Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kas notiek vīrietim "apkārt"?

 
Reitings 49
Reģ: 31.07.2012
Sveikas, dāmas un tie daži kungi, kurus esmu šeit pamanījusi.

Lieta tāda, ka es atkal esmu nedaudz sapinusies un vēlējos noskaidrot jūsu pieredzi vai viedokli- varbūt kādai (gan jau noteikti) tā ir gadījies.

Lieta tāda, ka ar šo vīrieti tiekos- pamazām viss it kā attīstas, bet nevarētu teikt, ka mums ir baigās attiecības (tā teikt- līdz seksam vēl neesam tikuši, lai kā dažreiz gribētos). Zinu, ka viņš patīk citām sievietēm/ meitenēm un pat ļoti. Viņš pats to zin un apzinās. Kaut arī saka, ka viņam es patīkot un ik pa laikam atgādina, kas ir tās lietas, kas viņam manī patīk. Dažreiz gan gadās, ka liekas, ka viņš pazūd kaut kur, bet tad jau atkal parādās nākamajā dienā.

Tagad sēžu un domāju, ja nu viņam tādas kā es esmu vairākas un ar visām viņš komunicē? Bet no otras puses, ja viņam svarīgs būtu tikai sekss, tad viņš to sen jau būtu izdarījis un "nestiepis gumiju". Tagad domāju kā ar viņu patiesībā ir.
19.12.2012 22:35 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
esmu varbut sekla, bet man skiet, kas tas pa attiecibam bez seksa? jums vel tas nav bijis, bet tu jau esi griezsirdiga, it ka butu kads vecs, precets paris.
tikpat labi dzeks vnk tevi uzskata par comu, vai doma, ka nekas nopietns.
19.12.2012 22:37 |
 
Reitings 49
Reģ: 31.07.2012
Ja viņš mani uzskatītu par čomu, tad diez vai kaut ko tādu man teiktu.
Greizsirdīga neesmu nemaz, jo mums jau vēl nekā tāda nav bijis, lai es kļūtu greizsirdīga. Bet vienkārši interese par to vai viņš mani čakarē. No otras puses, zinot viņu- viņš varētu arī visu ļoti lēnītēm uzsākt. Bet līdz galam nesaprotu- no vienas puses ir skaidri teksti kā gandrīz "es tev gribu", bet tajā pašā laikā neko tajā virzienā nedara. Man šādi pirmo reizi, tāpēc esmu nedaudz apjukusi.
19.12.2012 22:44 |
 
Reitings 7781
Reģ: 12.11.2010
es tiesam nezinu vai vins tevi cakare.
cik ilgi tiekaties?jus vsp tiekaties, ir randini, skupsti?
19.12.2012 22:47 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Es nedomāju, ka tā ir apzināta čakarēšana. Neviens jau nevienam neko nav solījis, tāpēc neko arī nav parādā un nekāda čakarēšana nav. Bet pieļauju, ka viņš līdzīgi komunicē ar vairākām meitenēm. Izklausās pēc vīrieša, kas plūst pa straumi un neko nopietnu nedomā nevienā virzienā. Neizklausās, ka viņš mērķtiecīgi ietu uz nopietnām attiecībām. Bet varbūt tieši otrādi - grib veidot tieši nopietnas attiecības, bet vispirms cilvēku iepazīt, nevis mesties uz galvas ūdenī. Varbūt viņš vienkārši negrib neko sasteigt.
Ko darīt tev? Visticamāk lieki nesacerēties un plānus nekalt, pašai plūst pa straumi, izbaudīt, ko dzīve piedāvā un pārāk daudz nedomāt par nākotni. Dažreiz skaisti ir tieši tas, ka nezini, kā notikumi attīstīsies un vienkārši dzīvo, bet liekas piedomāšanas :)
19.12.2012 22:52 |
 
Reitings 49
Reģ: 31.07.2012
Esam jau pazīstami pietiekami sen šis viss arī stiepjas, liekas, ka jau mūžību. Citreiz tā vien gribas viņam tiešā tekstā pajautāt- ko Tu no manis gribi un cik Tev tādas kā es esmu. Bet nevaru, jo man nav tiesības neko tādu otram jautāt, jo tā ir tikai viņa darīšana, kamēr mums nav bijis nekā vairāk... Grrr, šāda ķēpā esmu pirmo reizi ieberzusies un nesaprotu kā lai tieku ārā un kurā virzienā. Jo, kad esam kopā, man gribas viņu visu sev- sevi viņa apskāvienos un neko vairāk. Bet no otras puses, būšu godīga, nezinu ar ko sākt, lai viņu iedrošinātu uz ko vairāk. Ne gala ne malas. Un ko lai iesāk? hmm
19.12.2012 23:08 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Citreiz tā vien gribas viņam tiešā tekstā pajautāt- ko Tu no manis gribi un cik Tev tādas kā es esmu.


Bet pajautā! Varbūt ne gluži, cik viņam vēl tādas ir, bet, kā viņš tevi uztver. Ja jau tas stiepjas ilgi, tad var tā vilkties arī bezgalīgi... Jā, iespējams, ka ar to arī viss beigsies, bet tad tu vismaz zināsi, ar ko rēķināties. Tikai iepriekš izdomā, kādi ir viņa atbilžu varianti un kā rīkosies katrā no iespējamajām situācijām. Ja nepajautāsi, neuzzināsi... Ne tā?
19.12.2012 23:11 |
 
Reitings 49
Reģ: 31.07.2012
Tur sava taisnība ir... vienreiz pašā sākumā, sadzērusies vīnu (viņš gan to nezināja), sms veidā arī mēģināju viņam to pajautāt. Beigās gan sanāca neliela sabraukšana augumā viņam- nākamā rītā likās, ka viņš vairs negribēs ar mani kontaktēties. Bet nē- viss turpinājās kā ierasts.
No vienas puses brīžam liekas, ka viņam noteikti ir kāda vēl. Bet citos brīžos liekas, ka pilnīgi noteikti nav.
Tagad sēžu ar telefonu rokās un vēlos viņam uzrakstīt sms (zvanīšanai vēls), bet nesaprotu ko rakstīt.

ps. Esmu tik apjukusi šobrīd, ka gribas mest mieru. Bet tajā pašā laikā negribas viņu pazaudēt!
19.12.2012 23:24 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Šovakar neraksti! Sakārto domas, visu pārdomā un aprunājies, kad tiksieties - vienkārši aprunājies, nevis pieprasi kaut ko vai pārmet. Pasaki, ka tev svarīgi zināt viņa domas :)
19.12.2012 23:41 |
 
Reitings 49
Reģ: 31.07.2012
Paldies Ebe, būs jāpadomā.
19.12.2012 23:55 |
 
Reitings 370
Reģ: 29.01.2009
Es drošvien vienkārši pajautātu vai viņš grib ko vairāk, kaut ko nopietnāku. Jo tas jau arī ja jūs pārgulētu vēl nenozīmē to, ka vienādi uztverat kur atrodaties ar šīm attiecībām.
20.12.2012 00:07 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Ha! Pazīstama loģika .. līdzīga manējai :D

Apakšā doma sekojoša - kā jau Ebe min, sākumā gribas cilvēku iepazīt un saprast, ka gribi viņu. Man, piemēram, ir tā, ja es sasteidzu sex padarīšanu un man vēl nav pietiekami liela liesma sirdī pret sievieti, tad visticamāk nekas tālāk arī nebūs, tāpēc nesasteidzu intīmo pusi. Kā arī otrs labums - pēc sexa principā ir kaut kādi "expectations" no otra .. līdz tam īsti nav korekti kaut ko īpaši "prasīt" no otra, piemēram, uzticību :D Es vienmēr saku tā:"Es guļu tikai ar savu meiteni". Respektīvi, pēc šī soļa es uzskatu sievieti par "savu sievieti". Un trešais labums, bet noteikti varētu minēt kā vērtīgāko - netiek čakarēta sieviete tik ļoti! Visiem mums zināms, ka pēc sexa pamestās uzreiz domā "Viņš no manis gribēja TIKAI sex". Es nedodu iespēju sievietēm tā domāt par mani. Jā, bet kopējā doma - sieviete tiek mazāk "čakarēta".

Protams, es to visu arī nevelku garumā! Ne ilgāk kā pusotru mēnesi, citādi jau tas kļūst par izsmieklu vai vazāšanu aiz deguna .. Bet nu citam vīrietim var būt citi "termiņi".
20.12.2012 09:06 |
 
Reitings 2727
Reģ: 07.05.2011
Nu sekss var nenotikt ari tadel, ka nav isti piemerotas vietas, piem., apkart citi laudis, kam tas nav jaredz utml.
20.12.2012 09:13 |
 
Reitings 217
Reģ: 15.11.2012
Ak jel, cik sarežģīti tie vīrieši ar savām loģikām. Kamēr vadīsies pēc viena rīcības plāna, palaidīs garām daudzas iespējas.
^^, cik tālu esi ticis ar savu loģiku? Laimīgi precējies ar bērnu bariņu? Vecums jau tāds, ka uz to pusi jau vajadzētu būt.

Padoms meitenei. Ja ir pacietība, tad gaidi, kamēr vīrietis tiks galā ar sevi, jo domāšana tiem vīriešiem reizēm ir bremzēta. Ja zūd pacietība, tad dod mājienu ar mietu, lai beidzot izlemjas.
20.12.2012 09:23 |
 
10 gadi
Reitings 611
Reģ: 15.04.2010
Mans tagadējais draugs tā uzvedās tad, kad es viņam it kā patiku, bet viena cita tākā patika vairāk, un kamēr viņa viņu čakarēja, tikmēr viņš tieši tāpat mani čakarēja.
20.12.2012 10:13 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu es tavā vietā konkrēti pajautātu. man ir bijuši līdzīgi gadījumi. aj, manuprāt, nekas nav labāks par skaidru patiesību un konkrētību, ja vien tu pati tam esi gatava. tev ir vislielākās tiesības pajautāt to, ko tu gribēji jautāt, bet savādāk, piemēram - ko es tev nozīmēju?ko tev nozīmē mūsu attiecības?un ko tu pašlaik vēlies?
tev nav jāizsaka pārmetumi par to, vai viņš tiekās vai netiekās ar citām. tikpat labi viņš tev var samelot un to visu turpināt. kad saņemsi atbildes uz jautājumiem, tad jau viss būs daudzreiz skaidrāk. un varēsi pati saprast. ja puisis saka, ka vēlas ar tevi attiecības, tad pajautā, kāpēc tad viņš tās neveido? un kādas tieši attiecības tad viņš vēlas? ja nevarēsi dabūt konkrētas atbildes, tad viss skaidrs. tāpat arī, ja viņš saka ka grib, bet neko lietas labā nedara. nu, ak jel, mēs visi esam cilvēki, un tad ļauj otram iet, ja neesi vēl izlēmis, ka gribi ko nopietnu.
20.12.2012 10:43 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Like-A-Boss Varēju būt precējies un ar bērnu bariņu, bet tā dzīvē neiegrozijās, pirms mazliet vairāk kā pus gada pašķīros ar savu ilggadējo draudzeni (5.5 gadi kopā). Bet mana loģika labi strādā:D Vismaz mani sirdsapziņa negrauž par to, kāds es cūka esmu, kad nesanāk kā gribētos.
Bet, neatkarīgi no tā, tāpat bieži jūtos kā cūka, kad nākas rīkoties saskaņā ar savu sirdsbalsi.
20.12.2012 11:07 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Lotvija- cik ilgs ir tas laiks, kad jūs jau satiekaties kā kkas vairāk par vnk paziņām?varbūt tev tikai šķiet, ka tas laiks ir pārāk ievilcies?vai varbūt ir jau par ilgu šādai nekonkrētībai?
20.12.2012 11:27 |
 
Reitings 217
Reģ: 15.11.2012
^^, protams, vainosim visā dzīvi nevis sevi. :D
Teikumus par cūkām nesapratu. Mana loģika uzkārās pie pretējiem apgalvojumiem:

"Vismaz mani sirdsapziņa negrauž par to, kāds es cūka esmu"
UN
"neatkarīgi no tā, tāpat bieži jūtos kā cūka"

Izlemies taču vienreiz, esi cūka vai neesi :D
20.12.2012 11:35 |
 
Reitings 35
Reģ: 04.09.2011
Bet jus jau neesat paris? kada tev dala ko vins dara, vinam ir visas tiesibas satikties kaut ar vel 10 citam. Ari ja jums bus sex, tas automatiski nenozime, ka nu vins ar citam satikties un sexot vairs nedrikst. Drikst,jo jus neesat paris.
20.12.2012 12:15 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Like-A-Boss Tā bija mana izvēle un es esmu sava likteņa noteicējs .. nav, jo es negribēju .. happy? :D

Un es esmu cūka :D Vismaz pēc gada noteikti :D Tava loģika nesaprot, jo es izsakos čerez "Ž". Piedod, to ne visiem lemts saprast :D
20.12.2012 13:35 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!