Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Darbs vs Prakse

 
Reitings 5
Reģ: 20.07.2012
Labvakar.
Jau vairākus gadus strādāju darbā, taču neredzu nākotnē sevi šajā vietā, jaunu darbu atrast ir grūti, jo to ko vēlos darīt nav pietiekošas pieredzes, neatbilstu vairums sludinājumu prasībām, sūtu CV jau gadu, bet ne regulāri, sūtu tad ja jūtu, ka tas varētu būt priekš manis. Šobrīd ir iespēja mēģināt pieteikties praksē ko patiesi vēlētos darīt, bet ja piesakos praksē, man ir jāpaliek bez darba un, es palieku bez iztikas līdzekļiem, vienīgais kas būtu diezgan mazs bezdarbnieku pabalsts.
Vai ir kāda aizgājusi no darba lai bez maksas savas pieredzes, sapņu vadīta darītu lietas ko vēlētos? Un kā attīstijās prakse, vai bija iespēja prakses vietā turpināt darbu?
19.12.2012 20:16 |
 
Reitings 2728
Reģ: 29.01.2009
Man tā nav bijis, bet tādā situācijā jādomā reāli - par kādiem līdzekļiem dzīvosi prakses laikā? Vai prakses vietā kaut teorētiski būtu potenciālā darba vieta pēc prakses iziešanas? Sirds darbs ir baigā romantika, tikai puncis tāpat gribēs ņammu un ķermenītis siltumu.
19.12.2012 20:21 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits