Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

brokastis, pusdienas, vakariņas :)

 
Reitings 870
Reģ: 16.08.2012
Sveikas :)

Kas ir iemīļotākais ēdiens ko ēst katrā no šīm ēdienreizēm? Mums ar puisi brokastīs iecienītākais ir auzu pārslas ar jogurtu, riekstiem, rozīnēm, augļiem un tēja, pusdienas neēdam, jo parasti naktī ceļamies, jo dzīve sākas naktī :D un šodien ir viena no tām retajām dienām, kad gulējām naktī un šodien ēdīsim vismaz vakarā ne 4:00 naktī vakariņas un tomēr ne par to, parasti ēdam makaronus ar zirnīšiem un boloņas mērci piemēram, vai ceptus kartupeļus u.c bet tā nu šodien gribētos sagaidīt puisi ar ko savādāku, ko lai tādu uztaisa? Padalieties ar dažādām variācijām, salātiņiem, u.c :) Bet diemžēl jāņem vērā, ka šeit mums pašlaik nav cepeškrāsns. :(
bet nu tas tā....

Gaidīšu atbildes :)
08.12.2012 14:05 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Brokastīs - auzu pārslas apleju ar verdošu ūdeni, lieko noleju nost. Lai būtu kāda garša - ripiņās banāns klāt, reizēm kāds ievārījums, mandarīni vai medus. Nedaudz retāk mīksti vārītas olas un pavisam reti sūkalu pulveris liesā pienā.

Pusdienas/vakariņas - vistas buljona zupa/ puķkāposts ar sieru/ vārīta vistas gaļa ar kādām piedevām/lazanja/rukola ar kamambēru un ķirštomātiem.


Kopš dzīvoju viena un man nav ne mikroviļņu krāsns, ne vokpanna, ne cepeškrāsns, ne mikseris, blenderis, sulu spiede, tosteris, utt. mana ēdienkarte ir ļoti garlaicīga, mājās es teju nekad negatavoju, bet pārējie ģimenē ir izcili pavāri , tad visbiežāk ēdu sāļos pīrāgus, grieķu salātus, tortiljas, dažādas mērces, gaļas, sacepumus, zupas, taizemiešu un ķīniešu ēdienus, nu reāli visu ko. Ak dievs, kā gribās mājās..
08.12.2012 14:16 |
 
Reitings 444
Reģ: 23.07.2012
katru rītu brokastis sāku ar verdošu ūdeni aplietām auzu pārslām, klāt vienmēr ir kāda zapte, parasti upeņu.

pusdienās parasti prasās kaut kas viegls, vai nu tie būs kādi salāti ar gaļu vai zupa.

vakariņās bieži vien vārīti kartupeļu ar kādu mērcīti, piemēram, zaļumu mērci vai arī gaileņu mērci, kā arī zupas, daudz zupu, garšo man zupas :D
08.12.2012 14:22 |
 
Reitings 456
Reģ: 15.11.2009
brokastīs kafija un sviestmaizem , pusdienās augļi un ūdens , vakariņās zupa , kartupeļi cepti vai varīti ar kādu mērci vai gaļu :)
08.12.2012 14:26 |
 
Reitings 870
Reģ: 16.08.2012
Queen, kopš mēs ar puisi izvācāmies no manas mājas un dzīvojam atsevisķi, mums ir plīts tikai :D:D bet gatavojamies pirkt mikrovilņu krāsti un tostermaižu pannu :D

mājās vienmēr kad ciemojamies pie manis, visādi pīrādziņi un viss kas tāds, kam vajag cepeškrāsni :D
08.12.2012 14:31 |
 
Reitings 870
Reģ: 16.08.2012
šovakar vakariņās tapa tortiljas, ņamm
08.12.2012 22:57 |
 
Reitings 692
Reģ: 02.12.2012
brokastis parasti ēdu kārtīgas, lai neprasītos tik drīz pusdienas. vai nu tā ir kāda putra, vai arī sviestmaizes ar tēju vai kafiju. ja no rīta prasās kas salds, tad kāda šokolādīte vai kaut kas tamlīdzīgs ar kafiju, bet tādu rītu ir maz, pārsvarā tomēr ir pirmais variants.
pusdienas arī ir ļoti dažādos variantos.. ne vienmēr ir liela ēstgriba, ja tādas nav- tad tiešām iztieku ar jogurtu un kādu augli, bet, ja ir, tad kārtīgas pusdienas - kartupeļi ar kādu gaļu vai uztaisu omleti savā gaumē, zupas.. vakariņās parasti ir uzkodas, nekāds smaigais ēdiens.
08.12.2012 23:33 |
 
Reitings 4703
Reģ: 20.04.2012
Brokastīs mūsmājās vislabāk patīk omlete ar zilā siera mērci un valriekstiem. Tas būtu viens no favorītiem brokastīs, ziemas periodā.
Pusdienās noteikti cepetis varētu ierindoties favorītos (arī ziemas periodā). Savukārt vakariņās salāti ar augļiem un dārzeņiem pēc sezonalitātes, tagad topā ir apelsīni ar sieru, riekstiem , rukolas salāti.
Vienmēr esmu ieteikusi vadaties pēc sezonas un to liekat arī galdā, tad neradīsies apnikums pret ēdieniem vai izdomas trūkums ko pagatavot.
09.12.2012 17:33 |
 
Reitings 7143
Reģ: 13.04.2012
Brokastu produkti man ir olas un bieziepiens. Olas omletē vai vienkārši vēršacis un klāt vājpiena biezpiens ar dažādām garšvielām. Un pilngraudu maizes šķēle.
Pusdienas vienmēr ir ārpus mājas. Un pusdienās ļoti labprāt ēdu dažādus sacepumus - sēnes laiviņā ar burkānu un kartupeļu biezeņiem, kartupeļu un cukini laiviņa ar kariju un tamlīdzīgi. Vakariņas ir ļoti dažādas, bet vislabāk man vakariņās patīk zupa. Tom kha ir vismīļākā.
09.12.2012 17:39 |
 
Reitings 434
Reģ: 02.07.2012
Brokastīs beivdienās vīram sagatavoju desas maizes ,,,,,

Pusdienās atbrauc no darba ir garšigas zupas,,šodien bija frikadeļu zupa,,,,,


Vakariņas -gaļas cepetis diviem ,un kartupelisi ar sieru ......

CItas brivdienas kad kaut kur braucam ēdām ēdnīcās ,šodien negribējās nekur braukt ,brauca strādāt ,,,,, Bet nu darba dienas man sievinjai jagatavo....
09.12.2012 17:50 |
 
Reitings 1242
Reģ: 29.01.2009
Tākā strādāju pii tad brokastis un pusdienas man ir tas ko bērniem dod :D
Vakariņas gatavoju mājās - cepti kartupelīši sajaukti ar olu, ar desu, tur variāciju ir daudz; vārīti kartupeļi ar mērcīti; makaroni ar gaļu, boloņas mērci utt. tikpat daudz variāciju; zupas - vistas zupa, frikadeļu zupa; kartupeļu pankūkas. Un kādas 2-3reizes ned. gaļa - kotletes, karbonādes, cepetis utt.
09.12.2012 17:58 |
 
Reitings 5115
Reģ: 03.06.2011
Iecienītākais ēdiens brokastīs man ir biezpiens ar ievārījumu vai augļiem. Svētdienas nespēju iedomāties bez pankūkām :)
Pusdienas ēdu vienmēr ārpus mājas. Parasti zivs vai gaļa ar salātiem.
Vakariņas man ir ļoti dažādas, jo nepatīk ēst katru dienu vienu un to pašu.
09.12.2012 18:06 |
 
10 gadi
Reitings 493
Reģ: 29.01.2009
Miss_Tiina ,
Arī es strādāju pii, tieši tādēļ varu atviegloti nopūsties kā Tu, jo par lētām naudiņām var kārtīgi, manuprāt, samērā veselīgi paēst. Ikdienas aizņemtībā vienīgā rūpe paliek vakariņas, kad var atļauties sevi palutināt. Cik jauki, ka arī šeit ir kāda kolēģe! :-)
09.12.2012 21:17 |
 
Reitings 11330
Reģ: 17.04.2012
Brokastīs vienmēr tēja vai kafija ar pienu + Kārums sieriņš/omlete/kāds cepums. Īsāk sakot, ļoti minimāli kaut kas.

Pusdienās vienmēr zupas. Tas arī viss.

Vakariņās kāda gaļa/zivis + kartupeļi/rīsi/makaroni + salāti biešu/burkānu/dārzeņu mix etc.
09.12.2012 21:28 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Nospikoju no DIO likt klaat eedieniem riekstus!:)Es izmeeginaaju pielikt klaat riekstus gan lielopu galai,gan salaatiem-uzkaisu virsuu sasmalcinaatus riekstus-pistashio!
Man brokastiis ir maize ar sieru,vai galu!Reizeem vaariita ola,auzu paarslu putra,jogurts!Kafija vienmeer!:)
Pusdienaas uzvaaru kaadu zupu-taadu saatiigu-ieveeroju ,ka man loti nepieciesama ir zupa-biesu,skaabu kaapostu,pupinu ...varieeju loti daudz -izmeeginu loti daudz dazaadas saknes klaat!Loti garso zupaas marineetas seenes(pielieku klaat,kad eedu).
Vakarinaas vienmeer kaut kas no galas ,vai zivs!Saldos needam,ja veelamies uzeedam kaadu sokolaadi!Kaadreiz viirs izcep plaanaas lielaas pankuukas-eedu ar jogutru(grieku)!
Es loti censos varieet no taa kas maajaas -izmantoju parasti visus zalumus ,daarzenus liidz peedeejam...!Auglus eedam meereni...!:)
09.12.2012 21:44 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits