Nezinu ko darīt. HELP! :((

 
10 gadi
Reitings 51
Reģ: 26.12.2012
Tātad, biju kopā ar ļoti foršu un mīļu puisi. Bieži satikāmies, labi pavadījām laiku, ātri vien iemīlējam viens otru. Protams, bija arī savi strīdi, citi vienkārši muļķīgi, bet citi smagi. Taču vienmēr tikām visam pāri, un liekas, ka pat satuvinājāmies vēl vairāk. Bet kopā nedzīvojām, jo tam vēl tā kā par ātru bija, taču katru nedēļas nogali braucu pie viņa ciemos. Bieži vien nonācām tuvu pie seksa, bet nepārgulējām, jo nebiju tam gatava (atzīšos, esmu vēl nevainīga). Tad viņš sāka nedēļas nogales pavadīt pie māsas, bieži vien dzerot. Bet es to viņam piedevu. Tā nu kādu nedēļas nogali devos pie viņa, jo viņš mani atkal pie sevis uzaicināja. Jau atkal nonācām ļoti tuvu seksam, abi to ļoti gribējām, bet tomēr nepārgulējām, jo es nedevu pārliecinošu ''jā'' (tajā brīdī atcerējos to, ko man stāstīja viņa labākais draugs, kurš bieži vien jaucās mūsu attiecībās, tādēļ tiku izsista no sliedēm). Kad viņam pateicu kas par lietu, likās, ka tas viņu nedaudz aizvainoja. Lēnām atsvešinājāmies. Un pēdējo nedēļu laikā viņš gribēja daudz retāk mani satikt.
Vienu vakaru, kad runājām pa telefonu, viņš plānoja nākamo dzeršanas reizi ar saviem draugiem. Dusmās pateicu, ka viss cauri. Pirms tam jau līdzīgas situācijas ir bijušas, bet ātri salabām. Šoreiz bija savādāk. Viņš vairs nezin vai vēlas būt kopā ar mani. Jā vai nē. Šādu atbildi gaidu no viņa jau vairāk kā nedēļu. Es atvainojos viņam par to vakaru un pateicu, ka mīlu viņu joprojām. Viņš teica, ka viņam arī vēl ir jūtas pret mani, bet tik un tā nezin vai vēlas kaut ko ar mani vēl.
Šādi gaidot atbildi no viņa krītu lēnām izmisumā. Jūtu, ka kļūstu neciešama. Ja nesagaidīju no viņa sms, tad pīkstināju uz telefonu. Par cik viņš tagad arī ir pie māsas, viņš necēla, kad zvanīju. Šodien rakstu daudz mazāk, paprasīju viņam vai ir izlēmis un teicu, ka apnicis jau gaidīt.
Es nezinu ko man darīt. Vai man gaidīt so atbildi? LŪDZU HELP!! ;((
26.12.2012 17:40 |
 
10 gadi
Reitings 51
Reģ: 26.12.2012
viņa bijusī jau ir tā kas liek bildes. es zinu, ka viņiem pirms tam jau ir sena draudzība pēc tās šķiršanās, jau vairākus gadus patiesību sakot. bet nu jā, tā meitene nav normāla. es pat nezinu kādēļ viņš ar to meiteni vēl vispār kaut kur iet. es saprotu, ka tomēr ne visi ir mājās sēdētāji, arī es nevarētu tikai mājās nosēdēt un man arī patīk pavadīt laiku ar draugiem, kuru starpā ir pa kādam pusim, tādēļ sākumā neko jau arī neteicu. abi nevēlamies viens otru pazaudēt, tādēļ uzstādīju tādu kā ultimātu, ka, kamēr viņš ar savu bijušo vēl tik ļoti tusēs, es arī varu ar citiem čaļiem sazināties. ceru, ka vismaz tas liks viņam apdomāties. tagad arī neko nerakstīju, pats atsūtija sms, rīt vēlas tikties. žūpa gluži nav, jo galva ir īstajā vietā, bet tomēr nepatīkami, ka uznāk tie brīži, ka sāk vairāk dzert, bet vismaz šoreiz tas nav šņabis, bet tikai alus, kam pati neatteiktu.


katrā ziņā kas varētu likt viņakm apdomāties vairāk??
21.01.2013 21:05 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Meitēn, daudzas lūdz padomu, kā tikt vaļā no tādiem, bet tu prasi, kā tikt pie viņa. Kādu tu iztēlojies kopdzīvi, ģimeni ar šo cilvēku? Vai tas tiešām ir tas, ko tu gribi?
21.01.2013 21:07 |
 
Reitings 1068
Reģ: 05.10.2012
katrā ziņā kas varētu likt viņam apdomāties vairāk??
izlasi velreiz savu šo jautājumu un paprasi sev vai tas tev ir vajadzīgs?
nevajag tev tādu lopu,nevajag,bet nu ja patīk sevi mocīt un cīnīties ar vienu dzērāju tad uz preikšu,pati pec tam liesi gaužas asaras,ka dēļ viņa savu jaunību būsi palaidusi vējā..
21.01.2013 21:10 |
 
10 gadi
Reitings 51
Reģ: 26.12.2012
pasaku uzreiz, ka neplānoju visu dzīvi ar viņu pavadīt kopā, šaubos ka būs kopīga ģimene. bet patiešām šo cilvēku mīlu. esmu tāda, kāda esmu, un cīnos līdz pēdējam.
21.01.2013 21:11 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
smaidule, kā tu zini, ka tavam puisim ar bijušo nav sekss? :P es nesaprotu, kāda tur mīlestība, ja tavējais labprāt izvēlas pavadīt laiku ar savu bijušo un dzert, nevis ar tevi?!
21.01.2013 21:38 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Bet ja tu apzinies, ka negribi ar viņu veidot ģimeni, tad kāpēc tik iecirtīgi gribi būt ar viņu šobrīd? Tiešām gribi tik ļoti bojāt nervus un ņemties, lai ar cilvēku dažus gadus padzīvotu kopā?
Es tiešām gribu saprast, kāds ir mērķis šim visam.
21.01.2013 21:41 |
 
Reitings 276
Reģ: 29.01.2009
Smaidule-Tu esi pilnīga idiote. Tik naivu cilvēku sen neesmu sastapusi un šādām naivajām meitenēm vienmēr patrāpās tādi kretīni, kas liks nokrist no ši pūkainā mākonīša.
Vārdsakot īss reuzmē, kā tas viss ir 98% patiesībā, nevis no Tava rozā skatpunkta-\

Viņš Tevi krāpj ar savu bijušo-pofig, ir tur jūtas, vai nav. Tādos gadījumos, ja meitene nedod, seks paliek seks. Viņa draugs Tev saka taisnību, ne jau tapēc, ka grib iegūt Tevi, bet redz kāda naiva muļķe esi un vēlas kaut nedaudz atvērt acis un pats pēdējais-izaudz mazliet.
21.01.2013 22:43 |
 
10 gadi
Reitings 51
Reģ: 26.12.2012
modelll, lūdzu bez pārmetumiem. reāli, visas viņa māsas man pateica, ka starp viņiem nekā vairs nav, un viņas to meiteni pazīst labi. vienkārši pašai nepatīk tas, ka viņi citreiz kaut kur vēl tusē kopā. protams, tajās kompānijās ir vai nu citi draugi vai kāda no puiša māsām. es saprotu, ka puišiem mēdz būt arī meitenes draudzenes, bet napatīkami, ka šajā gadījumā tā ir viņa bijusī.
reāli, viņš man pats pierādīja vēl vakar, ka viņam ir jūtas pret mani.
aj, bet jēga teikt, ja nemaz nesaprotat. ne visi puiši ir vienādi. ja jums tā ir gadījies, tas nenozīmē, ka visiem tā ir. jā, viņš nav perfekts, bet kurš gan ir.
23.01.2013 20:14 |
 
10 gadi
Reitings 51
Reģ: 26.12.2012
katrā ziņā par ieteikumiem, ne tik liels paldies par apvainojumiem un pārmetumiem. izrunājām, pateicu visu kā man tagad ir, pierādīja, ka joprojām mīl mani un viss. tēma slēgta.
23.01.2013 20:16 |
 
Reitings 1519
Reģ: 30.04.2010
Da loģiski, ka kniebj to bijušo, vienalga kādas tur jūtas nejūtas. Kaut kur izšaut riekstus tāpat grib.
23.01.2013 21:51 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
haha! cik gan sievietes medz but naivas! pie masas vins ir un necel! un ko tad vins dara pie tas masas? kadi alkoholiki ir,ka dzer! doma logiski, calis tuse, dzeer un iespejams ari laiz pa kreisi-argulot ar citam, jo tu nedod! bet nedoma tagad,ka es saku, ka dabusi dzeku atpakal,ja pargulesi ar vinu, vnk tev tads-nekads virietis vai pareizak butu teikt-puisitis pagadijies!
23.01.2013 21:59 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!