Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

#Brokenheartedgirl.

 
Reitings 97
Reģ: 27.10.2012
Dzīvē vienmēr esmu radusi iegūt to,ko vēlos. Nē,es neesmu iedomīga,nedz egoistiska,man vienkārši ir pašpārliecība par lietām,ko daru. Bet šobrīd,te nu es stāvu,rokas nolaidusi ar maza bērna sejas izteiksmi,kam atņemta salda konfekte. Ir kāds puisis,kuru pazīstu ļoti ilgus gadus. Visu laiku bijām ļoti labi draugi,bet šogad kaut kas mainījās. Vismaz man. Es sāku just siltas jūtas pret viņu. Meitenes,viņš ir kā no kino filmas izkāpis,ar izteiktiem sejas vaibstiem,brīnišķīgu smaidu un galvenais-raksturā mans sapņu puisis. Katru dienu viņu ieraugot,es izkūstu. Pēdējā laikā mums bija nodibināts ļoti labs kontakts,viņš mani ir vedis mājās no ballītēm,kad pati neesmu bijusi spējīga aiziet,runājuši par dzīvi,viss jau brīnišķīgi,bet kas gan būtu dzīve bez šī brīnišķīgā BET.. viņam patīk pavisam vienkārša meitene,visvienkāršākā no visām. Uzzināju to nesen,viņš man prasīja padomu,kādu dāvanu dāvināt viņa sirdsāķītim 20 gadu jubilejā. Tas nu arī bija lūzumpunkts. Tagad šī meitene ir viņam līdzi visos dzīves gadījumos. To redzot es izjūtu nicinājumu,bet pati saprotu,ka tas nav pareizi. Nevar vēlēties visu,bet kā lai aizmirst? Bēgt kā mazam bērnam,izvairīties? Bet kā,ja katru dienu šie cilvēki jāsatiek? Ir tik sāpīgi noskatīties uz to visu,nekad mūžā neesmu jutusies tik mazvērtīga kā šobrīd! Dzīve arī man aplauž spārnus.
17.12.2012 23:42 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
baigi smagi.
a visā tajā periodā, kad bijāt pazīstami, viņš tev izrādīja kādas pretjūtas, skatījās īpaši, kko teica vai tml?
jo ja nekā tāda nav bijis, tad vīrietim tas var arī nenotikt.
17.12.2012 23:45 |
 
10 gadi
Reitings 1004
Reģ: 21.08.2012
Es emocionāli tevi saprotu, bet kas vēl - ar varu mīļš nekļūsi. Man nav citu ieteikumu šai situācijai, kā vien tas, ka nevajag iekšā jaukties, ja gribi, lai tas puisis tevi vēl novērtē kā draugu.
17.12.2012 23:47 |
 
Reitings 97
Reģ: 27.10.2012
Protams,ka bija. Visas tās mīļās saskatīšanās,dziļās tēmas,muļķīgi joki,ko saprotam tikai mēs divi vien,vakara pastaigas. Nezinu,var būt visu šo laiku esmu devusi sev veltas cerības,esmu tikai viņa draugs? Vienalga nepatīkami..
17.12.2012 23:47 |
 
Reitings 370
Reģ: 29.01.2009
Traki jau, vienīgais ko ieteikt censties pēc iespējas samazināt laiku, kad tev viņš ir jāredz. Un vienmēr palīdz jauna ieķeršanās, nebūtu jādomā vairs par viņu ;)
17.12.2012 23:48 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
nu un kāpēc ātrāk neļāvies jūtām?
ja godīgi, tad sanāk, ka tev kā ar bomi pa pieri iedeva vien tad, kad viņam cita parādījās.
sanāk, ka savu izdevību palaidi garām...
17.12.2012 23:49 |
 
Reitings 97
Reģ: 27.10.2012
Jā,palaidu gan. Iekšā noteikti viņu attiecībās nejaukšos,neesmu ļaunatminīga,vai atriebīga. Tagad tikai vajadzīgs laiks,lai to visu aizmirstu.
17.12.2012 23:51 |
 
Reitings 370
Reģ: 29.01.2009
Vismaz būsi guvusi pieredzi, ka ir jārīkojas un savas jūtas jāatklāj ātrāk :)
17.12.2012 23:56 |
 
10 gadi
Reitings 1725
Reģ: 14.06.2010
Man ir bijis līdzīgi. Un tici vai nē, bet tagad esmu ar to puisi kopā jau labu laiku, un esam ļoti laimīgi. Tā kā viss dzīvē notiek tā, kā tam jānotiek. Varbūt jums jāiepazīst citi, lai saprastu, ka tas, ko meklē, ir tepat blakus. :)
18.12.2012 00:11 |
 
Reitings 97
Reģ: 27.10.2012
Paldies,meitenes!
18.12.2012 00:20 |
 
Reitings 5941
Reģ: 30.10.2009
Saprotu tevi. :( Ko darīt - nav ne jausmas. Sāpe jau būs tāpat, lai cik tas laiks paies, ja tavā priekšā viņi čubināsies un mīlināsies, bet tev sirsniņā vēl viņš būs. Kamēr no tās izlien - ai, nezinu, cik tam ilgu laiku vajag.
Es centos mukt un bēgt prom. Man tā bija vieglāk, padoties, pazaudēt visu, bet neredzēt. Nesanāca. Es esmu vēl joprojām laba un jauka, vienmēr gatava palīdzēt, nekad nav skaudis, ja viņš ap kādu citu ucinās, vienkārši negribu sevi tā mocīt, kamēr ''nepāriet''. :D Ik pa laikam saskrienamies un tad tā - tāpat jau jauki satikt, pēc tam paraudāt spilvenā un tad atkal labi. :D :D

Nezinu ko tev ieteikt. Bēgot ir vieglāk, bet tas nozīmē, ka tu pazaudēsi iespējams pašu vīrieti arī. Riskanti. Paliekot - pieradīsi, sāpēs, bet būsi klāt.
18.12.2012 00:47 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nedzirdēju nekur tevi pieminam jūtas. tas ir tikai tavs ego, jo tu nevari dabūt to, ko tu gribi. un tas tevi vnk padara traku. sāc pieņemt šādas lietas, jo, ja tu tagad tā pārdzivosi, tad nākošos dzīves atteikumus vsp uztversi kā pasaules galu. mācies pieņemt to, ka bez tava viedokļa un domām ir arī cita cilvēka domas un viedoklis. tu nevari dabūt VISU. un šis lai tev kalpo par pierādījumu, ka tā arī ir. cik iepriekš spītīgi tu pastāvēji uz savu un ieguvi visu, tik tagad tev spītīgi viss nāk atpakaļ. ka tevi ar tieši tādu pašu pārliecību vīrietis negrib.
var jau būt, ka tam puisim iepatiksies tu, bet, kas to lai zina. varbūt ir vērts atklāt savas jūtas. bet pirms to dari izdomā, vai tas ir mans iepriekšpieminētais tavs ego vai tā tomēr ir mīlestība. jā, mīlestība, jo dēļ patikšanas nesāpini cilvēkus.
18.12.2012 14:10 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits