Vīrieši un vēlmju kolāžas :D

 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Klau, kā Jūs attiecaties pret to, ka vīrietis taisa sev tās slavenās vēlmju kolāžas? :D Respektīvi, pērk glancētos žurnālus, griež laukā bildītes un vārdiņus, savu to kolāžu ir izdekorējis ar visādām odziņām un puķītēm, uzrakstījis tur, cik viņš ir skaists, gudrs un neatkārtojams utt.?
Vai es tagad diskriminēju vīriešus? Vai arī tā padarīšana liekas ļoti sievišķīga arī Jums? :D
06.12.2012 14:08 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Lancaster, katrai gudrības atziņai būs sava koncepcija, tevis minētajai vairāk atbilstoša būs kolektīvā domāšana, kaut gan secīga arī komerciālā.
Jo taču citā diskusijā, kur tu uzrakstīsi, ka "nekad neguli ar savu priekšnieku" izleks 20 kārtējās visatļautības kultivētājas un uzrakstīs "bet katrs taču dara kā grib" :D.
Kolektīvā domāšana izpaudīsies tajā, ka ir taču moderni būt brīvam = visatļautīgam, jo taču nav atšķirības starp visatļautību un brīvību. T.i. būtībā atšķirība ir, bet to šodien daļa cilvēku neredz un gegrib redzēt. Tādā veidā kultivēs visatļautības propagandu ar to, ka tomēr gulēt ar priekšnieku ir varen labi, jo taču ir arī izdevīgi (komerciālā)...

Aj labi, kurš sapratīs, sapratīs, kurš nē - nu nav lemts :)
07.12.2012 12:29 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Interesanti, kāpēc pēkšņi komercija ir kļuvusi par kaut ko tādu neiedomajāmi ļaunu vai, ko tādu par ko tik ļoti jāvīpsnā? Šajā pasaulē gandrīz viss ir komerciāls, arī special edition dizains, arī roku darbs u.c., bet popularitāte ne vienmēr sagrauj galveno kodolu un lietas labumu.
07.12.2012 12:31 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
ajj labi, es vairs neko nerakstīšu :D :D

man nav nekas pret koemerciju, citu cilvēku ideju izmantošanu, pelēko masu - man ir sava odziņa, bet es esmu daļa no kolektīva ar tā domāšanu. man nav nekas pret, kamēr neesmu pazaudējusi sevi, bet tikai iegūstu :)
07.12.2012 12:33 |
 
Reitings 10509
Reģ: 13.12.2009
Man pret tādām kolāžām u.c. šad veida pasākumiem nav iebildumu. Vis maz zini ko kas lācītim vēderā un kādas dāvanas dāvināt :)
07.12.2012 12:37 |
 
Reitings 1602
Reģ: 12.04.2012
Sākās...
Laikam grūti saprast, ka komercija ir laba tiktāl, ciktāl tā neskar un neizkropļo cilvēka patstāvīgo domāšanu, vērtību sistēmas un morāli.

Atkal nonākam pie jēdziena "zelta vidusceļš", kuru tik un tā šeit daudzas ignorē.

Princips "visu vai neko" valda pār sabiedrību.

Man nav ko teikt. Un nav arī vajadzības tagad censties atvērt acis tiem, kas negrib paskatīties uz visu no cita skatupunkta. Jo taču atradīsies atkal replikas, bet par ko? Tikai par to, kas sen jau ir zināms. Un mani vārdi jums neko neizteiks, iekams netiks sarakstīta kāda grāmata un pataisīta par "šedevru" kā "The Secret".

Tas arī ir pierādījums tam, ka viena cilvēka gudrības atziņas nevienam nav vajadzīgas.

Runā sadaļā draugos ieposto gudru citātu vai aforismu - 0 sekotāju.
Ja šādu aforismu ieposto kaut kāda Lapa ar 1000 sekotājiem, momentāli augs sekotāju skaits.

Kolektīvā domāšana pārņēmusi patstāvīgo domāšanu. Cilvēki seko tam, kas ir populārs nevis tam, kas pēc būtības ir atziņu vērts, neatkarīgi, vai pateiktu to 1 cilvēks vai 1000.
07.12.2012 12:38 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Bet, manuprāt, ja cilvēkam ir gana prāta, komercija noteikti neskars viņa patstāvīgo domāšanu. Viena cilvēka atziņas var būt ļoti nozīmīgas, ja tā ir mana autoritāte, tātad saproti, kāpēc tavas atziņas netiek novērtētas. Un par dr.lv runā sadaļu - kāpēc nevar būt tā, ka atziņa, kurai daudz ieteikumi vienkārši ir labāka, nekā tā ar 0 sekotājiem? Tik daudz tiek runāts par zelta vidusceļu, bet tik maz tā patiēsībā ir reālā darbībā un vārdos.
07.12.2012 12:44 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
bet ir lietas, kurās var atļauties būt par zombiju. ja pilnīgi visu savā dzīvē pārāk smakli analizē, tad var sajukt prātā. es vispār domāju ļoti, ļoti daudz. bieži, tas man palīdz. bet ļoti bieži arī traucē.

es cenšos pieturēties pie tevis minētā vidusceļa un ik pa laikam viekārši sekot bara instinktam.

piemēram, es fanoju par Deimonu no the vampire diaries :D :D īstenība man par to brīžiem ir kauns, jo esmu taču tāda nopietni domājoša būtne :D
07.12.2012 12:44 |
 
Reitings 7908
Reģ: 05.02.2011
nu attēlus kompītī vai kaut kādus saglabātus failus - vēl ok, bet ja mans draugs tagad sāktu pirkt visādus žurnālus, ar nagu šķērītēm griezt ārā visu ko un rūpīgi līmētu kolāžā, rakstot, cik viss ir superīgi, es padomātu, ka viņam putnini čivina jumtiņā :D
07.12.2012 12:44 |
 
Reitings 4617
Reģ: 02.06.2012
Liekas komiski tas, ka Spotorno ir absolūtā informācija par to, ka cilvēki aizraujas un sāk interesēties par konkrēto psiholoģiju tieši bara instinkta vadīti, nevis pēc pašu vēlmes.
Viņa vienkārši to ZIN un viss! Liek pasmaidīt:D
Kā TU vari novērtēt citu cilvēku izkropļoto morāli utt.? nu nevari tu ielīst citu cilvēku ādā un līdz ar to veidot tādus vispārīgus apgalvojumus par visiem un visu.
07.12.2012 14:44 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Lancaster es arī fanoju par Deimonu no the vampire diaries, bet ir viens bet, redzēju tikai vienu sēriju :D
Jo īsti nezināju kad rāda pa tv un vienmēr nokavēju :D
07.12.2012 14:48 |
 
Reitings 7497
Reģ: 29.01.2009
hvz,
iedomājies, kas būs, kad ieraudzīsi visas 4 sezonas jeb kādas 100 sērijas? :D :D
07.12.2012 14:53 |
 
10 gadi
Reitings 8191
Reģ: 01.11.2009
Nerakstīšu neko, ko es par to domāju, bet atbildēšu uz autores jautājumu - tu diskriminē vīrieti. Kolāžu veidošanai arī jēga ir tajā, lai celtu savu pašapziņu un justos labi, tas, ka vīrietis raksta, ka ir glīts un pievilcīgs, nenozīmē, ka izrāda sievišķību, tas tikai apliecina to, ka vēlas justies labāk.
Ja sieviete raksta, ka ir skaista un iekārojama - viss okej. Ja vīrietis uzraksta, ka ir simpātisks un pievilcīgs - mīkstais, sievišķīgs utt.. Padomājiet ar galvu dažreiz.
07.12.2012 14:59 |
 
Reitings 3966
Reģ: 29.01.2009
Es nezinu kas būs, bet gribu tikai noskatīties pēdējo sēriju. Ceru ka to vismaz nepalaidīšu garām.
Man youtube videoklipi patika, laikam tapec fanoju. :D Jā un aktieri smuki.
07.12.2012 15:03 |
 
Reitings 4775
Reģ: 18.03.2012
man šķiet neierasti, ka vīrietis taisa kolāžas, īpaši jau ar puķītēm izrotā :D bet šo diskusiju lasot atcerējos, ka sagaidot šo gadu, jaungada naktī bijām vienā pasākumā un tur mums lika taisīt kolāžas. taisījām pa diviem, jo pasākumā visi bija pāri. un ticiet, vai nē, bet mums piepildījušās tās lietas, ko esam vēlējušies, lai gan tobrīd tās šķita ļoti tālas un nesasniedzamas, nebūtu domājusi, ka tiešām piepildīsies. Tāpat es katru gadu Jaunā gada pirmo trīs dienu laikā jau vairākus gadus pēc kārtas uzrakstu vēlmju sarakstu, ko ielieku aploksnē, aizlīmēju un neveru vaļā visu turpmāko gadu. Kaut kur izlasīju, ka tādā veidā vēlmes arī piepildoties. Pēc tam, kad gads pagājis, interesanti izlasīt, ko biju vēlējusies. Un arī no šīm vēlmēm daudzas, pat ļoti nereālas un grūti sasniedzamas, ir piepildījušās.
07.12.2012 17:43 |
 
Reitings 5087
Reģ: 01.03.2009
Man pārgājis viss šis. Agrāk skolas laikos man bija plānotāji- blocini, kas viscaur bija kā liela kolāža, iedvesmai bildes, citāti, uzmundrinājumi, klasesbiedriem bija ko darīt garlaicīgās stundās- pētīt manu grāmatu:) Pēctam sāku vien rakstīt listu, kas paveicams pa gadu. Tagad viss, lieta tāda, ka man nav plāna tuvākai, tālākai nàkotnei, es kaut kā šobrīd dzīvoju nost neko konkrētu neplānojot un nevēloties. Vai ir traki ar mani? :)
07.12.2012 17:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits