Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Neizpratne un apjukums. Sarežģīti.

 
Reitings 1
Reģ: 26.12.2012
Labrīt!

Nekad nebiju domājis, ka kādreiz apmeklēšu šo portālu ar mērķi uzrakstīt forumā. Tas brīdis pienācis.

Esmu vīrietis. Jau salīdzinoši ilgu laiku (ne mazāk kā divus gadus) zinu jauku meiteni. Rakstu "zinu", jo neesam nedz pārmijuši kādu vārdu, nedz arī personīgi pazīstami. Tomēr visu šo gadu laikā, tiklīdz viens otru sastapām, allaž apmainījāmies ar zīmīgiem skatieniem, kā arī pēc viņas uzvedības varēja noprast, ka viņa vēlas uzsākt ar mani kontaktu. Un, kas svarīgi, visa šī iniciatīva nāca no viņas puses. Savukārt es tajā laikā īpaši neiespringu, vien atbildēju ar tikpat zīmīgiem skatieniem, jo biju pārliecināts, ka agri vai vēlu pie labākās izdevības viss atrisināsies pats no sevis. Acīmredzot smagi kļūdījos un nošāvu greizi. Viņas uzvedība joprojām nemainījās (un nemainās joprojām) un mani šāds dīvaino attiecību modelis ilgākā laika posmā sāka neapmierināt, tādēļ nolēmu viņai uzrakstīt. Atbildē saņēmu, ka "es neko nezinu, tas bija sen" un tādā garā. Un, kas pats interesantākais, šie skatieni, dažbrīd pat slepus, joprojām turpinās.

Nezinu. Iespējams izklausās jocīgi un smieklīgi un forumā nav iespējams situāciju pilnīgi izskaidrot, bet tā nu tas ir. Piebildīšu, ka vecuma ziņā neesam pusaudži, bet virs 20 gadiem.

Viņa ar mani spēlējas? Spodrina savu ego? Varbūt gaida, kad vakarā zem viņas istabas loga nodziedāšu serenādi?!

Esmu apjucis. Vispār - galīgi sūdīgi.
26.12.2012 09:50 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Ārprāts, vecīt .. divus gadus un neesi saņēmis drosmi pieiet viņai klāt un uzrunāt? Loģiski, ka sieviete mētā muļķi, jo viņai vajag vīrieti, nevis nobijušos puišeli, kas nevar saņemt drosmi rokās un uzrunāt viņu .. vēl jo vairāk, ja abi esat vecumā virs 20 ..

Un nemāni sevi - no attiecībām tur nav ne smakas .. gribi attiecības? Ej un mēģini! Neizdosies? Tas nav pasaules gals .. vismaz prāts brīvs un varēsi domāt par nākošo:D

PS Jaukas meitenes ilgi nepaliek vienas ..
26.12.2012 12:32 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Ak,Dievs!Sievietēm patīk izlēmīgi puiši :) NEBREMZĒ!!!!
26.12.2012 12:36 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
oj,vīrieši :)
26.12.2012 12:37 |
 
Reitings 1906
Reģ: 05.04.2009
Ja vīrietis bremzē, viņš sievietes acīs var zaudēt vīrišķību.
26.12.2012 12:45 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Izklausās, ka tos viņas skatienus tu vairāk interpretē pa savam, nekā viņa tiešām tur kaut ko domā... Divi gadi taču ir šausmīgi ilgs laiks!
26.12.2012 12:46 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
'Pilnībā piekrītu ^^ !!!
varbūt ari ir tā, kā viņa saka. agrāk bija tā, ka viņa ko gribēja ar tevi, bet pagāja 2 gadi un saprata, ka ar tādu puisi neko nevēlas un iespējams, ka pat atrada citu. a bet tie skatieni ir iesēdušies droši vien no pagātnes. varbūt tev tikai liekas, ka viņa tik ļoti skatās uz tevi.
nu 10% es tikai dodu, ka viņa varbūt ar tevi spēlējas. un īstenībā grib panākt no tevis kādu konkrētu rīcību.
neuztver to kā apvainojumu- bet tev sex vsp ir bijis?
27.12.2012 11:53 |
 
Reitings 62
Reģ: 13.12.2012
2 gadus pārmijāties skatieniem un tu viņai uzrakstīji vēstuli sociālajos tīklos? O_O Tik vien? :D
Nu, pirmkārt, ja tev kāda meitene patīk un plus vēl ir arī acu kontakts un viegls flirts, tad ir jāiet klāt un jārunā! Pat, ja meitene ir tikai spodrinājusi savu ego - iespēja, ka viņa piekritīs iepazīties un iedos savu numuru ir pie tieša kontakta, jo viss notiek pa īstam, "šeit un tagad", tāpēc nav laika stundu skatīties uz vēstuli un domāt pieklājīgu atbildi, izvērtējot visus par un pret.
Otrkārt, meitenēm tiešām patīk izlēmīgie un rīcībspējīgie, šo var pierādīt tikai rīkojoties.
Un tagad, atgriežoties pie tavas problēmas - nākamreiz, kad viņu satiec, pieej klāt un, ja viņa ir ar draudzenēm, palūdz, lai viņa ar tevi uz brīdi parunā divatā un noskaidro situāciju. Pastāsti, ka viņa tev liekas jauka meitene un ka tev šķiet, ka arī tu viņai patīc, un uzaicini viņu kaut kad satikties un iepazīt vienam otru, bet ja tu kļūdies un viņai nepatīc, tad lūdz, lai viņa pārtrauc tevi maldināt. Galu galā - BE A MAN!!! 8)
28.12.2012 19:39 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits