Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Tas ir normāli?

 
Reitings 29
Reģ: 18.07.2012
Sveikas:)

Man ir viena problēma. Man ir draudzene, nu jau tagad ir puisis. Agrāk ar draudzeni katru nedēļas nogali gājām ballēties uz Vecrīgu, bet tagad mani kaut kā nevelk uz turieni.Nezinu kāpēc, varbūt tāpēc, ka ir jau apnicis vai arī tāpēc, ,ka man tagad ir puisis? Bet viņa saka, ja tu nenāksi ar mani uz Vecrīgu nerunāšu ar tevi vairs. Un saka- Tikai nepaliec par omi.
Labi, jā es varu aiziet ballēties, bet tikai tad, kad es to gribu, nevis, ka vajag.
Man tas liekas stulbi, atvainojos par izteicienu, bet tā ir. Kāpēc viņa nevar vienkārši respektēt mani? Kā lai saglabāju ar viņu attiecības?
07.12.2012 19:14 |
 
Reitings 295
Reģ: 24.10.2012
Nu lai tad nerunā ar Tevi. Bērnudārzs.
07.12.2012 19:18 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Man bija līdzīga situācija, tikai es biju tās tavas draudzenes vietā un, manuprāt, viņa visu bija sapratusi tieši tā, kā tu izklāstīji šajā diskusijā, tas ir, krietni pārspīlētāk nekā patiesībā ir. Domāju, ka gribu tusēties utt., lai arī mana problēma bija nevis tajā, ka viņa negribēja katru piektdienu iet uz Vecrīgu, bet ka vispār aizmirsa par mani. Kad man pašai bija attiecības, es varēju izbrīvēt laiku viņai, kad gribēja kaut kur aizbraukt vai tml. - tad to iespēju robežās arī darīju (protams, ne vienmēr sanāca). Taču, kad viņai pašai parādījās draugs, tad neatbalstīja pat man ļoti grūtos mirkļos (un kas vienam atbalstīšana skaitās izraudāšanās, citam varbūt vajag patrakot Vecrīgā, lai aizmirstās skumjas). Mūsu draudzība pajuka, jo viņa, piemēram, 3 mēnešu laikā atrada laiku tikai divām tikšanās reizēm, kas, manuprāt, vairs nav draudzība, bet paziņu attiecības.

Katras attiecības (un attiecības taču nav tikai ar pretējo dzimumu) ir jākopj un nevar aizmirst par kādu cilvēku tikai tāpēc, ka tev uzradies jauns cilvēks, tai pat laikā vēloties saglabāt ar to pirmo kaut kādu nereālāko draudzību. Ja negribi pavadīt vairs laiku ar draudzeni, tad nepavadi, bet rēķinies, ka draudzība izjuks.
07.12.2012 19:24 |
 
10 gadi
Reitings 2724
Reģ: 29.01.2009
ej katru otro nedēļu. kompromiss :D
07.12.2012 19:24 |
 
Reitings 4258
Reģ: 18.06.2012
Domāju, ka gribu tusēties

*domāja
07.12.2012 19:24 |
 
Reitings 2569
Reģ: 16.07.2012
Tam, cik bieži satiek draudzeni, manuprāt, nav nekāda sakara ar to, cik cieša ir draudzība.

Ja man būtu tāda situācija es arī tieši tā teiktu - klau, Anna, man tas liekas stulbi, es gribu, lai Tu respektē manas tiesības pašai izvēlēties kā pavadīt laiku. Labprātāk ietu ballēties 1x mēnesī, vai pārmaiņas pēc varam uztaisīt vīna un filmu vakaru mājās, mājas ballīti, utt. Nu tā nav draudzene, ja tā uzreiz pagriezīsies un vsjo, draudzība cauri.
07.12.2012 19:37 |
 
Reitings 1692
Reģ: 16.01.2011
Nav normāli, ja nevari sadalīt laiku ar draugu un draudzeni,protams, nav jāiet katru 5dienu uz klubiem, ir taču citas lietas,ko var darīt kopā.
07.12.2012 19:50 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits