Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

apnikums

 
10 gadi
Reitings 396
Reģ: 29.08.2009
Sveikas!

Vienkārši gribēju pasūdzēties!
Esmu jau 3 gadus attiecībās, viss it kā bija forši līdz šim, taču tgd sākušās kkādas nesaskaņas, nu kkas nav tā kā vajag..es nezinu ko gribu un vai gribu turpināt šo visu..
bet ir tāds pieradums, ka grūti kko mainīt!
Vienīgais ko tagad gribu ir būt vienai un patrakot, man šķiet, ka manā dzīvē iestājusies rutīna, esmu precējusies 20 gadus un nekas nemainās! Laikam ir sācies tas laiks, kad gribas nevienam neatskait;ities un darīt to, ko pati vēlos, bet nezinu vai tas ir kkāds prāta aptumsums un vai to pēctam nenožēlošu.
Jums ir bijusi šāda situācija? Kā lai ar to tiek galā? Pēdējā laikā tas mani nomāc...
17.12.2012 00:25 |
 
10 gadi
Reitings 396
Reģ: 29.08.2009
:)
17.12.2012 00:28 |
 
Reitings 802
Reģ: 28.06.2012
Aizšauj kkur uz pāris dienām bez astes. Tas palīdz, zinu pēc sevis. Nav kādas draudzenes, kas dzīvo tā patālāk vislabāk aiz robežas kkur. Jo tālāk, jo labāk. Varēsi apdomāt un padomāt kas un kā.
17.12.2012 00:35 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
Esmu jau 3 gadus attiecībās

esmu precējusies 20 gadus

? :D
17.12.2012 00:38 |
 
10 gadi
Reitings 396
Reģ: 29.08.2009
liekas, ka būtu precējusies 20 gadus :D
17.12.2012 00:38 |
 
Reitings 1516
Reģ: 01.07.2011
nedari muļķības. aizbrauc kaut kur prom, kā jau te ieteica, padomā par dzīvi, sailgojies utt. tā daudziem notiek, ka kādā brīdī sāk gribēties kaut ko citu, bet tas parasti ātri pāriet, tāpēc nesačakarē attiecības
it īpaši ja nekādu īpašu iemeslu, lai šķirtos, nav
17.12.2012 01:09 |
 
10 gadi
Reitings 1063
Reģ: 21.08.2012
piekrītu Menda!
Galvenais saproti, ka tas nenotiek tikai ar jums, nemeklē jūsos vainu. Tā notiek ar visiem pāriem, tikai cik kurš grib darba un enerģijas ieguldīt, lai kaut ko mainītu. Galvu augšā.
17.12.2012 02:33 |
 
Reitings 181
Reģ: 17.06.2009
Ar savu pieredzi šādā jautājumā negribētu dalīties, bet, lai jau...
Bijām arī 3 gadus kopā ( tas ir kaut kāds lūzuma punkts, jo pazīstamiem arī bijis tieši šis laiks tāds pats), viss riebās, rutīna, apnikums, strīdi par pilnīgi neko, man pat ar viņu vairs skūpst'ties negribējās, kur vēl kko vairāk, bet sirds dziļumā zināju, ka mīlu viņu un prom nespēju aiziet.
Tmēr liktenis ar mani gribēja paspēlēties vai kko pierādīt. Sastapu nenormāli jauku puisi, viņš mani apbēra ar komplimentiem, lutnāja (ko drags pēdējā laikā ļoooooti reti darīja), krč sajauca man galvu nepajokam. Tad nu vienā reizē aizgāhjām tālāk par sarunām, sākām skūpstīties, bet tā vietā, lai man būtu patīkami, es no laimes kustu, man riebās, es izkāpu no mašīnas un ātriem soļiem devos uz mājām, cerēdama pēc iespējas ātrāk sastapt savu mīļoto. Tiklīdz viņu ieraudzīju sākām skūpstīties kā sen to nebijām darījuši, no tās dienas mana attieksme pilnībā mainījās, nu jau kā gads riņķī no tā notikuma, bet es patiešām viņu nvērtēju ar visu rutīnu, galvenais, ka VISPĀR vairs nestrīdamies.
Nu tāda, dīvaina bija mana pieredze.
17.12.2012 09:35 |
 
10 gadi
Reitings 396
Reģ: 29.08.2009
teliite

Man ir tas pats, arī uzradies vēl viens pusis, satikties gribas, bet visu laiku pie sevis domāju, cik tas būs slikti ja satiksimies..aj sarežģīta šī visa lieta :D
17.12.2012 09:56 |
 
Reitings 11698
Reģ: 29.11.2012
Es domāju,ka tas ir tikai normāli. Es pati esmu 3 gadu attiecībās un jūtu,ka vairs nav tas. Protams,ka mīlu viņu bezgalīgi, bet pie apvāršņa ir uzradies negaidīti pilnīgi svešs vīrieties. Jāteic,ka tikai virtuālajā vidē. Sarunājamies par dzīvi, par laika apstākļiem, par nenozīmīgām lietām. Neperinam satikšanos un nekādus fiziskus kontaktus neapspriežam, bet jāteic,ka ir patīkami un gaidu katru vēstuli no viņa, jo ir tik...patīkami parunāties ar kādu citu.
Manuprāt, katrās attiecībās pienāk šāds lūzuma punkts,kad ir jāapstājas un jāpadomā - vai 1 sānsolis ir tā vērts, lai palaistu garām šo cilvēku, ar ko ir pavadīts tas ilgais laiks kopā.
17.12.2012 10:02 |
 
Reitings 1603
Reģ: 22.06.2012
Nu re, Tu esi nonākusi pie secinājuma, ka iestājusies rutīna. Izejot no secinājuma, ir iespējas izdomāt veidus, kā iziet no rutīnas!

Mans ieteikums būtu parunāt ar otru .. un nevis strīdēties, bet kopīgi pie siltas tējas zem vienas segas .. mierīgi un bez stresiem. Vislabāk pēc sexa :D Kopīgiem spēkiem vajadzētu spēt izdomāt nodarbes, kas neprasa lielus resursus un abiem ir pietiekami interesantas. Un attiecībās ir daudz kompromisu .. atgādini to savam vīrietim! Tikai nesākat uzskaitīt, bet vienkārši kā atgādinājumu .. ja sāk uzskaitīt, tad aizver tēmu ar:"Es negribu šo sarunu ievirzīt negatīvā gultnē" vai ko tamlīdzīgu .. resursi ir nepatīkams temats .. iespējams, tieši šis - kā palielināt savu ģimenes budžetu - būtu Jums kopīga sarunu tēma un nodarbe?

Ui, es atceros, kā man nepatika iet ziemā ārā vienkārši pastaigāties, bet tāpat gadījās, ka izdevās manai ex mani izvilkt ārā un pasaldēt :D
17.12.2012 11:19 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
Varbūt cenšaties laiku pavadīt vairāk viens no otra atsevišķi. Varbūt jūs katru dienu pārāk bieži esat kopā, vai, nedod dievs, vēl kopā strādājat? kad būsiet atsevišķi vairāk (piemēram, sāc apmeklēt kādas sporta nodarbības), tad tu sapratīsi, vai tu vnk nesaprati, ko darīt, jo jūs viens otru jau esat pieņēmuši kā pašsaprotamus, vai tomēr tā mīlestība ir izzudusi. jo mazāk jūs veltat uzmanību viens otram ikdienā, jo vairāk tā mīlestība izplēn, piemēram, ja jūs daudz laika pavadāt kopā kaut vai blenžot tv, bet viens ar otru pat nesarunājaties. vnk jums vienam ar otru paliek garlaicīgi. noteikti tiec kkur viena, lai vari sajust, vai tu pēc viņa vēl ilgojies, bet ņem vērā to, ka pēc ilgākas tavas prombūtnes, viņš arī var ko pārdomāt, ja jums ir šādas nesaskaņas.
17.12.2012 14:48 |
 
Reitings 2080
Reģ: 05.11.2012
esmu attiecibas 5 gadi un ir dels, vienmer esmu citigi rupejusies par kartibu majas par siltam vakarinam virinam, bet tagat kka vis apnicis, gribu atpusties-patuseties izrauties no ikdienas! skiet ka attiecibas vairs nav nekada miluma, vins daudz strada atnak majas paed un iet gulet, nav vairs ka bija, ari domaju pa skirsanos, bet nevaru sanemt, a varbut nemaz nevajag! aiziesu ar draudzenem kkur atpusties un tad jau redzes ka bus :)
17.12.2012 14:56 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
Mēs savu krīzi pārdzīvojām, tas gan nebija pēc trīs gadiem (ap to laiku viss jau gāja uz labo pusi). Arī man pie apvāršņa bija parādījies cits vīrietis, ar kuru gan nekas nenotika un tomēr.
Esmu nonākusi pie secinājuma, ka katru reizi, kad liekas, ka nu jau viss, jāšķiras, ir jāpajautā sevi daži jautājumi: Vai bez viņa man būs labāk? Vai esmu no savas puses izdarījusi visu iespējamo, lai attiecības būtu foršas tieši te un tagad?
Un par tauriņiem, aplidošanu un sākumposma romantiku - tas ar laiku izzūd visās attiecībās. Ja neizdosies mīlestību saglabāt šajās attiecībās, kur ir garantija, ka ar nākamo vīrieti izdosies?
Viss ir tavās rokās, tev jāizlemj, vai tikšanās ar jauno vīrieti tev dos vairāk, nekā centieni saglabāt esošās attiecības? Otrs cilvēks nav klauns, kam jāspēj tevi vienmēr izklaidēt, lai nekļūtu garlaicīgi. Un dažreiz pie vainas nemaz nav rutīna attiecībās. Varbūt tev vienkārši šobrīd dzīvē ir garlaicīgi un jāpamaina kaut ko? Varbūt tas nemaz nav vīrietis, kas jāmaina.
Ko tavs draugs par to visu domā? Ieteikums izrunāties arī nav no sliktākajiem...
17.12.2012 15:08 |
 
Reitings 2715
Reģ: 12.09.2012
sniega.pika, es šitā
Neperinam satikšanos un nekādus fiziskus kontaktus neapspriežam, bet jāteic,ka ir patīkami un gaidu katru vēstuli no viņa, jo ir tik...patīkami parunāties ar kādu citu.
arī daru - galu galā tā ir tikai saruna, sarunāties drīkst :D BET ir pašai ir ļoti labi jāzina robežas un, nemelojot sev, jāsaprot, ka nekas vairāk par sarunām tas arī nav un nebūs/tu negribētu, lai ir, citādi var pamatīgās auzās iebraukt un pati sev prātu sačakarēt...
17.12.2012 15:11 |
 
Reitings 537
Reģ: 02.11.2012
Nu tieshaam.
Kas jums liek domaat ka naakamaas attieciibaas ar sho jauno viirieti nebuus tieshi tas pats peec 3 gadiem?Vai tad atkal mainiisiet viirieshus?
Ja gribaas kraapt tad izkiries vispirms no drauga lai veelaak nav sirdsapzinjas paarmetumu.
17.12.2012 15:53 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.10.2012
Mums arī pēc trīs gadiem bija krīze, labi, krīze bija tikai man, viņš vispār neko nepamanīja, varbūt zieassvētkus svinat katrs pie savas ģimenes? Mājās pie vecākiem vienmēr ir mierīgāk, apdomāsies , kārtīgi izdomāsi ko īsti vēlies ;)
17.12.2012 16:05 |
 
10 gadi
Reitings 396
Reģ: 29.08.2009
Paldies meitenes par padomiem! Bet tomēr kkāds velns mani dīda satikties ar to otru puisi...
Mans draugs, man šķiet, ka nemaz nenojauš kā es jūtos un ja tgd paziņošu, ka Z-svētki jāsvin atsevišķi, viņš būs šokā.. jo loterija ir izvilkta, dāvanas izlozētas, viss jau saplānots.. un jā, zinu, ka man ir jāparunā ar viņu, bet nezinu kā lai sāk, jo mēs kkā parasti neapspriežam tādas lietas, zinu tas ir dīvaini, bet tā tas ir :D mēs parasti sastrīdamies un ne no kā salabstam...
Ehh..cik grūti, laikam kkāda depresija sākusies..


P.S nezinat kādu labu astrologu?
17.12.2012 16:46 |
 
Reitings 133
Reģ: 14.10.2012
tokioo nu tad ieteiktu satikties ar to puisi, ja tiešām savējo vēl mīli, tad jau pēc pusstundas jau būsi mājās pie sava puiša un sapratīsi ka gribi tikai viņu, ja nē, tad jāsāk domāt uz ko šīs attiecības virzās
17.12.2012 16:49 |
 
10 gadi
Reitings 396
Reģ: 29.08.2009
tā, laikam, jādara :)
17.12.2012 18:33 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits