atlaidi Glis Kur eļļu - identiskas! Pat sastāvs ir identisks, smarža, tekstūra, efekts, krāsa! Tikai cenai starpība vairākas reizes. Essence translucent pūderis = Make up for ever HD, u.t.t. Pirms kāda gada nopirku Chanel tonālo Vitalumiere, bet aprāvos, jo no solītā efekta bija nulle - vīlos pamatīgi, jo prieks nebija lēts. Tagad man Max Factor tonālais un esmu ļoti apmierināta.


Drēbes pērku smukas. Atbilstoši saviem līdzekļiem - nevaru atļauties nopirkt kleitu par 60 Ls, bet varu pa 20 GBP. Drēbes ir tikai drēbes, tāpat tagad tendences mainās tik ātri, ka ilgāk par 2 sezonām nenēsāšu! Netaupu tikai uz cepurēm, cimdiem, zeķubiksēm, ziemas jakām, mēteļiem, zābakiem (bet tā kā nenēsāju dzīvnieku izcelsmes izstrādājumus, ir grūti nopirkt kvalitatīvus neādas apavus).

Pērku labu ēdienu, bet ja kaut kas ko vēlos ir uz atlaidi - paņemu to nevis pa pilno cenu. Iepērku uz atlaidēm daudzus iepakojumus, piemēram, sviestu, krēmsierus, cukuru, šokolādi, graudus un tml
28.12.2012 02:00 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man ir laimeejies nopirkt pilniigi jaunas dreebiites "manaa veikalinaa" un pat taadu peerli ,kaa DIOR kleitinu 2gadus vecai ,eiteniitei!:)!Taa bija tik smuka,ka draudzene pilniigi apraudaajaas no laimes!Es vienmeer meeginu samekleet sev un saviem draugiem to labaako-loti labu kvalitati,bet arii peec iespeejas jaunu!Mums te loti daudzi vecaaki atdod pilniigi jaunas dreebiites-kaapec es nevareetu nopirkt un aizsuutiit taas savaam draudzeneem?Arii no "normaala" veikala naakusas ,taapat iesaka paarmazgaat!:)
Man galvenais ir kvalitaate-tiira kokvilna,tiirs lins,tiirs ziids!Esmu noteikti cilveeks ,kuram vajag maz,bet loti kvalitatiivas lietas,bet ar noteikumu-ne par milziigaam cenaam!:)Laikam vareetu buut millionaare vaarda tiesaa noziimee ,un tomeer vienmeer mekleetu izdeviigu pirkumu!Neesmu skopa,bet dreebes ir kaut kas taads,kas tomeer apniik,novalkaajas,iziet no modes !Noteikti labaak to naudu,ko ietaupu atlieku kaadam pasaakumam,kaa izbraukums uz kaadu daargaaku restoraaninu,kur eediens ir loti kvalitatiivs.Man nauda nekad nav bijusi zeel kanvaam un kraasu tuubaam,kuras maksaa daargi seit-tur es netaupu noteikti!
28.12.2012 02:28 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Jo vecāka palieku, jo lielāku nozīmi piešķiru kvalitātei.
28.12.2012 02:33 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es veeljoprojaam esmu sajuusmaa par savu peerli-Herme's lakatu!Visu laiku domaaju,ka laikam Dievs mani miil,ja iedeva so lakatu man par 3$!Tas kasmiira un ziida salikums ir tik labs un kraasas!!!!Nu vaards jau arii dod savu!:DJaasaka godiigi ,ka laba manta dod taadu iipasu sajuutu!
28.12.2012 02:43 |
 
Reitings 1791
Reģ: 17.11.2011
Jaasaka godiigi ,ka laba manta dod taadu iipasu sajuutu!


Gribas iet ar augstāk paceltu galvu :)
28.12.2012 03:12 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Infinity-bet taa tiesaam ir...taa veertiiba jau nepazuud,ka pirkts tirdzinaa ,vai tajas pasaas humpalinaas!:)Es ar savu maakslinieka aci ,loti noveerteeju labu mantu:)
28.12.2012 03:21 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
man tieši tagad virsū ir skaista dabīgā zīda blūze, ko pirms pāris nedēļām krāmu tirdziņā nopirku par 1,10Ls. Īpašniece pārdeva tik lēti, jo uz blūzes bija "neiztīrāmi" traipi, bet man ir brīnumlīdzeklis pret tiem. 10 minūšu laikā tiku vaļā no traipiem :) es šajā blūzē jūtos ļoti labi :)
28.12.2012 09:33 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Principā, ja jau cilvēks tic, ka ar svēto ūdeni var attīrīt māju, tad jau var attīrīt arī apģērba gabalu no ļaunās enerģijas. Bet patiesībā, tam visam var arī stāvēt pāri, uzskatu, ka jo vairāk piedomā pie visādām nejaukām enerģijām, jo vairāk tās piesaista. Labāk iet ar labām domām pa dzīvi un ticēt, ka arī humpalās paņemsies drēbe ar labu enerģiju. :)
28.12.2012 09:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits