Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Viņa negrib seksu!

 
Reitings 16
Reģ: 10.12.2012
Sveikas meitenes, puiši!
Esmu ar draudzeni kopā jau pus gadu. Esam 19 un 20 gadīgi. Pa šo laiku viņai kāre pēc seksa ir bijusi tikai divas reizes. Pirmā, kad mums pirmo reizi bija seks un otrā reize pēc aptuveni 4 mēnešu būšanas kopā, kad viņa patiešām to gribēja, mums tas bija kādas 5 reizes pa dienu un vēl nākamajā dienā pāris reizes . Pēc tam viņas gribēšana atkal pazuda un tā aŗi pa šiem diviem-trim mēnešiem nav parādijusies, lai aŗi viņa to gribētu. Protams seks mums ir bijis vairāk par šīm pāris reizītēm tomēr es nesaprotu un viņa ne tik, kāpēc viņai tas nepatīk. Vienmēr, kad ieeju viņā, viņai sāp un tāpēc, ka viņai sāp sākumā, viņai nepatīk seks. Es esmu patiešām noraizējies... esmu centies izprast viņas ķermeni, kuras ir viņas juteklīgās vietiņas , esmu mēģinājis kunilingu, es viņu lutinu ar ķermeņa masāžām, esmu vienmēr līdzās.
Viņai pat nepatīk pieskarties savai vāverei un kur nu vēl pirkstus bāzt iekšā. Viņai tas liekas pretīgi spēlēties ar sevi.
Mani hormoni laikam ir spēcīgi, es labprāt reizi nedēļā gribētu seksu, taču respektējot savu draudzeni, es cenšos savaldīties, paciesties. Esam jauni un man nez kāpēc uzskati, ka vienreiz pa divām nedēļām patiešām ir jāgrib, jāvar, bet nu ja viņa negrib, es uzspiest aŗi negribu.
Tiklīdz kā es viņai jautāju, vai mums būs seks, viņa vai nu pasaka nē vai arī "nu labi... un tad kad no priekšspēles jau tūlīt domāju pāriet uz ieiešanu viņā, viņai rodas aizbildinājumi, ka viņai nāk miegs vai viņai sāp vēdars."
Pirms šim attiecībām man bija attiecības ar kurām nebija šādas problēmas. Meitenei patika, viņa gribēja, viss notika. Ko vēl lai pasaku, esmu tik apjucis, domas pa galvu mētājas, ka nezinu cik sakarīgi šo tekstu sarakstīt.
Daudzi čaļi jau noteikti būtu aizmukuši no šādām atiecībām, bet es nē, jo man šī meitene ir patiešām svarīga! Lai arī seksu attiecībās neuzskatu par galveno, tomēr tam ir liela nozīme un gribu lai viņai tas patiktu un viņa justu to pašu ko es.
Saprotu esmu vēl jauns un tik ļoti nepieredzējis. Ja es daru kaut ko nepareizu, lūdzu paskaidrojiet.
10.12.2012 22:26 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
man liekas, ka meitenei ir psiholoģiska rakstura problēmas, un tur var būt viskaut kas bijis viņas pagātnē. Ja esat tuvi, pajautā, kāpēc viņai ir tāds riebums. Normālai sievietei 100% tā nevajadzētu būt. Vai arī iespējams, ka ir problēmas ar dzimumorgāniem (ir ļoti maza iespējamība, bet tāda pastāv).
Esi mēģinājis ar viņu izrunāties?
es, piemēram, arī esmu ar puisi, kuram 21, kā mēs esam kopā, bez seksa vienkārši nevaram. Prasās būt vēl ciešākā kontaktā, bieži čubināmies utt. Un tas ir pilnībā normāli, es neteiktu, ka tās ir ''hormonu'' vētras, jo arī 40+gados normāliem pāriem reizi nedēļā vai divās ir sekss. :)
10.12.2012 22:33 |
 
Reitings 210
Reģ: 14.07.2012
Dažreiz sievietes galva izspēlē jokus un līdz ar to arī vis pārējais ķermenis.Sieviete pati apzinās to, ka viņa nesniedz apmierinājumu vīrietim, bet ļoti bieži šo visu izraisa vīrieša uzvedība. Sieviete nespēj atbrīvoties un nodarboties ar mīlestību tikai tādēļ, ka viņas vīrietis izdarījis ko nepareizu.
Bet paskaidrot to vīrietim ir ļoti grūti.Mīļie vīrieši - mazliet psiholoģisku grāmatu un viss notiks!!!
10.12.2012 22:34 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
Kristīn, uzmanīgāk lasi, vīrietis lutina savu sievieti, masāžas taisa utt.
Ziedus viņai esi dāvinājis? :)
Esi kaut ko darījis tāpat vien, bez domas par seksu? piemēram, vedis uz skolu/darbu no rīta, utml?
10.12.2012 22:37 |
 
Reitings 210
Reģ: 14.07.2012
Tas atkarīgs arī no tā kā vīrietis to lietu pasniedz..

Var gadīties ka viņai lieli kompleksi par sevi, savu izskatu..
10.12.2012 22:40 |
 
Reitings 104
Reģ: 21.09.2010
Es arī domāju, ka vaina ir psiholoģiska. Bet kā viņa reaģē, kad uzsāc sarunu par šo tēmu? Viņa negrib par to runāt? Varbūt iesākumam vainu vajadzētu pameklēt pie ginekologa, ja sāpes patiešām ir fiziskas.
10.12.2012 22:41 |
 
Reitings 1073
Reģ: 12.03.2012
sāpes var būt tāpēc, ka viņa neatslābinās.
10.12.2012 22:43 |
 
Reitings 210
Reģ: 14.07.2012
Ja vīrietim ir prāvs penis, bet sievietei – maza maksts, tāda sāpīga sajūta ar var rasties un visa vēlēšanās tad tiktiešām pazūd..
10.12.2012 22:48 |
 
Reitings 4604
Reģ: 11.05.2010
vai mums būs seks, viņa vai nu pasaka nē vai arī "nu labi...


Varbūt nevajag tā pa tiešo jautāt? Pamēģini bez jautāšanas.. kā saka, iekārdināt viņu uz to..

Bet nu, nezinu, kā jau te teica, vajag parunāt ar viņu par to :)
10.12.2012 22:48 |
 
Reitings 16
Reģ: 10.12.2012
enija, mēs ļoti daudz esam runājuši par to, bet nu viņas atbilde ir, viņa nezina kāpēc tā, pati dažreiz saka, ka ar viņu kaut kas nav kārtībā, lai aŗi viņa ir bijusi pie ginekaloga un viss ir ok.
Ginekalogs pat ieteica lubrikantu un pretapaugļošanās plāksterus, kurus iegādājāmies protams. Ar plāksteriem tik labi negāja, viņai sāka sāpēt krūtis, ka pieskarties vispārnevarēja, tad nu to metām pie malas, bet lubrikantu bieži esam lietojuši, tas daudz palīdzējis.
Čubināmies mēs ļoti daudz. Viņa pat ir teikusi "Man liekas neraksturīgi, ka puisis tik daudz grib čubināties, bet man jau pa'tik." nu viss ok ar to, man pa'tik mīlināties, bet nu seksa problēmu tas neatrisina.
Viņa ir protams teikusi, ka bail ir palikt stāvoklī, bet mēs izmantojam prezervatīvu, kurš protams nav 100% drošība, ko viņa vairāk par mani laikam apzinās un tietojot prezervatīvu man nav tik liela bauda un viņai ne tik. Labi, ka vēl tas lubrikants ir.


Kristīne, varbūt vari sīkāk izteikties? Es domāju, ka es ļoti cenšos, lai viņu iekvēlinātu, ne tikai tai laikā, kad tā lieta notiks, bet arī ikdienā cenšos izpatikt kā vien varu.
Dažreiz man liekas, ka es pārāk uzspiežu šo seksa lietu, vai tā varētu būt? Piemēram es šovakar prasu vai mums būs seks, viņa pasaka nē, nākamajā dienā es atkal mīlinos, gribu seksu, bet viņa negrib, tad jau es atmketu ar roku dažas dienas un atkal mēģinu, dažreiz viņa ir ar mieru, dažreiz noraidoši.
10.12.2012 22:50 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Nez, apdomā, vai viņa tiešām Tev tik ļoti ir svarīga, lai šitā mocītos...
10.12.2012 22:55 |
 
Reitings 210
Reģ: 14.07.2012
Iesaku nepiedāvāt viņai seksu vairāk un pavērot viņas reakciju. Cilvēciņam pašam ir jāizdomā ko vēlas un tur nu pierunāšanas nav jēgas. Ja gribēs- gan jau mācēs kā dot ziņu.Ja nekas nemainās - rēķinies ar to, ka acīmredzot jūs seksuālā ziņā neesat saderīgi cilvēki. Nu un tad tiešām ir nopietni jāapdomā par to, vai ir vērts turpināt attiecības, bet nu tas jau atkarīgs no tevis paša, cik ilgi tu to varēsi paciest..
10.12.2012 23:02 |
 
