Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Krāpt un (ne)piedot

 
Reitings 8
Reģ: 26.12.2012
Sveikas, meitenes!
Esmu nonākusi situācijā, ar kuru nekad nedomāju, ka nāksies saskarties. Tā ir sekojoša - mans vīrietis pavadīja gadu strādājot ārzemēs. Skaids, ka šis laiks nebija viegls. Viņš atgriezās jau vasarā. Protams, ka man interesēja viņa gaitas utt., un zinot viņu, es sapratu, ka kaut kas tur ir bijis. Visu laiku no šīm sarunām izvairījāmies un dzīvojām laimīgi tālāk, jo galu galā tagad ESAM kopā Latvijā. Taču, pirms neilga laika man tomēr šī doma tik ļoti nelika mieru, ka es vēlējos uzzināt, kas tad tur ir noticies. Uz to atbilde bija - kas bijis bijis, nedomāsim par pagātni. Es tomēr nelikos mierā un vēlējos noskaidrot. Uzzināju..un tagad saprotu, ka varbūt labāk bija nezināt. Viņam bija gadījuma sakars lielā alkohola reibumā ar kādu dāmu.
Izdzirdot to, likās, ka iekšā kaut kas salūzt. Tas, kas ir visus šos gadus būvēts un celts. Protams, ka pats skaidrojās, ka tas bija tikai fiziskais kontakts, pēc tam meiteni nav ne redzējis, ne dzirdējis, un tas nenozīmē neko.
Tagad esmu dilemmas priekšā. Pati tik ļoti vēlējos to uzzināt, tagad kožu pirkstos un domāju vēl papildus domas (kā bija, kā viņam patika, vai es esmu labāka, kā viņš jūtas utt.)?
Iespējams, ka te lomu spēlē arī mana pieredze, kad es pirms laika devos uz tādu pašu laiku mācīties ārzemēs, bet viņš gaidīja mani. Es gan ar nevienu līdz gultai netiku, kaut gan iespējas bija 1000. Bet tajā pašā laikā nepieļauju to, ka par to nedomāju...un te sākas problēma.

Iespējams, lielu lomu te spēlē tas, ka esam viens otram pirmie, nopietnie, ilgie, visās jomās. Viņam gribējās izbaudīt ko citu, arī man.Tikai es ar nevienu nemīlējos, viņš gan aizgāja tālāk. Bet tajā pašā laikā, arī pati neesmu labāka, jo noturējos, bet domas bija visādas.

Nesaprotu, vai nopelt viņu (kas protams būtu normāli), vai piedot? Tā it kā jau šobrīd ir veca lieta, bet kad par to domāju, tad sāp tā, ka nezinu, cik ilgu laiku man vajadzētu, lai to pieņemtu..
Vai jums ir bijis līdzīgi? Vai šādas pa kreisi iešanas tālumā jauniem cilvēkiem saprotat? Vai esmu tiesīga vainot citu, ja arī pati neesmu nemaz tik balts jēriņš? Un kādas attiecības (un vai vispār) var veidoties? Piedot var, bet vai aizmirst???
26.12.2012 16:13 |
 
Reitings 1033
Reģ: 13.09.2012
A zin kā, aizej tu arī ar kādu paņemies, būs 1:1, būs vieglāk tad..
Bet, ja ņem pa nopietnam, tad es to nepiedotu, neaizmirstu un turpmāk vnm būtu šaubas par viņu. Alko alko, aizbildināšanās tikai.. ko zini, kas vēl tur bijis, varbūt ar vēl 5cām ņēmies utt.
26.12.2012 16:17 |
 
Reitings 3755
Reģ: 22.10.2012
Nu, katru situāciju jau var vērtēt dažādi, tomēr pēc savas pieredzes varu teikt, ka visas attiecības, kurās ir bijušas krāpšanas, man ir beigušās ar šķiršanos.
26.12.2012 16:17 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Labāk tiešām nebūtu jautājusi. Ir pagājis gads. Protams, tas nemaz sāpju un nodevības sajūtu, bet ir ir pagājis gads, visu šo laiku ir bijis labi kopā, nav bijušas domas par šķiršanos. Ja paliksi kopā, tad šobrīd sākas garš piedošanas ceļš. Aizmirst noteikti nebūs viegli, bet ne neiespējami.
Es nezinu, kā rīkotos, jo neesmu bijusi šādā situācijā, bet pieļauju, ka nešķirtos.
26.12.2012 16:17 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Ja es gadu laistu prom vīrieti, tad ar apziņu - iespējams ir viss - gan man, gan viņam un lieki nejautātu, kas, ko, kā. Īstenībā ko tu gaidīji?
26.12.2012 16:20 |
 
Reitings 428
Reģ: 01.12.2012
Pa kreisi iešanas (nav svarīgi - tālumā vai tuvumā) nesaprotu, neatbalstu, un manuprāt, tās nav ne ar ko attaisnojamas.

Domāju, ka attiecības jums jau ir pačakarētas, padomā - visu laiku tev, pat ja piedosi, būs tā apziņa, ka viņš bijis ar citu... Es domāju, ka tās ir mocības. Prāta un nervu čakarēšana. Vai Tev to vajag?

Viedokļi, protams, būs dažādi.
26.12.2012 16:23 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Ja es gadu laistu prom vīrieti, tad ar apziņu - iespējams ir viss - gan man, gan viņam un lieki nejautātu, kas, ko, kā.


Piekrītu šim!
26.12.2012 16:25 |
 
Reitings 1033
Reģ: 13.09.2012
Leila, es jau arī reiz piedevu krāpšanu.. pagāja laiks un atkārtojās tas pats :D Tagad nemūžam vairs nepiedošu to, ja krāpi - lasies ellē.
26.12.2012 16:25 |
 
Reitings 675
Reģ: 07.09.2012
Nav man bijusi šāda situācija, un noteikti, ja gadītos kas līdzīgs, es teiktu pavisam savādāk, bet šobrīd tavā vietā es sevi nostādītu fakta priekšā - ir notikusi krāpšana un es esmu nodota. Es cilvēkam ticēju, paļāvos uz viņu un viņš mani nodeva. Es labāk to cilvēku palaistu vaļā. Sākumā piedotu viņam, bet sevis dēļ, ne jau viņa dēļ un pēc tam palaistu prom.
26.12.2012 16:30 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Nesaprotu, vai nopelt viņu (kas protams būtu normāli)

kur rodas šitāda stulbuma domāšana,es nekad nesapratīšu!

Vai nu piedod un dzīvo tālāk,vai pamet. Bet ne jau tagad nopel vai terorizē,tā ir bērnišķīga uzvedība,kas pierāda,ka neesi ne par matu labāka par krāpēju.
26.12.2012 16:30 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Patiesībā šī nu beidzot ir situācija, kurā tu līdz galam vari būt egoiste. Un lai zinātu, ko darīt, tev ir jāsaprot atbildi tikai uz vienu jautājumu - KĀ TEV BŪTU LABĀK? Dzīvot tālāk bez viņa vai turpināt attiecības un samierināties, ar to, kas noticis? Un nav svarīgi, kā būtu pareizi, ko darītu citas, kā ir pieņemts un bla bla bla. Bet, ja nolemsi palikt kopā, aizmirsti to, kas ir bijis, vai vismaz nobāz dziļi, dziļi, lai tas ikdienā nelec ārā un negrauž ne tevi, ne viņu. Ja dzīvot tālāk, tad dzīvot tālāk. Un nedomā par to, ka tas varētu notikt vēlreiz - risināsi problēmas tad, kad tās radīsies. Tagad rīkojies tieši tā, kā pati jutīsies labāk tieši šobrīd.
26.12.2012 16:34 |
 
Reitings 675
Reģ: 07.09.2012
es jau arī reiz piedevu krāpšanu.. pagāja laiks un atkārtojās tas pats Tagad nemūžam vairs nepiedošu to, ja krāpi - lasies ellē.


Jā, ar krāpšanu tā ir. Bieži ja piedod tam krāpējam, ir ļoti liela varbūtība, ka atkal aizies pa kreisi. Kāpēc? Jo tad krāpējs skandina šādus vārdus:"Nu viņa taču piedeva pirmo reizi, gan jau piedos otru reizi."
26.12.2012 16:35 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
ah,tiešām ir lietas,ko labāk nezināt.Pēc pieredzes saku.Ir lietas,ko tik ļoti gribēju uzzināt,bet uzzinot,visu laiku iekšā kaut kas grauž. :(
26.12.2012 16:35 |
 
Reitings 612
Reģ: 11.09.2012
Tiešām ''viedi'' padomi. Vari protams naivi cerēt, ka viss būs labi, aizmirsīsi, bet, ja reiz otrs cilvēks ko tādu ir izdarījis, tas tikai parāda par viņa raksturu un morāli. Agri vai vēlu nākotnē tas atkārtosies, ja vien viņš nepilnveidosies. Nu nav šādiem cilvēkiem izpratnes par attiecībām un to jēgu. Lai pērk lelli un drā*, nevis krāpj mīļoto sievieti!

Arī šī tēma man liek aizsvilties! Atvainojos jau iepriekš!
26.12.2012 16:36 |
 
Reitings 551
Reģ: 12.08.2012
Nazīc pastāv iespēja,ka nākošā tava dzīves atklāsme būs,ka cilvēki ir tikai cilvēki un viņi ir tādi,kā ir,un ka tev vienai nav vajadzīgs izmainīt visu pasauli pēc sava prāta:D Iedomājies 6 miljardi cilvēku uz zemes un katram tev dzīvot jāiemāca?!Katram jāpasaka cik stulba domāšana viņam!?:D
26.12.2012 16:37 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
cumshot tu lasi mani kā atvērtu grāmatu!
26.12.2012 16:39 |
 
Reitings 21
Reģ: 17.08.2012
Pirmkārt, novēlu Tev izturēt un pieņemt pareizo lēmumu. Katrā ziņā dari tā, kā liek sirsniņa.
Otrkārt, arī man bija puisis, kurš mani krāpa. Un laikam jau ne vienu reizi vien. Pēc pirmās reizes piedevu, pāris mēnešus viss bija skaisti, bet tad tas notika vēlreiz. Otrreiz nepiedevu. Vēl vairākus mēnešus pēc šķiršanās viņš nelikās mierā, zvanījās, sūtīja sms ar visādiem salkaniem tekstiem, ka ir mainījis, ka nekad mani vairs nesāpinās un blā blā blā.. Taču otrreiz es neļāvu sev salūzt, maigi sakot reizes piecdesmit pasūtīju viņu tālu, tālu prom (lai neteiktu rupjāk :D )
Treškārt, un kas ir visstulbākais, tā visa krāpšanas padarīšana ir tik dziļi iedragājusi mani, ka pat tagad, esot jaunās attiecībās ar vienkārši fantastisku vīrieti, un pat apzinoties (ar prātu), ka varu viņam uzticēties, TOMĒR pagātne liek manīt par sevi, un man ir nenormāli bail, ka mani atkal sāpinās tā, kā to izdarīja bijušais. Un šīs bailes jūtu ne tikai es, bet arī mans vīrietis (par laimi viņš ir ļoti saprotošs un saka, ka viņš gaidīs to brīdi, kad spēšu viņam uzticēties uz visiem 100).

Ceturtkārt, jautājums no manas puses - vai es esmu vienīgā tāda, kurai šī krāpšana iepriekšējās attiecībās, met ēnu jaunajās? Kā sevi savaldīt un tikt ar tām paranojiskajām bailēm galā?
26.12.2012 17:00 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Es uzskatu, ka tur, kur ir mīlestība - nav vietas krāpšanai. Tik vienkārši, bet tik grūti tai pašā laikā. Tam nav attaisnojuma
26.12.2012 17:03 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
vai es esmu vienīgā tāda, kurai šī krāpšana iepriekšējās attiecībās, met ēnu jaunajās?

nē tu neesi tāda vienīgā :)
26.12.2012 17:15 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
murmulene , neesi vienīgā! man arī met ēnu. un smagi bojāja jaunās attiecības.
26.12.2012 17:19 |
 
Reitings 1283
Reģ: 02.09.2012
Es pašlaik uzturu attiecības attālumā, kas tādas solās būt vēl pāris gadus. Uzreiz puisi nostādīju fakta priekšā - ja būs krāpšana, uzreiz aiziešu. Tā vienkārši. Un es netaisos iedziļināties dažādos aspektos, sakritībās un laikapstākļos, kas to ir viecinājuši.

Manuprāt, alkohols nav vainu mīkstinošs, bet gan pastiprinošs apstāklis. Kas gan tam vīrietim lika piedzerties kā lopam, ka vairs nevalda pār sevi?
26.12.2012 17:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits