Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Kruīzs uz kuģa ziemā... ATSAUKSMES.

 
Reitings 13
Reģ: 28.12.2011
Sveikas meitenes.

Diezgan aktuāla tēma šobrīd ir iespējamās Jaunā Gada sagaidīšanas iespējas. Tallink daudz reklamējas ar saviem kruīza piedāvājumiem, tādēļ sāku nopietni apsvērt iespēju arī izmantot viņu piedāvājumu.. ,bet mani nedaudz uztrauc fakts, ka ziemā jūra kā nekā ir aizsalusi vai nav kkā bīstami vai ne komfortabli pārvietoties ar prāmi ziemas laikā.

Tāpēc jautājums Jums- varbūt kāda ir braukusi un var mani nomierināt vai arī tieši otrādi :D

Būtu ļoti pateicīga par atsaucību.
11.12.2012 00:00 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Drošības ziņā nedomāju, ka kaut kas būtiski mainītos. Bet tas, ka ne kurš katrs panes jūras slimību, ir fakts :) Pagājušos Ziemassvētkos sanāca spontānā veidā doties ar Romantiku. Trāpījās vēl vētras laikapstākļi, šūpoja pamatīgi... vienā brīdī prāmis palika gandrīz tukšs (acīmredzot, vairākumam kļuva tik slikti, ka noslēpās pa kajītēm)...
Episks brauciens, jo romantika pārvērtās par romantisku vemstīšanos.... :)

Tāpēc iesaku ņemt līdzi vestibulārā aparāta zāles, lai šāda reakcija neizbojātu visu prieku.
11.12.2012 00:07 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
jo romantika pārvērtās par romantisku vemstīšanos....

tas ir tad,ja abi dala podu? :D
11.12.2012 00:10 |
 
10 gadi
Reitings 4890
Reģ: 29.01.2009
Esmu braukusi decembrī, kad viļņi ir 3,5 m un arī tā normāli vemstījos! :D bet tas bija braucot atpakaļceļā (uz Rīgu), uz Stokholmu bija tīri jauki un jautri, kuģis tik ļoti nešūpojās! :) Tagad gribējām pirkt ceļojumu visai ģimenei, bet atceroties to, cik sūdigi jutos, nezinu vai brauksim...
11.12.2012 00:13 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
tas ir tad,ja abi dala podu? :D

Apmēram... smieklīgi tagad atcerēties, bet vispār toreiz bija slikti ne pa jokam, domāju, ka nobeigšos un prāmis uz pusēm pārlūzīs. Pēc laika sapratām, ka guļus pozā ir vieglāk panest un tādā "plankingā" abi nogulējām visu ceļu :)
11.12.2012 00:16 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Tiesa, neesmu kuģojusi ar Tallinku, bet kad kuģoju uz Āfriku, tas bija maijā. Tad gan bija šausmas, uznāca pamatīga vētra, un to lielo,mežonīgo torpēdu tā šūpoja, ka arī tur visi apkārtējie pēkšņi pazuda. Vēl kā šodien atceros, kā viļņi šļācās 3 stāvā :D pret logu. Vismaz noskaidroju,ka man nav jūras slimība, bet mammai un visiem pārējiem gan bija.
Es vēlos pateikt, ka laikapstākļi IR neprognozējami, vienā mirkli viss mierīgi, nakamajā jau kuģis šupojas. Vienīgi ziemā nebūtu forši atrasties ārpus kuģa, vērot viļņus (kas man ļoti patīk).
11.12.2012 00:24 |
 
Reitings 1534
Reģ: 29.01.2009
3 reizes esmu braukusi kruīzā ar Tallink. Taisni ziemā (decembra/janvāra mēnešos). Jūras slimības man nav un nevienu vemstamies neredzēju nevienā no reizēm - ne starp manējiem, ne arī citiem cilvēkiem, neskatoties uz to, ka vienā no reizēm kuģis tiešām ļoti šūpojās.
Citādi vispār nekāda diskomforta, iesaku. :)
11.12.2012 00:26 |
 
Reitings 3685
Reģ: 14.11.2011
Es arī gribu ar Tallink aizbraukt, kur jūs pērkat tās biļetes? Visi tā braukā,laikam baigi lēti, bet KUR?
11.12.2012 00:27 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Braucu pagājušajā ziemā, janvāra sākumā. Nekādas vētras nebija, protams, šūpoja, bet man bija ok. Es jau vairāk satraucos par to, ka nevis uz kuģa problēmas, bet gan auksti, kamēr staigā pa pilsētu. Visu laiku kafejnīcā, muzejā vai veikalā diez vai atradīsies. Gribēsies arī pastaigāt. Bet ja stindzinošs sals vai sniegputenis, tad jau staigāt nepatīkami.
11.12.2012 06:13 |
 
Reitings 537
Reģ: 29.01.2009
Esu braukusi gan ziemā, gan vasarā-mums katru gadu tradīcija braukt ar Tallinku! :) man ir tā Club One karte ar ko arī izmantojam lētos braucienus. Mēs vienā jaunajā gadā braucam, kad laiks nebija foršs, nebija auksts, bet kaut kas visu laiku nāca no gaisa. Vienīgais ko neiesaku ziemā ņemt C kajītes, kas skaitās zem ūdens, jo tad tev visu nakti jāklausās, ka prāmis lauž ledu, un tad tu iedomājies ka tas viss notiek tev aiz sienas.
Tagad arī janvārī brauksim. Ir bijušas mums arī vētras, bet līdz vemšanai nav vēl nonācis, lai gan sajūtas ir stulbas. :)
11.12.2012 08:59 |
 
Reitings 1197
Reģ: 23.03.2012
visas reizes, ko ziemā braucu, tajās visās es jau ap septiņiem, astoņiem vakarā saldi čučēju, jo tā šūpošana nu ir diezgan nepatīkama, tie viļņi ļoti iemidzina un vismaz tad vemt negribas.
11.12.2012 09:12 |
 
Reitings 5395
Reģ: 29.01.2009
,bet mani nedaudz uztrauc fakts, ka ziemā jūra kā nekā ir aizsalusi vai


Rīgas kanāls vēl nav aizsalis, mazā Mazupīte Rojā vēl vaļā, bet kur tad lielā jūra - protams, ka ciet :D :D :D
11.12.2012 09:33 |
 
Reitings 677
Reģ: 05.02.2010
Protams vislabāk šajā laikā drusku būt apreibušai, tad nemaz nejūt to nēsāšanu, un viļņus.
Nekad neesmu vēmusi, kaut gan 3reizes esmu braukusi ziemā.
Katrā gadalaikā jūrā ir sava burvība :)
11.12.2012 09:58 |
 
Reitings 90
Reģ: 29.01.2009
Esmu divreiz braukusi ziemā uz Stokholmu ar prāmi, abas reizes neko sliktu nevaru teikt :)
Ja ir laba kompānija un jautrs noskaņojums, tad var ballēties uz nebēdu. Pašā Stokholmā gan bija ļoti, ļoti auksti un ja nebrauc ar autobusu līdz pilsētai, tad tur ir pamatīgs gabaliņš ar kājām jāiet līdz pilsētas centram! Uz klāja gājām bieži, jo daudzi kompānijā smēķēja, un nebija tik traki, bija interesanti viļņus paskatīties!
Par kajītēm jāpiekrīt jau iepriekš rakstītajam, ka C klases kajītes, kas atrodas pašā apakšā neiesaku ņemt, jo draugi kas bija tādā kajītē, teica, ka ledus baigi sitas gar sienām un sajūtas nav no patīkamākajām!
Mēs izvēlējāmies kajīti ar lodziņu, diezgan interesanti gulēt gultā un skatīties kā garām slīd šēras un saliņas!
11.12.2012 10:04 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Nēsmu braukusi ar lielajiem kuģiem, bet bieži ar mazajiem, ahtām un kuteriem. Iesaku iedzert tās tabletes ( pati nēsmu dzērusi, bet zinu, kad draugiem palīdz ) vai dzert kafiju, vai alko.. Abus pēdējos esmu lietojusi un palīdz. Alko. nepalīdz gadījumos, kad tevi uz jahtas gar sienām mētā :D , bet domāju kad lielajiem kuģiem šādas problēmas nav - tikai maiga, līgana šūpošana un ieaijāšana miegā.
Baltijas jūra pie tik maziem mīnusiem noteikti vēl nebūs aizsalusi.
Iesaku ģērbties silti, jo jūrā būs auksts.
11.12.2012 10:11 |
 
Reitings 506
Reģ: 06.05.2009
Ja nav jūras slimība tad uz priekšu!!! Pirms nedēļas braucu no Helsinkiem uz Tallinu, jūrā bija pamatīgi viļņi un kuģi tā labi šūpoja. Stundu pavadīju sēžot pie loga ar vemjamo maisiņu rokās...
11.12.2012 10:33 |
 
10 gadi
Reitings 5929
Reģ: 29.01.2009
Braucu februārī. Trāpījām tieši visaukstakajā weekendā. Bija ideāli! Skaista daba, bišķi šūpoja, bet man patika :D Nevienam slikti nepalika, nekādu citu problēmu arī nebija!
11.12.2012 11:59 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Brauc kaut kad janvāra beigās, viss jau būtu labi, bet neiesaku ņemt C kajītes, ja citas aizņemtas, tad labāk braukt citā datumā. Ledus tā skrāpēja to kuģi, ka man guļot likās, ka jau viens klucis ieskrāpējies man blakus, bail jau nebij, bet galva gandrīz uzsprāga no tā trokšņa un nevarēja normāli pagulēt. weeeeee....
11.12.2012 12:03 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Esmu braukusi vienreiz mūžā, vēlā rudenī. Nekad vairs nekāpšu uz kuģa. Pirmajā nakti vēl bija tīri ok, otro nakti es pavadīju tualetē. Un slikti man bija vēl 3 dienas pēc nokāpšanas no klāja. Es vispār nemīlu ūdens satiksmi. 20 minūtes uz neliela kuģīša ceļā no Maltas uz Gozo, bet es paspēju noģībt. Man ir tabletes pret jūras slimību, viņām pēcgarša ir tik pretīga, ka bez visas slimības paliek slikti :D
Bet ja atmet jūrasslimību, kruīzs man ļoti patika. Naktī kārtīgi satuntulējāmies un uz klāja gājām skatīties jūru tumsā. Tā ir tāda pārpasaulīga sajūta - jūties kā smilšugraudiņš Visumā, kas pilns ar milzīgu spēku :)
11.12.2012 12:07 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
mūsu ģimene starp Ziemassvētkiem un Jaunā gada laiku brauksim uz Stockholmu, vienreiz jau esmu braukusi, tas bija agrā pavasarī, visai vēsi, gadus 4 atpakaļ, bija ok. Mazliet šūpo, taču uz prāmja tika liela to nemaz nejūt.
11.12.2012 12:12 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Vistrakāk šūpo rudenī, jo tad arī ir vētras visbiežāk, cik zinu, tad pa ziemu šūpošana parasti ir diezgan mierīga.
11.12.2012 12:17 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)