Reitings 6299
Reģ: 15.11.2012
Viņai ir jārisina problēmas pašai ar sevi, viņai varētu būt vagīnisms, kas nav brīnums, ka viņai pat pretīgi sev pieskarties. Tā ir labākajā gadījumā nenobriedusi seksualitāte, visdrīzāk kāda psiholoģiska problēma, piemēram, audzināšana. Palasi internetā par vagīnismu. Ja viņai sāp, protams, ka viņai negribēsies seksu vispār. Jāatrisina tā sāpju problēma. Varbūt viņa nemaz neuzbudinās? Tad viņai sāp vienkārši tāpēc. Tad Tu kaut ko spēj mainīt.
10.12.2012 23:02 |
 
Reitings 16
Reģ: 10.12.2012
Jūs jau te vēl paspējāt sarakstīt, tad saku vēl...
Mēs bieži izejam sabiedŗibā, apmeklējam kino, bieži pavakariņojam kādā restorānā, citas sporta aktivitātes, boulings draugu lokā un vēl daži sīkumi. To ko var nopirkt par naudu, cik esmu spējis atļauties, esmu viņai devis, ne reizi nedomājot, ka nu pēc tādas dienas man noteikti būs seks. Nē, tāds es neesmu.
Jā viņai ir bijuši kompleksi par savu izskatu, tomēr es viņai ļoti bieži esmu izteicis komplimentus un vienmēr, kad viņa ir izteikusi negācijas par kādu savu ķermeņa dāļu, piemēram krūtīm es vienmēr cenšos viņas domas aizvilināt no tā un teikt jaukas lietas.

Neteiktu gan ka viņai ir maza maksts un man baigais gigants. Piemēram, tad kad viņai tuvojas mēnešreizes, esmu ievērojis, ka seksa laikā viņas vagīna/maksts paplašinās tur iekšā un mans penis nav tik ļoti saspiests kā gribētos.
10.12.2012 23:03 |
 
Reitings 16
Reģ: 10.12.2012
Atbildos... es jau esmu centies nepiedāvāt seksu, bet vienmēr, kad vakarā mīlināmies ilgi, es vienkārši noraujos tā teikt no ķēdes un gribu vairāk. Tad man vienkāŗši būtu jāpārtrauc tai brīdī, lai varētu noturēties. Es šo lietu noteikti centīšos vairāk nokontrolēt tagad..
Jūs noteikti zināt kas ir dry humping, taka berzēšanās vienam gar otru vai kas tāds, berzēties viņai patīk, taču laist iekšā negrib. Ar dry humping protams nekad neesmu guvis tik lielu baudu un līdz galam arī neesmu ticis.
10.12.2012 23:10 |
 
Reitings 8968
Reģ: 29.01.2009
Ak dies, par pedejo egona teikuma rindu man smiins sejaa uzradaas :D
10.12.2012 23:12 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
nav sievietes kas atdodas,ir vīrieši kuri nemāk paņemt
10.12.2012 23:13 |
 
Reitings 27552
Reģ: 15.06.2012
nav sievietes kas neatdodas,ir vīrieši kuri nemāk paņemt

laboju :D
10.12.2012 23:14 |
 
Reitings 5726
Reģ: 27.08.2011
vai viņai nepatīk kā Tu to dari, vai arī bail, sāp, jo ir bijis pāris reižu sex. ir sievietes, kurām sāp vēl vairākas seksa reizes pēc pirmā seksa.
10.12.2012 23:18 |
 
Reitings 381
Reģ: 29.01.2009
Tu viņai biji pirmais?
10.12.2012 23:19 |
 
Reitings 9169
Reģ: 23.02.2012
es vispaar briinos, ko tev pasham tik maz vajag. reize nedeeljaa ir normaali 40 gados, nevis 20. un vispaar, kaapeec lai tu vinju respekteetu, ja vinja tavas veelmes nerespektee? attieciibaas ir jaaiet uz kompromisu, un tas sevii iekljauj arii seksu, nevis - paspeeleejos, sakurinaaju un paardomaaju.
meitenei ir jaadodaas pie seksopatologa, lai meklee vainu. vai nu vinjai ir bijusi psihologiska trauma, vai frigiditaate jebshu vienkaarshi aseksuaalitaate. piekriitu tam komentaaram par to, ka jaaizveertee tev ir tas, cik ljoti tev vinja ir svariiga.
10.12.2012 23:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits