Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

draugs - narkomāns

 
Reitings 231
Reģ: 03.05.2012
Ok, varbūt tas ir par "krutu" teikts, bet vakardien uzzināju, ka veekenda ballīte draugs kopā ar VISIEM pārējiem saviem draugiem šņauc koku. Un es pa to laiku kā idiots sēžu viesistabā un neko nenojaušu. Zināju, ka viņš, kad mēs tikko sākām satikties, tusiņu laikā bija kko lietojis, bet mēs par to runājām un es ticēju, ka tā vairāk nebūs. Bet man "aiz muguras" tas jau ir 2x noticis. Un vēl pabrīdina savus draugus, lai man neko nesaka. Blaaaaa.. šodien man ir panika un vnk nesaprotu, ko tālāk.
04.12.2012 10:33 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Nu ja jau dara tev aiz muguras tad darīs, ja tu kā mamma strostēsi tas neko nemainīs... vai nu samierinies ar domu, ka iespējams būs jāsadzīvo ar atkarīgo ( jo jebkurā gadījumā atkarīgs vai vienk pāris reizes pa ballītēm) viņš to izbeigs tikai tad kad pats gribēs.... Nu visvieglāk atrast citu čali ( viegli teikt ne?_)
04.12.2012 10:36 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
nu pamet viņu un miers, kamēr neesi attpusies bez naudas un bez nekā. vēlāk tu jau vairs no viņa nevarēsi tikt vaļā. nebojā savu dzīvi. bet nedomāju, ka ir vērts būt žēlsirdīgajai māsai un sēdēt viņam blakus. tad ved viņu vnk un slimnīcu ārstēties. bet nedomāju, ka vinš tam pakļausies. tu nezini, cik daudz reizes viņš patiesībā ir ko tādu lietojis. pagaidām tā varbūt ir tikai tāda aizraušanās, jautra laika pavadīšana, kas tūlīt pārvērtīsies atkarībā. un tad visvairāk cietīsi tu un tev mīļie cilvēki
04.12.2012 10:39 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Es ar tādu kopā nepaliktu, nepaciestu jau alkoholiķi, kur nu vēl tādu, kas šņauc un slēpj to no manis... weeeeeeeeeee....

Nesen vēl klubā redzēju kā meitene no puiša rokas iešņauc un mani pārsteidza tas cik atklāti tas notika, jo viņi to darīja malā pie galdiņa, nevis kādā neredzamā vietā.
04.12.2012 10:41 |
 
Reitings 10333
Reģ: 21.07.2011
Man tas nepatiktu, un ja jau sākas tāda niekošanās, tad tā var pāraugt lielākā problēmā. Ieteiktu kārtīgi izrunāties, un turēt roku uz pulsa. Pēc šādiem gadījumiem man vairs negribētos ticēt, ka viņš tikai ballītēs to dara.
04.12.2012 10:41 |
 
Reitings 295
Reģ: 24.10.2012
Pamet viņu. Es nespētu sadzīvot ar domu, ka vecis koku šņauc.
04.12.2012 10:42 |
 
Reitings 6676
Reģ: 07.02.2009
Nu labi nav jau vienmēr tik traki... manā paziņu lokā ir arī šādi cilvēki kuri ik pa laikam ko iešņauc, bet nu jau gadiem tas ir tā ik pa laikam, ballītēs un tā... ikdienā normāli cilvēki, strādā labos amatos, pieder firmas utt... ( apmēram 10 gadi jau tā) nu nav viennozīmīgi, ka jāpaliek atkarīgam narkomānam, bet jārēķinās, ka tā var notikt...
04.12.2012 10:45 |
 
Reitings 231
Reģ: 03.05.2012
Ir viegli teikt, pamet. Iepriekšējās manās diskusijās jau esmu par viņu rakstījusi. Ir tik daudz kam iziets cauri jau. Un nav man arī vairs 17 vai 20 gadi. Katrs lēmums, attiecības, kopdzīve ir svarīgi apdomāts, izvērtēts un, ja esi kopā ar cilvēku, tad tā ir bijusi tāda izvēle. Viņš ikdienā, sadzīvē tiešām ir superīgākais vīrietis, kādu es jebkad esmu satikusi. Bet tagad...
04.12.2012 10:49 |
 
Reitings 1741
Reģ: 29.01.2009
eh tev vēl neko, pagaidam vel nav jatrako, man gan bij traki, sakuma nemaz nezinaju ka viņš šņaucas un pīpē zāli, tikai tad kad kopa sakam dzīvot tas atklājās, sākuma itka pa jokam, pa tusiņiem vai tad kad darīt nav ko, man sāka apnikt, teicu lai izbeidz utt, bet viņš saka man dzerienos bērt narkotikas, lai es ar redz atslabinos un beidzu kašķeties, kad to sapratu sākam ļoti strīdeties un sanaca ka viņs man pat iesita vairakas reizes, tas bij punkts visam
bet cilvēki ir dažādi, manas draudzenes džeks ar pa laikam ievelk, bet problemu nekādu ne viņam ne viņu attiecībām, tāpec nesteidzies pamest
04.12.2012 10:51 |
 
Reitings 8189
Reģ: 02.02.2010
nu vispār drūma situācija. bet es no tāda laistos pa gabalu. ar atkarīgajiem labāk nesasieties. man reiz bija vienkāršs draugs , ne puisis , kurš bija no alkohola atkarīgs, nu drausmas vispār! cilvēks jau labs, bet tā atkarība ...bet jāizlemj jau tev
04.12.2012 10:52 |
 
Reitings 519
Reģ: 10.02.2009
Man ari bija lidziga situacija widusskolas gados. Wienkarsi pateicu winam, ja wel kaut reizi redzesu, ka wins ir ko lietojis, musu attiecibas beigsies taja pasa bridi. Un es wienmer redzeju wai wins ir ko lietojis wai naw, ka ari wins to loti labi zinaja. Ta nu puisis neko nelietoja diwus menesus manis del. Lidz man wins apnika un es winu pametu...
04.12.2012 10:53 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
fuj! Saki,ka šis pēc kāda laika nevarēs punķus valdīt!
04.12.2012 10:54 |
 
Reitings 231
Reģ: 03.05.2012
Roxy - esmu pieķērusi sevi pie šīs domas un tā mierinu sevi. Viņš arī strādā vadošā amatā jau vairākus gadus. Bet šoreiz iet vairāk runa par viņa draugiem - viņiem šņaukšana ir ikdiena. Un kā lai es tagad aizliedzu viņam ballēties ar saviem draugiem? Man nav tādu tiesību. Ok, pīpēt zāli arī nav labi, bet tas nav lielās narkotikas, gandrīz katrs savā dzīvē ir pīpējis. Be šņaukt - tād ir smagās narkotikas un man tas ir nepieņemami.
04.12.2012 10:54 |
 
Reitings 8407
Reģ: 29.01.2009
Labi es arī zinu vienu kārtīgu cilvēku, kas strādā ļoti labā darbā, bet pa laikam iešņauc, bet nu man tas netraucē tikai tādā gadījumā, ja tas ir paziņa, tikko tas būtu mans mīļotais, tad jau tā kļutu par lielu problēmu.

Tu pagaidi un skaties kā būs tālāk, jo varbūt tā tiešām ir niekošanās, kas tev netraucē, tomēr gatavo sev atkāpšanās plānu, ja nu kas.
04.12.2012 10:55 |
 
Reitings 13796
Reģ: 23.10.2010
Labi jau nav, bet zinu tiešām inteliģentu, gudru vīrieti(ārstu), kurš apmēram 1-2x gadā paņem kokaīnu, situācijas dažādas-cits paliek atkarīgs, cits nē.
04.12.2012 10:56 |
 
Reitings 231
Reģ: 03.05.2012
Nazīc - skarbi, bet labi pateikts. It īpaši tagad, jo viņam ir iesnas (laikam kaut kādas hroniskās).
04.12.2012 10:57 |
 
Reitings 231
Reģ: 03.05.2012
Ok, skatīsimies, kas notiks tālāk. Viņš zina kad un māk atnākt un atvainoties. Piedot jau var, bet aizmirst - nekad. Vakardien iesaucu virtuvē, ka vajag parunāt. It kā neko nesabļāvu, bet pateicu, ka nevēlos no viņa bērnus, precēties un nezinu vai vispār gribu būt ar viņu vēl kopā. Mājās nakti nenakšņoju, neesmu bijusi, sazinājušies neesam.
04.12.2012 11:03 |
 
Reitings 142
Reģ: 07.06.2012
Manuprāt, iešņaukt kokaīnu 1x gadā nav nekas tik briesmīgs, lai uzreiz šķirtos. Noteikti ir kāda situācija jums attiecības bijusi, kad viņš sapratis, ka tādas lietas tev stāstīt nevar, jo tu taisi paniku/apvainojies/nosodi/ utt.

Ja viss pārējais attiecībās ir forši, tad šo lietu vajag izrunāt un abiem nonākt pie kāda kopsaucēja. Nesaprotu arī kāpēc viņam tev būtu jāatvainojas par to, ko viņš darījis (vienīgi par melošanu var atvainoties). Mums katram ir kāds netikums, vienīgais jautājums ir par to, vai otrs var sadzīvot ar to.

Man katrā ziņā būtu vieglāk sadzīvot ar to, ka draugs 1x gadā iešņauc kokaīnu, nevis regulāri piedzerās, neciena mani, slikti izturās, flirtē ar citām meitenēm un dara citas lietas, par kurām cosmo nemitīgi tiek taisītas diskusijas.
04.12.2012 11:18 |
 
Reitings 2552
Reģ: 11.04.2011
LV vispār ir normāli džeki? :D vai visas sapūš ziloņus?
04.12.2012 11:20 |
 
Reitings 231
Reģ: 03.05.2012
Tas nav 1x gadā - mēs kopa esam nepilnu gadu un es zinu jau 4 šādus gadījumus (es zinu). Pieauguši cilvēki - jārisina lietas normāli. Carra - Tev labs padoms/komentārs.
04.12.2012 11:32 |
 
Reitings 8272
Reģ: 29.01.2009
kāda starpība- vieglās vai smagās narkotikas?! kāpēc vēl kāds ir jāaizstāv? narkotikas ir un paliek narkotikas. labi, ok, var pamēģināt, bet ne jau katrā ballītē to darīt. autore pati teica, ka vi[ņa draugiem tā ir ikdiena. nedomāju, ka viņš draugus satiek reizi mēnesī. varbūt, ka viņš pats jau to dara ikdienā. salietojas, atiet no visa un iet mājās. esmu redzējusi, par ko pārvēršas cilvēki ar šādu te niekošanos. nu nevienai otrajai pusītei nenovēlu to. tu nemanīsi, bet ar laiku šo narkotiku lietošana paliek nedaudz biežāka un lielākos daudzumos, līdz tā pārvērš pašu cilvēku nervozā, ar dzīvi neapmierinātā, īgā cilvēkā, kurš neko negrib, kuram ir intereranti tikai ar draugiem, bet tu paliec tikai kkādā pēdējā plānā. sākumā tas nav manāms, bet vēlāk šīs iezīmes parādīsies, tici man.
04.12.2012 11:45 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits