Puisis nestrādā pieaugušā vecumā

 
10 gadi
Reitings 2241
Reģ: 27.02.2011
Kāds ir jūsu viedoklis, kādā vecumā vīrietim būtu jāsāk strādāt un pelnīt naudu?
Iepazinos ar puisi 23 gadi, studē, jauks un mīļš, ir savs auto, bet nestrādā algotu darbu, studē pa dienu, bet ne katru dienu, ir bijušas haltūras, bet šobrīd nav, tas ir reti. Es satiekos ar viņu neilgi un mani biedē, ka viņš nestrādā. Bet varbūt tas ir normāli?
29.11.2012 20:52 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
piekrītu tam "nafig strādāt, ja var nestrādāt?"
katram ir sava vieta. lai maķītī strādā tie, kuriem nav izglītība... protams, cita runa ir, ja nav naudas, tad jāsāk meklēt kāds darbs, bet, ja naudas ir, tad kur problēma?
jā, darbs dod pieredzi, norūda, bet kopā ar studijām pamatīgi sačakarē veselību, kā arī novērojams, ka bieži šeit ir diskusijas "nevaru vairs izturēt, griezīšu vēnas", nu, ja kādai tas ir dzīves aicinājums, mocīties un pelnīt minimālo tikai tāpēc, lai vecākiem nevarētu sēdēt uz kakla - uz priekšu :)
01.12.2012 12:54 |
 
Reitings 4183
Reģ: 06.05.2012
^^, kāpēc uzreiz tik kategoriski? domā, ka pa vasarām nevar gūt darba pieredzi? tas, ka cilvēks neapvieno mācības ar strādāšanu, nenozīmē, ka viņš nekad nav strādājis... un ir arī daudzi kursi, tieši studentiem, kurus droši var rakstīt iekš CV. un es, kā arī mans draugs, studējam tādās specialitātēs, kur iepriekšējo darba pieredzi CV būtu vienkārši smieklīgi un nenopietni rakstīt.
01.12.2012 12:57 |
 
Reitings 3615
Reģ: 01.09.2009
Nākamā diskusija no autores: "Mans puisis nepievērš man uzmanību, jo pēc darba un mācībām vairs neko negrib". :D

Mans vīrietis bakalauru beidza 23 gados un tā nebija nekāda uzņēmējdarbība, bet tehniska izglītība, kas prasa zināšanas augstākajā matemātikā un vēl visādos tehniskos sūdos, es ne mirkli neiedomājos sūtīt viņu strādāt. Viņš arī ņēma haltūras un bija gatavs pamest visu, bija grūti, bet, kad viņš pēc skolas aizgāja uz darba pārrunām (tas bija kādus 3 mēnešus pēc izlaiduma), es ļoti salepojos, kad viņš stāstīja, ka darba devējs esot atzinīgi novērtējis viņa izglītību. Iztika skolas laikā viņš akurāt no tās kredīta naudas 120Ls, ko katru mēnesi ieskaita studentiem banka, ar kuru ir noslēgts šāds līgums. Nu nekas, tagad viss ir kārtībā, strādā un izskatās, ka maziem solīšiem virzīsies uz augšu ;)
01.12.2012 13:25 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
kārtējais latviešiem raksturīgais cepiens.. un, galvenais, par ko?

nav obligāti jāstrādā, ja ir nauda.
atstrādāties varēsi visu dzīvi.
ja vīrietis nestrādā 40 gados, tā ir cita lieta, bet 20 gados - ja cilvēks ir izlēmis mācīties un veltīt sevi tikai tam un var to atļauties, viss ir ok.

tāpat mēs arī cepamies - "uzreiz pēc vidusskolas man jāzina, ko mācīties un kas es gribu būt" - it kā nevarētu pāris gadus pameklēties, varbūt ko pamainīt, tie uzreiz tiek uzskatīti par pazaudētiem gadiem.

ziniet, ir tāds teiciens "Take your time"!

un jaunība jābauda, kamēr vien var. protams - vai nu mācies, vai strādā, nesēdi dīkdienībā, bet.. uztraukties, ka cilvēks nestrādā, jo mācās - nezinu, vai ir vērts.
01.12.2012 13:26 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
Pamazām jau vajadzētu kļūt patstāvīgam
Citādi nabas saitē ilgi karāsies
01.12.2012 13:41 |
 
Reitings 821
Reģ: 23.04.2011
Man tas tiešām šķiet pieņemami, ja puisis tiešām mācās un neiznieko vecāku doto naudu.
01.12.2012 13:46 |
 
Reitings 6531
Reģ: 18.08.2010
man riebj šitais pieņēmums,ka 18 gados jāsāk strādāt jau. Un tad nabaga studentiņi raujas pa darbu,pa mācībām=dzīves nav,pabeidz augstskolu raujas pa darbiem un mājām=atkal nevar izbaudīt. un tad vecumdienās ko pateikt "oij es toreiz mellu muti rukāju,dienu un nakti neredzēju nevienu" wow,es esmu par nestrādāšanu kamēr var. Jaunība ir lau to izbaudītu nevis rautos kā zirgs.
uzreiz pēc vidusskolas man jāzina, ko mācīties un kas es gribu būt" - it kā nevarētu pāris gadus pameklēties, varbūt ko pamainīt, tie uzreiz tiek uzskatīti par pazaudētiem gadiem.

pilnīgi manas domas
01.12.2012 14:02 |
 
Reitings 3551
Reģ: 23.11.2012
18 - 20 gados kad enerģija 200% un ja ir iespējams mācības + darbs to noteikti var izmantot.
Pietiks laika gan izklaidēm gan atpūtām.
Man jaunībā ļoti gribējās kļūt finansiāli un garīgi neatkarīgam no vecākiem.
Labāk sākt agrāk, kamēr nav savas ģimenes. Nostāsies uz savām kājām un tad jau būs vieglāk.
Jauns cilvēks - viss vēl priekšā, parādi uz ko esi spējīgs, nevis sēdi vecākim uz kakla.
01.12.2012 14:35 |
 
Reitings 119
Reģ: 19.06.2011
Pirmajā kursā nestrādāju, lai redzētu vai varētu pavilkt ar darbu un no otrā jau sāku strādāt, jo varēju apvienot ar darbu (atsaucīgs darba devējs). Domāju, ka gudrāk ir sākt ātrāk strādāt, lai redzi, kas padodas, uz ko esi spējīgs un ātrāk dzīvē spēj iekrāt vecumdienām vai kam īpašam.
01.12.2012 14:52 |
 
10 gadi
Reitings 4901
Reģ: 29.01.2009
Es pazīstu puisi, kuram nākošgad būs 30 gadi, viņš praktiski nestrādā, tikai ņem dažas haltūras mēnesī, nopelna apmēram 120-130 ls/mēn, dzīvo ar vecākiem, palīdz kaut ko par māju, bet principā par visu maksā vecāki (ēdiens, apģērbs, kaut kādi izbraucieni)! Un viņš arī nevēlas iet strādāt pilnu slodzi par 200-300 ls, tas viņam nederot. :) Jā un meitene viņam nekad nav bijusi.
Tā kā 23 gadi vēl nav problēma! :D
01.12.2012 15:16 |
 
10 gadi
Reitings 626
Reģ: 29.01.2009
nē, viss ok - ja gribas būt finansiāli neatkarīgam, raujies un esi!

bet, ja tev ir tāda iespēja, uzreiz pēc vidusskolas nestrādāt, tas nav nekāds netikums!
01.12.2012 15:28 |
 
Reitings 2258
Reģ: 29.01.2009
Problēma ir salīzināšanā, paskaties ārpus kastes un rāmja. Cilvēks konkrētā vecumā nedara tā pat ka visi pārējie tajā vecumā, tā tad kkas nav labi :D Nu varbūt viņam ir vecaki, kas negrib, lai bērnam jāmokās pa džīvi, sapelnījuši, iedevuši mantojumu, kapēc viņam jārukā, ja var dzīvot? Nē, akal nav labi.... :D
01.12.2012 15:43 |
 
Reitings 119
Reģ: 19.06.2011
Īstenībā jau nav tik traki, ja viņš nestrādā un viņam ir TIKAI 23 gadu. BET dzīvot ar viņu kopā es noteikti nedzīvotu, kamēr viņš nestrādātu - kā jau te iepriekš viena meitene minēja.
01.12.2012 16:32 |
 
Reitings 16208
Reģ: 01.02.2010
Man laikam tomeer patiik ,ka puisi straadaa studiju gados-taads briedums juutams!Taa pasa nopelniitaa naudina ir loti iipasa!Mammas dotaa kaut kaa biezi aiziet nedomaajot-pasa suuri gruuti pelniitaa ir zelta veertiibaa!
Dakterim-man loti patiik tie aarsti ,kuri straadaajusi par sanitaariem skolas laikaa!Vinos ir kaut kas taads...loti patiik ,ka maak "smuki" parunaaties ar sanitaariem ,maasinaam-taadi pie zemes vairaak!Tie ,kurus mammas "izaukleejusas", parasti ir taadi viizdeguniigaaki!Tas no pieredzes!Protams ,ir izneemumi!
01.12.2012 18:29 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits