Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Calvin Klein

 
Reitings 963
Reģ: 08.05.2010
sweikas.
Kāda zin kāda ir starpība euphoria un euphoria blossom smaržām? Biju ciemos pie draudzenes un patika viņas smaržas..Prasu kas par smaržām šī saka,ka Calvin Klein euphoria.. Tgd gribu nopirkt un izrādās,ka viņas ir divas..
23.12.2012 19:03 |
 
Reitings 1319
Reģ: 10.10.2010
Sīkumos nevarēšu pastāstīt atšķirību. Man ir forbidden euphoria, manuprāt, vislabākās no visām pieejamām. Bet diezgan nenoturīgas, vismaz uz mana ķermeņa. Max. 2h un viss. Vispār nevaru atrast normālas noturīgas smaržas. Varbūt, kāda arī ieteiks kaut ko, jo man ir bijušas DKNY sarkanais, MEXX (black) , Calvim Klein, visas turas max. 2 h, un nav tā, ka nejūtu tikai es. Prasīju arī citiem. Tgd gribu Marc Jacobs Lola, bet nu nezinu, vai viņas būs noturīgas..
23.12.2012 19:12 |
 
10 gadi
Reitings 3122
Reģ: 29.01.2009
Blossom ir vairaak svaigas, peec manaam domaam, vairaak piemeerotas vasari. Tumsaas euphoria ir intensiivaakas, un vairaak piemeerotas ziemai. Vispaar, manupraat, abi aromaati ir ljoti atskiriigi.
23.12.2012 19:14 |
 
Reitings 476
Reģ: 20.05.2009
negribu apbēdināt, bet to nav 2vu... viņas ir 5cas ":D

1) Ck Eiuphoria edp
2) CK euphoria edt
3) CK euphoria blossom
4)CK euphoria spring temptation
5)CK euphoria Forbidden

nu a kadas tas smaržas bija? saldas vai svaigas?? jo pimeram CK spring temptation un Blossom nav pilniigi nekā kopīga smaržas zinā ar klasisko Euphoria edp vai edt. Pilniigi atšķirīgi aromāti. Spring temmptation un Blossom ir svaigi, viegli ziedu aromāti, ātri gaistoši un meitenīgi. Turpretīm klasiskās euphoria ir pasmagas, saldas, biezas un krēmīgas un ĻOTI noturīgas. pilnigs pretstats ;) vairāk vakar smarža bet ja patīk, kadēļ nelietot 24/7? ;)
nu un visbeidzot Firbidden,kas ir ati jaunākā Euphoria saimē, kurai arī nav nekas kopīgs ar klasisko Euphoriu, salds aromāts un daudz nenopietnāks par klasisko. salds un garšīgs, bez elegances.

lai tas paskatās uz pudeles un pasa,kas tiesi rakstits. Ja teiks ka tikkai euphoria, tad tas ir klasiskais vai edp tumšajā pudelē vai edt ,kurai skidrums ir stipri gaišāks ;) aromāt vienādi, bet intensitāde edp ir 5x lielāka.
24.12.2012 15:16 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits