Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

sakritība?

 
Reitings 253
Reģ: 01.02.2012
sveikas meitenes, man tāds stūlbs jautājums uzradies:)
esmu novērojusi, ka meitenes, kuras posmā no 12-20 gadi slimojushas ar anoreksiju jeb bulīmiju, jeb kas drastiski sēdējušas uz diētām vēlāk vairs nav attīstījušās krūtis :O nevaru saprast vai tā tik tāda sakritība, jeb arī tad kaut kas notiek ar ķermeni un vinjsh vairs nefunkcionē tā kā tas būtu paredzēts? :) ja nu gadījumā kāda, kurai ir ar ko tādu saskārusies varētu pateikt savu pieredzi šajā jautājumā:)
ceru, ka tēma neliksies nevienam muļķīga:)
08.12.2012 20:12 |
 
Reitings 184
Reģ: 22.09.2012
Noteikti, ka bulīmija/anoreksija ietekmē organismu. Bet vai tiešām tik ļoti ietekmē gan diezvai. To varētu izskaidrot, ka tad kad ir pubertāte un attīstās sekundārās dzimumpazīmes (aug krūtis) un ja nepietiek barības vielu tām, tad jau - ja nav no kā, tad nekas neaug :) Bet tanī pat laikā viss ir ģenētiksi ieprogrammēts. Un ja tur no pašas dzimšanas taukaudi, kuriem tur ir jābūt, tad jau nekā tas neietekmē. Tikai vells viņ zin vai tiešām viņi tur ir no dzimšanas jau. Hmmm
08.12.2012 22:19 |
 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010
pati neesmu slimojusi, bet man klasē bija meitene, kura slimoja un viņai krūtis neizauga.. nu tādas mazas ir, bet nemācēšu teikt, vai tas ir tāpēc, ka slimoja vai tāpēc, ka vienkārši tāpēc, ka krūtīm nebija lemts izaugt lielām :D
08.12.2012 22:47 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Man visa dzīve ir viena liela diēta vai beigusies diēta, vai nākamās diētas plānošana:D, bet krūtis normālas priekš manas ķermeņa uzbūves.
08.12.2012 22:50 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Nezinu, man jau liekas loģiski, ka ļoti smalkām meitenēm (Vai arī cilvēki pēc tādām slimībām mēdz smagi uzbaroties?) nav kaut kādas ūberlielas krūtis.
08.12.2012 22:51 |
 
Reitings 253
Reģ: 01.02.2012
Ir man zināmas tādas, kas pašas diezgan paapaļas, bet krūtis nesamērīgi mazas priekš auguma!
bon_bon- un viņai cik tagad gadi? un pati smalciņa pēc uzbūves jeb ar nesamērīgi liela priekš tām?:)
09.12.2012 16:27 |
 
Reitings 253
Reģ: 01.02.2012
Jackie-bet tur laikam atšķirība, jo ir diētas, kurās vienkārši uzņem pārtiku, visus vitamīnus, bet neapdraud organismu, bet ir arī tādas, kuras sastāv no, piemēram, tikai jogurta veselu mēnesi un ūdeni, un tad nākamā diēta, piemēram, tikai siers un vairs nekas. Varbūt tu, piem, ēd sabalansētu ēdienu, un nemoci sevi;) bet es tik spriežu :D
09.12.2012 16:32 |
 
Reitings 781
Reģ: 11.02.2010
viņai kādi 23, nu nav viņa smalciņa, bet tieva, varētu teikt, ka tāda kā ar lieliem kauliem, platiem pleciem un tā :D krūtis tā neesmu pētījusi, bet cik manu, tad nekas viņai tur nav. Viņa valkā tādus neapspīlētus krekliņus, tā, ka nevar redzēt neko. bet sajūta, ka ir tik lielas, cik bija pusaudžu gados.. Piemēram man pašai vēl no tā laika ir izaugušas lielākas..
Bet nu grūti jau spriest, citām jau neizaug ne viena ne otrā gadījumā. Mana kaimiņiene ir diezgan apaļīga, liela, bet krūtis ļoti mazas, tur vairāk tauku nekā krūtis. Vot tas izskatās nesamērīgi/neproporcionāli
09.12.2012 16:57 |
 
Reitings 253
Reģ: 01.02.2012
bon_bon- nu jā, varbūt tomēr vienkārša iedzimtība! Jā, ja vinjai smagi kauli, tad jau tomēr ir tik tieva cik vien ar tādu kaulu uzbūvi var būt. Vot vrb tomēr sakritība:D :D ej nu tu zini:D
09.12.2012 17:03 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits