Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Meitenes , kā lai tiek pāri...

 
Reitings 62
Reģ: 12.11.2012
Sveikas , varbūt jūs varat man kā palīdzēt, jo pagaidām esmu depresijā un nezinu ko iesākt.
Man bija attiecibas 3 gadi kopdzīves , kurā protams gāja kā pa kalniem , bet bija ari Fantastiski laiki , un tik daudz kopīgi padarīta...
Bet pirms pars dienām manas attieciibas izzuda ,mans vīrietis mani pameta, un apgalvo , ka visu mūsu attieciibu laiku viņam galvā bija cita sieviete, viņi gan netikās jo tai meitenei ir cits...
Es jūtos kā bez pamata zem kajām , es nezinu kā tālāk dzivot , jo es viņu
ļoti mīlu , negribu zaudēt viņu , bet mums viss ir cauri.... :(
Es vnk nespēju noticēt ka nedzirdēšu viņu vairs..
Tagad esmu darbā un iekšā viss mutuļo , asaras knapi valdu .. :(
08.12.2012 10:22 |
 
Reitings 4073
Reģ: 07.06.2012
Nu zaudējusi tu viņu jau esi.Tagad tikai laiks,laiks..Un viss pāries.
08.12.2012 12:09 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Īstenībā tā ir nodevība un necieņa, ja ir tā kā viņš saka-visu jūsu kopābūšanas laiku viņš domājis par citu! sanāk, ka nešķirās no Tevis, kamēr tai meitenei bija puisis..diezgan gļevi un neglīti. Aizmirsti viņu un mierini sevi ar to, ka agri vai vēlu satiksi labāku džeku!
08.12.2012 12:23 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
negribu zaudēt viņu

es domāju, ka šajā gadījumā tu neko nevari izdarīt, kā vienkārši sadziedēt sevi un dzīvot tālāk. Dieva dēļ, neskrien viņam pakaļ un nepazemojies. ;)
Pēc pusgada jutīsies labāk.
08.12.2012 12:27 |
 
Reitings 257
Reģ: 29.10.2009
fuj, ja man kāds tā pateiktu, tad lai iet ellē ratā, tik nesmuki. tu atradīsi labāku un sevis cienošu. pašlaik nekas baigi nelīdzēs, bet ar laiku kļūs vieglāk un pati sapratīsi ka tādu tev nevajag :)
08.12.2012 12:27 |
 
Reitings 1068
Reģ: 05.10.2012
ar esmu izdzīvojusi ko līdzīgu,taču nevajag censties atgūt viņu,pēc pieredzes saku ka nekas labāks nebūs,vairāk mocīsi tik sevi pati un ļausi bradāt pa sirdi..
08.12.2012 12:32 |
 
Reitings 70
Reģ: 05.08.2011
Varētu piekrist Jackie par to necieņu un nodevību, un to, ka jāaizmirst, taču zinu cik grūti tas ir izdarāms...
Pakaļ gan neskrien, tik paskaties kā viņš rīkosies tālāk, ja viņš tiešām būs kopā ar to otru meiteni, tad nu neko...daudz laiku vajadzēs, un tad jau tiksi tam pāri! Ja ar viņu nesazināsies un neredzēsies, būs ātrāk! :)
Bet nu ja viņiem tur nekā nav, tad varbūt Tev vēl ir iespēja, izrunājies, varbūt varēsiet noskaidrot visas savas lietas! Pabūsiet viens bez otra, un varbūt viņš sapratīs cik ļoti Tu viņam esi vajadzīga.
08.12.2012 12:33 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
tas ir sliktākais, kas var būt - trīs gadus būt kopā un paralēli domāt par citu, lai pēc tam pamestu. Padomā kaut vai par šo un sameklē sevī lepnumu viņu aizmirst un atrast labāku
08.12.2012 12:39 |
 
Reitings 9202
Reģ: 13.03.2011
Ieteikumi paši stulbākie, bet tiešām iedarbīgi - velti laiku sev, tiecies ar draudzenēm, pievērsies saviem hobijiem, ej uz ballītēm un viss būs kārtībā. Protams, tas nenotiek vienā dienā, bet tev tiešām nav vajadzīgs tāāds puisis, jo ir taču tik daudz arī normālu puišu! :)
08.12.2012 12:43 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
laiks
nekas cits nepalīdzēs.
jo Tu ātrāk sāksi pavadīt laiku sabiedrībā, baudīt vīriešu uzmanību un priecāties, jo vieglāk kļūs.
nositot laiku mājās zem segas ,nekas nemainīsies. tikai noraudāsi acis, atpakaļ arī viņš neatnāks.
pasaudzē savus nervus.
kādreiz pa asarai nobirs, jo kurai gan nenobirst, atceroties kaut ko ļoti skaistu,kas bijis, bet tāda ir dzīve.
08.12.2012 12:52 |
 
Reitings 21
Reģ: 06.06.2009
Pirms pāris dienām arī izšķīros no vairāk nekā 4 gadus ilgām attiecībām, viņš vienkārši vairāk neesot varējis sadzīvot ar mani, nācās arī atgriezties atpakaļ pie mammas mājā.
Tas kā es jūtos pat nav izsakāms, pagājušas ir trīs dienas, neesmu pat varējusi iemigt, šonakt iemigu z pāris stundām iepriekšējā naktī vispār nevarēju iemigt. Sēžu mantu grēdā un pat neceļas roka, kko krāmēt ārā, jo nespēju vēl visu to aptvert. Tas bija pēkšni un negaid;iti.
08.12.2012 12:53 |
 
Reitings 463
Reģ: 25.10.2012
Nepatīkama situācija, bet tev jāsaņemās! Man šķiet, ka visas ir piedzīvojušas šķiršanos, kas ir vairāk vai mazāk sāpīga...Tagad viss atkarīgs tikai no tevis. Ja aizgājis, tad aizgājis. Zaudētājs jau ir viņš pats. Tu kļūsi stiprāka un viss nokātosies. Pirmos mēnešus paraudāsi, pēc tam jau paliks labāk. Neaizmirsti par tādu banālu lietu kā sevis palutināšana, tagad tev tas ļoti vajadzīgs!

Veiksmi!
08.12.2012 12:55 |
 
Reitings 1033
Reģ: 13.09.2012
Kas nenogalina, padara stiprāku :) Acīmredzot nebija tavs īstais, ja reiz šads pavērsiens, ka visu laiku par citu domāja esot ar tevi, tas tachu ir ārprāts... tas taču sāp :( viņš par tevi itin nemaz nedomaja laikam, kad to pateica :( tev nevajag tādu. tiec lūdzu viņam pāri un viss būs atkal ok. cerams nejūties šobrīd vientuļa? ir draugi ar kuriem aiziet izklaidēties?
08.12.2012 12:56 |
 
Reitings 62
Reģ: 12.11.2012
Jā tiesa gan , bet kad mees iepazinamies ar vinu - ta vinja meitene bija briva un vinji nebija kopaa tagad vinjs grib vinju bet vinja vinju vairs neee..
Nesaprotu kapec tada nodeviiba , lai gan varbuut ari mana vaina , es biju satikusies ar vienu pusi , jo biju nepratiigi dumsiga uz savu viirieti , bet es vinjam to pateicu , lai gan mums nekaa nebija ka tikai kafijas padzersana un sirds izkratiisana , bet varbuut tas ir iemesls ? :( lai gan saubos..
Pats sapiigakais ir tas , ka tagad atgriezoties dzivokli kur ir musu mazais mitelkiits viss atgadina vinu , visur redzu musu kopigas ainas , un tas grauj mani uz puseem... zinu ka jasanjemas bet nevaru.. pats drausniigaias ir tas ka pedejos gada laikaa ciitigi gribejam tikt pie mazaa, un es nesaportu , ja vinjs zinaja kad negrib mani nekad precet(jo to vinjs man bija teicis) un mileja to meiteni tad kaadeelj kadelj un velreiz kadelj vinjs paklljava uz risku man palikt maminjai , ko gan es ljoti veleejos un kaa jau vinjs teica ka ari , bet tie bija salti meli...
es vinjam adevu dalju no savas dzives , raizejos un rupejos , bet ...
08.12.2012 13:10 |
 
Reitings 62
Reģ: 12.11.2012
Enija, es esmu vientulja , sezhu darbaa knapi turos
08.12.2012 13:12 |
 
Reitings 1033
Reģ: 13.09.2012
taapeec arii neatnaaca mazais pie jums, jo nebija un nebuus lemts jums buut kopaa.. pasaki paldies dievam, ka nepieteicaas beerns! savadaak ja tgd buutu, buutu vel daudz daudz trakak. tgd vnk tev jaasanjemaas un jatiek paari vinjam. varbuut jaaizdara krasas izmainjas dziivoklii? lai neatgaadinaatu tik ljoti viss par vinju.
08.12.2012 13:41 |
 
Reitings 62
Reģ: 12.11.2012
Pats trakaakais ka man liekas kad tagad esmu stavokli jau pierakstijos pie doka , dievs jaluudz lai mums nav mazais , jo tad es nezinu ko dariit..
Dzivokli es ireju man ir ligums uz gadu tapec dizi manit neko nevaru pluss vel visas mantas vijnjs nav panjemis .. pats skumigais ir tas ka strauji tuvojas ziemssvetki un mums katru gadu bija tradicija braukt uz viesu maju mezha vidu kur svinejam ziemassvetkus 2 vien .. :( un tas saap... :( nevaru nedomaat, pat gribetos lai vinjs ir ar mani lai gan zinu ka psihalogiski mes nevaretju but kopaa jo es paraak dudz zinu , un vins mani nemiil un ka izradas nav milejis
08.12.2012 13:44 |
 
Reitings 1170
Reģ: 05.09.2012
beidz žēlot sevi
pieej pie spoguļa, paskaties uz sevi, pasaki, ka esi pati foršākā, satiec draudzenes un aizej iedzert kokteiļus :)
08.12.2012 13:45 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
nu un, ja arī būsi stāvoklī, piedzemdēsi un izaudzināsi, ne tu pirmā, ne pēdējā. ;)
08.12.2012 13:48 |
 
Reitings 62
Reģ: 12.11.2012
Zinu.. bet taadu savu gimenes modeli nebiju iedomaajusies....
Kapeec apkart tik daudz mellu !!
08.12.2012 13:55 |
 
Reitings 1033
Reģ: 13.09.2012
Choco..., tureeshu pirkstus un aizluugshu par tevi, lai neesi staavoklii! nu un ka ir daudz vientuljo maaminju, taapeec tev arii taadai nav jaabuut. tev ir jaabuut kopaa ar viirieti un kopiigi jaagaida mazais un jaaudzina! domaasim labas domas, lai aiziet liidz dieva ausiim! tas shobriid buutu svariigaakais, nepalikt tev staavoklii. paareejais viss ir pardzivojams!
08.12.2012 14:08 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits