Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

pareiza izvele :)

 
Reitings 8
Reģ: 18.12.2012
Ch....
isti nezinu ko iesakt,ar savu nakotnes profesiju :(
mani piesaista maksla bet isti nezinu vai ar sadas nozares profesijam var labi nopelnit,tapec prasu jums padomus kada profesija pec jusu domam var but noderiiga netikai man bet arii apkartejiem :)
18.12.2012 17:31 |
 
Reitings 2310
Reģ: 09.06.2009
Saac ar to,ko tu negribeetu studeet vai nevareetu. Piemeeram, par latvieshu valodas pasniedzeeju tev kljuut buutu diezgan gruuti,jo,cik redzu,gramatika nav tava stipraa puse. Bet,ja nopietni, tad iesaku maaciities to,kas tevi interesee, jo,ja buusi tieshaam speciaalists savaa nozaree,tad darbu nebuus probleemas atrast.
18.12.2012 17:38 |
 
Reitings 8
Reģ: 18.12.2012
:D
nu ja tur jau ta lieta,ka makslas nozare ir loti daudz,daudz profesiju....un pgd es esmu loti apjukusi , jo neesmu parliecinata vai izdarisu pareizo izveli :)
bet paldies par taviem ieteikumiem,nemsu vera:)jauku dienas nobeigumu ;)
18.12.2012 17:45 |
 
Reitings 1888
Reģ: 15.09.2012
Nu ar mākslu ir saistīts, piemēram, arī interjera dizains un nopelnīt var tīri labi.
18.12.2012 17:59 |
 
Reitings 692
Reģ: 02.12.2012
un kuras no tām daudzajām profesijām tev tā kā šķistu tuvākas? par kurām tu varētu teikt, ka pastāv iespējamība, ka tā būtu viena no profesijām, kurā tu gribētu strādāt, kurā tu būtu labs speciālists?
vispirms izsvītro ārā to, ko tiešām nemācīsies. tad galvā paturi tās dažas profesijas, ar mākslas novirzienu, kurās būtu gatava mesties iekšā. ;) protams, to vari pierakstīt uz lapiņas un tad katrai profesijai meklēt + un -, un beigu beigās tu noteikti sapratīsi, kura tad tev ir tā ciešākā.. un, ja nesapratīsi, tad tici man - māksla nav tavs virziens, tā lūk.
18.12.2012 18:01 |
 
Reitings 8
Reģ: 18.12.2012
paldies miss_mia-par so profesiju es biju domajusi,un cik es zinu tur ir vajadziga matematika,kas man labi padodas :)
18.12.2012 18:17 |
 
Reitings 8
Reģ: 18.12.2012
es macijos makslas skola,bet driz vien atmetu tam ar roku, jo bija sausmigi gruti apvienot divas skolas,tgd pati nozeloju :) , jo varbut ja nebutu atmetusi tam ar roku ,tgd butu skaidriba kur doties.
pec maniem zimejumiem mani pasniedzeji man ir teikusi ,ka man butu loti labi piemerota profesija-gramatu ilustretaja,bet isti nesaprotu,kapec vinji ta domaja,jo es savos darbos saskatu kko citu......
pirmas domas ir iet uz vizazisti vai uz interjera dizaineri :)
nemsu vera visu ko ieteici paldies - PASIONELLE :)
18.12.2012 18:24 |
 
Reitings 551
Reģ: 12.08.2012
Paliec uzticīga dvēseles mērķiem zvaigznes palīdzēs:)
Tā pat cilvēki agri vai vēlu pamet visu,lai dzīvotu savu dzīvi,to,kuru viņi dziļākajā būtībā vēlējušies dzīvot,kāds agrāk kāds vēlāk..

____________
Ps.Un Mikelandželo ir teicis-ja jūs zinātu cik daudz darbu esmu ielicis,lai sasniegtu savu līmeni,jums mani darbi neliktos brīnums:)
Ticība,savs ceļš+darbs.
18.12.2012 18:25 |
 
Reitings 8
Reģ: 18.12.2012
Cumshot.....paldies :)
man ir bijui vaiarki plani par savu nakotnes profesiju,neaprobezojoties uz makslu,tas bij sports,zinatne....bet vienalga galu galaa es esmu atkal tai pasa vieta kur sakumaa,es apstajos pie makslas :) tapec baidos izdarit nepareizo izveli,lai galu gala nenonaktu tur ,kur biju sakuma-pie makslas.
18.12.2012 18:33 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Es laikam nekad nevareetu dariit ar domu-cik ar to nopelniisu!Taapeec arii gleznoju sev ...nekad nevaru gleznot ar domu-interesanti,cik par to gleznu vareetu prasiit.
Taapat arii savu profesiju-mediciinu izveeleejos ne taapeec,ka musm deva divus meenesus atvalinaajumu....Galvenais noteikums- tas ko dari ,tiesaam patiktu.
18.12.2012 18:36 |
 
Reitings 8
Reģ: 18.12.2012
es jau arii zimeju savam priekam un nekad neesu domajusi cik par to nopelnisu,bet tomer ja es gribu nakotnee kkur stradat uzturet sevi par to arii ir jadomaa..........
un nu ja tapej jau arii Emmanuelle tu neesi es un es neesu tu.....ka jau teicu es par to nedomaju vnk nelidinos pa gaisu un domaju ar smadzenes par savu nakotni,lai tas ko es daru nestu man netikai prieku,bet gan arii kkadus ienakumus dzivei...
18.12.2012 20:20 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits