Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Jaunā gada svinēšana?

 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Šogad pirmais gads 5 gadu laikā, kad esmu brīvas meitenes statusā un parasti svinēju drauga kompānijā. Šogad nezinu kur svinēt un ar ko. Draudzenes, protams kā pēc Mērfija likuma, visas ir aizņemtas un tusiņi piedavājumā vai nu tādi, kur negribu vai tādi, kur visi būs pa pārīšiem, bet man nav pārīša! :(


Varbūt ir vēl kādas brīvas meitenes, kurām nav ideju, kur un kā svinēt un varētu savākties uz jauno gadu kopā - kāda naktskluba ballītē (neesmu nekad bijusi tādos New Year pasākumos) vai sarīkot ballīti. Nu tas tā ja ir vēl tādas vientuļās kā es, kam nav pārīša!
21.12.2012 22:33 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Man it kā arī nav pagaidām nekādu dižo variantu, izņemot mājas:D
Ella, cik Tev gadu?
21.12.2012 22:46 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
man ar nav ko darīt :D ok man un vēl pāris draudzenēm :D

ak jā kāpēc aizņemtās meitenes nekad neapvieno jaungada svinēšanu tā,ka ir gan otra pusīte,gan draudzenes?
21.12.2012 22:49 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
apvienot jau var, bet tiem, kas vieni paši, varētu būt nevisai interesanti/jautri/omulīgi, kad apkārt visi pa pārīšiem!:D
21.12.2012 22:52 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
nu tad es nesaprotu tos pārīšus,kas pasākumos stūrītī čubinās viens ar otru nevis izballējas (t)
21.12.2012 22:54 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
mani draugi, kas ir pa pārīšiem tā arī dara(vai arī vsp nekur neiet)!un, kad vēl sāk tev blakus mīlināties, tad ir vsp čau!
man jau šķiet, ka es tā toch nedarītu, ja ballējas, tad ballējas!:D
21.12.2012 23:00 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Ja es esmu attiecībās,man ir ļoti neērti vnk ignorēt visus,es nemaz tā neprotu! Mīlināties var pasākuma izskaņā vai,kad esat divi vien,bet ja ir pasākums,tad ir pasākums ar draugiem!
21.12.2012 23:02 |
 
Reitings 2817
Reģ: 04.06.2009
Man ar nav plaanu,bet diemzheel esmu uk. Un beidzot laikam man buus briivs pa jg,bet zinot sevi,plaani uzradiisies peedeejaa sekundee :D
21.12.2012 23:04 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Jackie man ir 23 gadi!!!
Nu tie pārīšu pasakumi nav forši, jo beigu beigās visi dzr šampi, sabučojas un tie pārīši ir kopa, bet tas vientuļaisk klejo no pārīša pie pārīša, lai apsveiktu un galu galā visu laiku tomēr ir viens...
Un tad kad mēs agrāk svinējām un man bija parītis, bija kaut kā žēl tos nabadziņus, kas bija vieni paši! Tāda kā līdzjūtība, ka nav sanācis atrast pavadoni. Negribu lai par mani tā domā!
22.12.2012 15:53 |
 
Reitings 500
Reģ: 31.07.2012
apvienot jau var, bet tiem, kas vieni paši, varētu būt nevisai interesanti/jautri/omulīgi, kad apkārt visi pa pārīšiem


A ko tie pārīši savācās, lai katrs atsevišķi divatā čalotu? A kāpēc vispār jāsavācās? Iedomājos to skatu - telpā pilns ar cilvēkiem, bet neviens ne ar vienu nekomunicē, tikai pa divi. Un vientuļais vsp sēž viens un skatās griestos. :D:D

Un tad kad mēs agrāk svinējām un man bija parītis, bija kaut kā žēl tos nabadziņus, kas bija vieni paši! Tāda kā līdzjūtība, ka nav sanācis atrast pavadoni. Negribu lai par mani tā domā!


Es šo īsti neizprotu? Jūs kāda pārīšu organizācija? Želojat vientuļniekus? :D Vai tad draugi nav tam domāti, lai saprastu un kopā priecātos?
22.12.2012 16:11 |
 
Reitings 177
Reģ: 29.01.2009
Es ar nesaprotu, kā tas var būt, ka draugu kompānijā jājūtas kā vientuļniekam. Man, ja vīrietis sāk pa traki glausties klāt, es viņam pasaku, ka neesam vieni un te ir arī mūsu draugi. Bet tas notiek ļoti, ļoti reti, kad viņš ieņēmis pa daudz, pārējā laikā arī uzvedas normāli. Jāpadomā, kas tad jums tās par kompānijām.
22.12.2012 16:28 |
 
Reitings 1681
Reģ: 01.09.2012
Nu mums tā parasti ir, ka tie kam ir otrās pusītes vairāk kopā turās vai arī ar citiem pārīšiem. Un tad ja meitenei ir draugs tajā pašā ballītē tad nesanāk nemaz tā maksimali izjautroties, jo tomēr ir tāda kā neliela kontrole.

Nu es nesn biju tāda ballītē, kura bija pie manas draudzenes, kura nesen saka ar puisi dzīvot kopā. Un visas sarunas mums par tādam kopdžīves lietām, tur bija lielāka kompānija un daudz jaunu pāru - tad nu stāstījā kur atpūtās, kā džīvokli iekārtoja, un visu laiku skan "mēs" nevis "es"! Un tad man īsti nav ar ko dalīties, jo jau kopš augusta esmu viena. Un vēl visu laiku jautā man, vai ar kādu satiekos? Kāpēc ne? Un vēl trakāk, ka bija uzaicināts arī vientuļš puisis lai savestu ar mani kopā. Man viņs nepatika, bet jutos piesieta viņam, jo viņs tāds ar baigām cerībām nāca uz pasākumu. Krč visu vakaru kratījās man pakaļ, jo viņam arī bija vienam garlaicīgi!


Bet tēma nav par to, bet par jaunā gada svinēšanu! Tad ja kāda vēl grib ballēties, bet nav ar ko tad droši rakstat vēstulīti. Vai epastu, ja nav reģistrējušās: [email protected]
22.12.2012 17:42 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits